0

@barcelonaLM Czemu Kubica wyjedzie?

0

@KrystianR Niestety bielactwo mocno mu utrudniło życie

3

@bartas97 FFP to jest dla Trabzonsporu Areczku, dla City i PSG są ulgi

4

@bartas97 Jeżeli to prawda to "XD" z PSG, nic dziwnego że zostanie przy takich pieniądzach, za 20 lat będzie żałował pewnie

6

@Luciano99 Prędzej "ona" Ciebie :)

11

@tomek8756 Najbardziej mi imponuje to jak Ci ludzie z siusiakiem między nogami występują bez skrupułów z kobietami i wychodzą odbierać nagrody po wygraniu/zajęciu miejsca na podium

3

De Laurentiis co się odpalił i szybko plotki zakończył xD

0

@Zip E no kolego, ale rige to Ty szanuj, kładziesz szyneczke + ser i jest dobra na gastro

0

@macio_944 Uważaj, bo podrażniony się z Tobą rozliczy

8

@FCB24 Dzięki za ostrzeżenie

1

@thcmenel420 Lubię starsze numery, te nowe mi nie siedzą

0

@macio_944 "jakiś kolejny ziomek" xD No to akurat niezbyt wiarygodny trop xD

0

Przecież ten Midas od Sentino brzmi mega przeciętnie, nie rozumiem o co tyle szumu z tym numerem
Na snippecie w sumie fajnie brzmiało, finalnie dramat

1

@Oskar00 Prędzej Mane ściągną niż Sterlinga

8

@El Madridista. Media we Francji potwierdzają, że Mbappe zostaje, chlip chlip, kup chusteczki w biedrze na weekend

0

@Czak18 Modliłem się, żeby Fabs nie odszedł do Barcy.. Cały środek się później w Arsenalu posypał

0

@Emhyr Real już palcem nie kiwnie, chyba że się prezes w Realu zmieni

3

@PatrychoO Chłop ma takie statystyki, a grając z Ronaldo w jednym skladzie wyglądał średnio przy nim, nie docenia się klasy Portugalczyka

0

@Matix1899 Nie no Norwich to przecież wyrzutki w tym sezonie, oni dostaną do przerwy 3 bramki

0

Ciekawe, czy Real w takiej sytuacji ruszy po Nuneza z Benfici

0

1

@FCB24 Vieira nigdy nie dawał sobie w kaszę dmuchać

5

@Kondziubarca Jeszcze się okaże, że chłop po prostu chciał wyciągnąć jak najwięcej od PSG i mieć na wszystko wpływ, przecież on tam teraz nietykalny będzie we Francji

6

Perez chyba wyjdzie z siebie, coś czuję że po tym wszystkim Real nigdy już nie będzie chciał go zakontraktować, ciekawego po kogo rusza, bo żadnych fajnych 9 na horyzoncie nie widać na rynku

0

@szkutnik91 Hahaha, co tu się dzieje xX

1

@MichalZZZ Ile dzieciaki mają lat? Jeśli do 10 roku życia to kup obojętnie jaka wyglądająca na solidną i tyle

3

@vangoor Ty myślisz, że Rosja wszystkich odetnie od gazu jak nie zapłacą w rublach? Odcięli takich pionków jak my, bo nam się umowa z nimi kończyła i za duzo na tym nie stracili

2

@GeneralXavi Ja kiedy zamontowałem LPG do samochodu xD

2

W niedzielę zaczyna się Roland Garros, w końcu okazja na wygrane pieniądze u buka, jakieś typy na 1 rundę już macie?
Kursik 1.3 na 0:3 dla Nadala z Thompsonem, można dorzucać na podbitke

2

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/05/normal/0Da3WWGv28Jq8OgmHCkEQrzXnxL5eTpo.png
Ta pasta mi zryla głowę, kiedy widzę mentosy w sklepie, albo ktoś wspomni o mentosach mam w głowie tylko końcówkę pasty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?