Melonessi 10
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ter Stegen, Montoya, Piqué, Mathieu, Alba, Mascherano, Rakitić, Iniesta, Munir, Messi, Neymar :-) przy korzystnym wyniku parę minut dla Douglasa, Sampera czy Ramireza :-) Vamos a ganar !
0
bravo :-) tak trzymać !
0
Nigdy nie napisałem nic obrazliwego na piłkarza Fc Barcelony :D
0
Dyscyplina i koncentracja jest podstawą do sukcesu ! Dobrze, że Lucho bardzo się tego trzyma ;-)
3
Jesteśmy jedyną drużyną w lidze, która nie straciła bramki :-) Brawo obrońcy, VeB !
8
Douglas oficjalnie piłkarzem Barcy ! :-) powodzenia !
1
Myślę, że ten sezon Messi może zakończyć z 70 zdobytymi bramkami. Nie jestem żadnym wróżbitą ani nie przepowiadam przyszłości tylko patrząc na obecny skład Barcy można tak twierdzić xD Oczywiście wszystko zależy od zaangażowania w każdym meczu. VeB ! ;-)
0
A kiedy Vermal będzie gotowy na 100% ? Bo chciałbym zobaczyć w meczu z Villarealem pierwszą jedenastkę oprucz Suáreza z wiadomych powodów ;-)
7
Śmieszna jest tylko różnica między ceną za Vermaelenem a Mathieu :-) bardzo dobry transfer. VeB !!
0
Navas w fifie 15 będzie miał 85 umiejetnosci bo przeszedł do Realu xD
0
Qam - typowy bez mózgowiec, człowiek, który sprawia, że zaniaża się poziom na tej stronie ;-) żartuje, czytam uważnie ( pierwsze zdanie )
0
No ja mam trochę inne zdanie na ten temat. Ale muszę przyznać, ze masz sporo racji w tym co napisałeś i szanuje twoją opinie ;-)
1
Ronaldinho to piłkarz, który sprawił, że duża liczba ludzi pokochała Barçe. On łączył w sobie siłę Cristiano i technikę Messiego. Jego dryblingi były jak z filmu fantasy a strzały z daleka sprawiały wrażenie jakby jakiś czołg wystrzelił swój pocisk. Moim zdaniem jest on żywą legendą nie tylko Barçy ale całego świata piłkarskiego, a zobaczenie go poraz kolejny w koszulce blaugrany to coś fantastycznego ! Napewno kupiłbym jego kolejną koszulkę. Visca el Barça ;-)
0
Mógłby wchodzić na wolniaczki i rożne :D Ronaldinho=magia ;-)
0
Ziomek nie mówie, że zmienianie fryzur zabiera techniki piłkarzowi xD jasne, że jedni lubią to robić ( Neymar ) a inni nie ( Messi ) no ale wydaje mi sie, że jest to dekoncentrujące. Każdy trener niezależnie czy okregowka czy La Liga stawia na ostrą walkę na boisku a nie na ciągłe wymuszanie fauli ( nie mowie teraz nic o Neymarze ). Jak dla mnie tego typu zachowania są zmorą dzisiejszego futbolu :-)
0
Ja jestem zdania, że piłkarz powinien dbać o formę i swoje umiejętności a nie o fryzurę podczas meczu. Ja jak gram mecz to mam gdzieś w jakich przyslowiowych korkach zagram i jak one będą pasowały do stroju, o włosach nie wspominając :-)
2
Jak dla mnie koleś ma zupełną racje ;-) powiedział to czego nikt nie był w stanie powiedzieć. Moim zdaniem zachował się jak prawdziwy mężczyzna - mówi to co myśli i nie owija w bawełnę :D
0
hahahahahaha dobre ;-)
0
Wyobraźcie sobie co on teraz ma w głowie. W Valencii był bardzo doceniany a w Barcelonie wieszają na nim psy. Myślę, że ma coś do udowodnienia ;-) VeB !
0
Sienma, wie ktoś jaką on ma ksywke ? Może Jery czy cos w tym stylu. Fajnie, że Barça zakontraktowała obrońcę ale szkoda, że nie jest to piłkarz ze światowej czołówki ;-) Witamy w rodzinie !
0
Jak myślicie, jaki skład wyjdzie na murawę ? ;-) i jakim wynikiem skończy się to partido :-)
2
to teraz na Real Madryt mówi się "różowi" czy jak ? ;-)
0
Ok znawcy ale lewa obrona jest bardziej zbliżona do pozycji środkowego obrońcy niż defensywnego pomocnika( inne funkcje ) Defensywny pomocnik ma przecinać akcje w środku pola i rozgrywać piłkę otrzymaną od obrońców tak jak to robił wczoraj Masche. Musi jeszcze wspomagać kolegów z obrony. Marcos Rojo jest piłkarzem UNIVERSALNYM co pozwala mu także na występy na stoperze, w dodatku jest lewonożny a jak wiadomo Barça potrzebuje wypełnić LŚO :-)
0
Kurze co wczoraj Masche grał wczoraj niesamowite spotkanie. Osobiście po tym turnieju(nie meczu) chciałbym zobaczyć w barwach blaugrany albo Garaya albo Rojo. Obaj to naprawdę solidni stoperzy. Brawo Argentyna ! :-)
0
Żadko się cieszę jak wychowanek odchodzi z Barçy ale w tym przypadku się cieszę bo będą z tego obustronne korzyści :D
0
skończcie z tym Pedro ! Tak bardzo chcecie aby Lucho miał wolną rękę a teraz każdy narzeka na jego posunięcie. Dajcie chłopakowi zrobić rewolucje a następny sezon może być bardzo udany :-)
3
¡ Mes que un club !
5
Na pewno nie chciał mu nic zrobić. To jest piłka i takie rzeczy się zdarzają. Ostre wejście ale moim zdaniem bez złych intencji. Ludzie grający choćby w lidze okręgowej wiedzą o czym mówie ;-)
20
Nigdy Gutiego nie lubiłem ;-)
0
Brać go nawet za te 34 miliony ;-) można nim obstawić cała prawą stronę począwszy od obrony a kończąc na skrzydle ;-) Cuadrado to moim zdaniem objawienie mundialu razem z Rodriguezem i Cambellem !