Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11 Bo mężczyźni z wiekiem są przystojniejsi, chyba że chleja całe dnie i łysieją xD
0
No i Djokovic wchodzi na swój poziom
3
Już lepiej szukać kogoś innego
0
Ważny moment meczu
1
@Kurkmen Dla użytkowników
0
@Dembouz1899 Igus Świątek jutro
0
@Kurkmen Na jbzd w dziale wojna
2
Co za maszyna dzisiaj, gość jest niemożliwy, jak zaprogramowany
1
@Sysia11 Jeszcze Paryż się nie skończył, jest półfinał i finał przed nim o ile wygra dziś
0
@Burixon Takich mniej popularnych klubów to ciężko, bo mało kto takie kupuje u nas xD
1
@leomessi1710 W Australii jak grali przeciwko sobie i po meczu nie mogli obaj stać, lepszego meczu chyba do oglądania nie było
0
Fatalne decyzję Djokovicia, ciekawe kiedy odpali swój kosmiczny poziom
0
@Popitek12 Ty byłeś tym kolega pewnie :)
0
@leomessi1710 A pamiętam jak grywali jeden set 1.5 h xD
4
@Encore 15 lat oglądania tego świra, przyjemność niesamowita
0
Chyba naprawdę z Augerem za długo świętował dzień wcześniej ligę mistrzów Realu xD
1
@Batys Na dystansie będzie miał przewagę na pewno, ale przy 2:0 dla Nadala w setach nie wystarczy w Paryzu
1
@Sysia11 Dalej top1
1
Jezu jak się zabawił z Djokoviciem
2
@Kitek1640 Niemcy to już się tak nie pyla jak chcesz robić w lipnej robocie
0
Nadal jednak chory jest na Garrosie, nie do zdarcia chłop, zobaczymy dalsze sety
0
Pięknie Nadal zaczął
1
@gumaz O racje to z kobietą można się zakładać, z facetem się o połówkę zakłada
3
@Barca_Big_Moment W tym momencie to nie jest taki problem pokonać Nadala na Garrosie, kumulacja kontuzji, plus wiek nie pozwalają na to co najlepiej potrafił robić
0
@ranger3120 Z karnych się nie liczy i z dobitki
14
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/285016009_777552913626539_2794520134304798039_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=Da9bLf-Tod0AX_SfeJz&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AT8HvWEHTlYdN9nfw-7efRche8RJTNLUg_JJwuunUOIIHw&oe=629B7675
nieladnie Panie Salah
1
@mekston Oczywiście, dostał lepszego rywala i wali lote, już z Ramosem powinien leciec
0
@mekston Jakie niestety, ładnie został sprowadzony na ziemie
1
Brawo Saszka i młokos na chate
0
Zawsze w niego wierzyłem :)