0

@Sysia11 Bo mężczyźni z wiekiem są przystojniejsi, chyba że chleja całe dnie i łysieją xD

0

No i Djokovic wchodzi na swój poziom

3

Już lepiej szukać kogoś innego

0

Ważny moment meczu

1

@Kurkmen Dla użytkowników

0

@Dembouz1899 Igus Świątek jutro

0

@Kurkmen Na jbzd w dziale wojna

2

Co za maszyna dzisiaj, gość jest niemożliwy, jak zaprogramowany

1

@Sysia11 Jeszcze Paryż się nie skończył, jest półfinał i finał przed nim o ile wygra dziś

0

@Burixon Takich mniej popularnych klubów to ciężko, bo mało kto takie kupuje u nas xD

1

@leomessi1710 W Australii jak grali przeciwko sobie i po meczu nie mogli obaj stać, lepszego meczu chyba do oglądania nie było

0

Fatalne decyzję Djokovicia, ciekawe kiedy odpali swój kosmiczny poziom

0

@Popitek12 Ty byłeś tym kolega pewnie :)

0

@leomessi1710 A pamiętam jak grywali jeden set 1.5 h xD

4

@Encore 15 lat oglądania tego świra, przyjemność niesamowita

0

Chyba naprawdę z Augerem za długo świętował dzień wcześniej ligę mistrzów Realu xD

1

@Batys Na dystansie będzie miał przewagę na pewno, ale przy 2:0 dla Nadala w setach nie wystarczy w Paryzu

1

@Sysia11 Dalej top1

1

Jezu jak się zabawił z Djokoviciem

2

@Kitek1640 Niemcy to już się tak nie pyla jak chcesz robić w lipnej robocie

0

Nadal jednak chory jest na Garrosie, nie do zdarcia chłop, zobaczymy dalsze sety

0

Pięknie Nadal zaczął

1

@gumaz O racje to z kobietą można się zakładać, z facetem się o połówkę zakłada

3

@Barca_Big_Moment W tym momencie to nie jest taki problem pokonać Nadala na Garrosie, kumulacja kontuzji, plus wiek nie pozwalają na to co najlepiej potrafił robić

0

@ranger3120 Z karnych się nie liczy i z dobitki

1

@mekston Oczywiście, dostał lepszego rywala i wali lote, już z Ramosem powinien leciec

0

@mekston Jakie niestety, ładnie został sprowadzony na ziemie

1

Brawo Saszka i młokos na chate

0

Zawsze w niego wierzyłem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?