Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz Ta dodajecie sobie, pewnie 179 macie tak naprawdę i do mikrusów się zaliczacie
1
@Striker Haaland ostatnio loty opuścił, w dodatku ciągle kontuzjowany, jeszcze bokiem wyjdzie City
0
@tomek8756 Aż zapomniałem o nim, ciekawego dlaczego :) xD
1
@Azar_Javed Audi a3 8l 1.8 t, nic wielkiego
0
@Ynek A no to luzik, ja nic takiego nie zataiłem, pokazylem co sam lakierowalem i nawet mu puszkę dałem xD
0
@kuz Właśnie, no nic wywalone i tak sprzedałem po promocyjnej cenie jak na obecny rynek
0
@robsesh Absolutnie nic nie zataiłem, wszystko powiedziałem, co trzeba poprawić i jak chodzi, w dodatku chłop kompa podpinał
0
@Ynek Jaka historia się za tym kryje?
0
@maroon Okej dzięki chłopaki
0
@VeB 1899 Nie pomyślałem o tym szczególe, ale no masz rację, dzięki :D
0
@anxted No jakby coś uzasadnionego było.. Aczkolwiek go oglądał godzinę, także w sumie mógłbym się wybronić ;D
0
@VeB 1899 Nie wiem, ludzie to idioci w gruncie rzeczy i typ wydawał się dziwny, dlatego pytam :D
0
Jak sprzedałem samochód i chłop, by mi go zwrócił w przeciągu 14 dni to mogę za free aktywować ogłoszenie zakończone na OtoMoto?
1
@Cwaniak4 Coś pięknego
3
@Mario96w Spocone stoopki młodej Juleczki
5
@Joe_Pesci Z kim? Kobiety nie istnieją
0
@TheNekro94 Czyli 1500 za kolizję i po składkach OC
4
@tristan87 Super burdel robią w obcym kraju
0
@endriuuu2 Okej dzięki :D
1
@MesQueUnClub_87 Nie no gdzie, gruzami się wożę xD Aż tak się człowiekowi nie powodzi
0
@MesQueUnClub_87 7/8 myślę, zobaczę czy będzie odzew, trochę kombinacji alpejskiej z blotnikami było i korozja, różnie może być xD
1
@DaPidejpi Też a3 tylko 8p w dieslu xD
0
@michal26 A3 8l 1.8 T w gazie
1
@macio_944 Z pierwszej miesiączki
0
@OsamaDembele Nie chcesz wiedzieć skąd ta krew
0
@Rust_Cohle Niektórzy nawet płacą za takie rzeczy, może to jeden z tych xD
0
Ile najdłużej sprzedawaliscie auto?
0
@Nozyk https://www.x-kom.pl/p/699131-notebook-laptop-156-dell-inspiron-5515-ryzen-5-5500u-8gb-512-win11.html
1
@P33ck Stawiałem, że Verona urwie punkty Milanowi, a wygrali bez większych problemów, Sassuolo nie powinno im zagrozić, zobaczymy co pokaże Atalanta, która jest niestabilna
3
@Kgorecki2500 Wskaż mi lepszego eksperta od ekonomii od Mentzena, jak "coś tam się zna"