Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Czemu Kubica wyjedzie?
0
@KrystianR Niestety bielactwo mocno mu utrudniło życie
3
@bartas97 FFP to jest dla Trabzonsporu Areczku, dla City i PSG są ulgi
4
@bartas97 Jeżeli to prawda to "XD" z PSG, nic dziwnego że zostanie przy takich pieniądzach, za 20 lat będzie żałował pewnie
6
@Luciano99 Prędzej "ona" Ciebie :)
11
@tomek8756 Najbardziej mi imponuje to jak Ci ludzie z siusiakiem między nogami występują bez skrupułów z kobietami i wychodzą odbierać nagrody po wygraniu/zajęciu miejsca na podium
3
De Laurentiis co się odpalił i szybko plotki zakończył xD
0
@Zip E no kolego, ale rige to Ty szanuj, kładziesz szyneczke + ser i jest dobra na gastro
0
@macio_944 Uważaj, bo podrażniony się z Tobą rozliczy
8
@FCB24 Dzięki za ostrzeżenie
1
@thcmenel420 Lubię starsze numery, te nowe mi nie siedzą
0
@macio_944 "jakiś kolejny ziomek" xD No to akurat niezbyt wiarygodny trop xD
0
Przecież ten Midas od Sentino brzmi mega przeciętnie, nie rozumiem o co tyle szumu z tym numerem
Na snippecie w sumie fajnie brzmiało, finalnie dramat
1
@Oskar00 Prędzej Mane ściągną niż Sterlinga
8
@El Madridista. Media we Francji potwierdzają, że Mbappe zostaje, chlip chlip, kup chusteczki w biedrze na weekend
0
@Czak18 Modliłem się, żeby Fabs nie odszedł do Barcy.. Cały środek się później w Arsenalu posypał
0
@Emhyr Real już palcem nie kiwnie, chyba że się prezes w Realu zmieni
3
@PatrychoO Chłop ma takie statystyki, a grając z Ronaldo w jednym skladzie wyglądał średnio przy nim, nie docenia się klasy Portugalczyka
0
@Matix1899 Nie no Norwich to przecież wyrzutki w tym sezonie, oni dostaną do przerwy 3 bramki
0
Ciekawe, czy Real w takiej sytuacji ruszy po Nuneza z Benfici
0
https://www.arsenal.com/sites/default/files/styles/medium/public/images/H23544_ARSENAL_FW22_HOME_PRODUCT_H35904_HA5340_01_19x6.jpg?itok=hA4BUA7Z
Jak zwykle fajne koszulki Arsenalu, tylko szkoda że w LE będziemy je oglądać..
1
@FCB24 Vieira nigdy nie dawał sobie w kaszę dmuchać
5
@Kondziubarca Jeszcze się okaże, że chłop po prostu chciał wyciągnąć jak najwięcej od PSG i mieć na wszystko wpływ, przecież on tam teraz nietykalny będzie we Francji
6
Perez chyba wyjdzie z siebie, coś czuję że po tym wszystkim Real nigdy już nie będzie chciał go zakontraktować, ciekawego po kogo rusza, bo żadnych fajnych 9 na horyzoncie nie widać na rynku
0
@szkutnik91 Hahaha, co tu się dzieje xX
1
@MichalZZZ Ile dzieciaki mają lat? Jeśli do 10 roku życia to kup obojętnie jaka wyglądająca na solidną i tyle
3
@vangoor Ty myślisz, że Rosja wszystkich odetnie od gazu jak nie zapłacą w rublach? Odcięli takich pionków jak my, bo nam się umowa z nimi kończyła i za duzo na tym nie stracili
2
@GeneralXavi Ja kiedy zamontowałem LPG do samochodu xD
2
W niedzielę zaczyna się Roland Garros, w końcu okazja na wygrane pieniądze u buka, jakieś typy na 1 rundę już macie?
Kursik 1.3 na 0:3 dla Nadala z Thompsonem, można dorzucać na podbitke
2
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/05/normal/0Da3WWGv28Jq8OgmHCkEQrzXnxL5eTpo.png
Ta pasta mi zryla głowę, kiedy widzę mentosy w sklepie, albo ktoś wspomni o mentosach mam w głowie tylko końcówkę pasty