Merlen
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze było wiadomo że Pep jest DOBRY, tylko to nie jest takie proste tak od razu zmienić styl, drużynę...potrzebował czasu i dobrze że go dostał, bo ja nigdy w niego nie przestawałam wierzyć...chociaż nie powiem że mi nie było smutno jak Ryjek odchodził..
0
I niech tak zostanie do końca sezonu!
Visca El Barca!
0
A ja chcę zobaczyć Barcelonę taką jak grała w 96/97, z wspaniałymi graczami i duetem, Ronaldo-Enrique i De la Pena plus te wszystkie dogrywki,dośrodkowania i wolne Guardioli, chce zobaczyć tą szybkość i łatwość w grze..chce żeby Barca była taka jak kiedyś, silna, nie pokonana i najlepsza!
0
Więcej takich zwycięstw Panie Guardiola! ;]
0
bartopilkarz
Czemu nie? 300738 ? :D
0
Dobra nieważne, koniec tej bezsensownej kłótni.. :)
0
Albo na odwrót że Pep to nie Pepe ;]
0
[zaack]
Tak, rozumiem Cię. Tylko że prawdziwe imię Guardioli to Josep Guardiola i Sala więc Pep czy Pepe jak niektórzy piszą, np ja do dziś, jest to tylko jego przydomek. Ale nie ma dla mnie problemu z zapamiętaniem na przyszłość że Pepe to nie Pep ;]
0
Busquets wcale nie prezentuje się tak źle, a Keita..hhm..walczy na boisku to prawda, ale widocznie Pep chce zostawić Toure na mecze z trudniejszymi przeciwnikami co nie znaczy że nie doceniam Gijon. Oboje pewnie wejdą w 2 połowie.
0
danielalves
Jestem kobietą.."inny"? Dlaczego? Dlatego że wyraziłam swoją opinię?
0
stifler111
Mam 19 lat, z Barceloną jestem od czasów dziecka. To że podoba mi się wygląd Guardioli o niczym nie świadczy, tylko stwierdziłam ten fakt który nie był istotny ale go napisał bo chciałam. Ty nie musisz nazywać mnie kibicem ale ja się owym czuję, na Camp Nou byłam 4 razy, byłam w Barcelonie gdy ta zdobyła mistrza w sezonie 05/06, więc prosze Cię nie obrażaj mnie, skoro mnie nie znasz.
0
Valdes-Alves-Marquez-Puyol-Abidal-Sergio B.-Keita-Xavi-Messi-Eto'o-Iniesta..
Skład z oficjalnej..znowu nie ma Toure i Bojana.. ;/
0
[zaack]
Sądziłam że kibicie jednej drużyny powinni się wspierać i nawzajem szanować nawet podczas popełnienia błędu w imieniu który i tak nie jest normalnym imieniem Guardioli, bo to jest przezwisko, a Ty na mnie wyjeżdzasz..powodzenia w życiu.
0
dawidinho
Dokładnie nazywa się Josep Guardiola i Sala, a Pepe bądź Pep to jego przezwisko, ksywka.
0
Kurczę Pepe jest taki przystojny...i młody trener..jak ja się ciesze że on jest z Barceloną, sukcesów w każdym meczu i w Barcy do końca! Dłużej nić Ferguson w Man Utd! Visca El Barca!
0
Coś w każdym bądź razie na R, tam zawsze było pełno meczów i innych tego typu, bardzo prosze o pomoc.!
0
Coś w każdym bądź razie na R, tam zawsze było pełno meczów i innych tego typu, bardzo prosze o pomoc.!
0
Jak się nazywa ta strona ze stacjami sportowymi? Radjo..coś tam, wie ktoś?
0
Jak się nazywa ta strona ze stacjami sportowymi? Radjo..coś tam, wie ktoś?
0
Gdzie oglądacie mecz? Nie mam teraz telewizji..
0
Sylvinho to już przecież 34 lata tak? I tak wyjada ;]
0
Sergio Besqutes
0
Messi el crack! Mam nadzieję że będzie naszą gwiazdą do końca swojej kariery, a Bojan będzie kiedyś naszą 7 jak Raul dla Realu.
0
stifler111 - Ja osobiście uważam że mogą bardzo dużo zdziałać, nasi wychowankowie potrafią udowodnić że mogą dostać się do drużyny tak jak Xavi czy Iniesta, każdemu trzba dać szansę
0
Messsi 19 będzie na oficjalnej stronie Barcy przed meczem z godzinkę pewnie :)
0
preshing, dokładnie, ja mieszkam np za granicą i narazie nie mam polskiej telewizji...
0
Guardiola, teraz wiem że decyzja o Twoim przybyciu była idealna! Teraz tylko pokaż nam tytuły! Visca El Barca! Si laporta! Si Pep! Si Eto! Si Barca! Puta Real!
0
Eto też jest powołany...i nie mamy napastników..
0
Marc był wielki! Jego mecze w Barcelonie były poezją!
0
Popatrzcie na Eto'o na tym zdjęciu...ZOSTAJE! :)