MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iker < 3
0
tak się składa, że Neymar ma z syna. z biologii byłem w miarę dobry i myślę, że gdyby był gejem to ciężko byłoby mu o syna.
1
o czym Ty mówisz?
0
to idź kibicuj Bayernowi.
0
zwycięztwo? .
0
pomyłka to chyba ty jesteś. spytaj rodziców.
0
nie ma się co śpieszyć. niech wyleczy się "do końca", a wtedy w formie na pewno będzie dużym wzmocnieniem.
1
"transparentnosc", "DNA Barcelony", "każdy następny mecz jest jak finał", "nie ma już marginesu bledu", "rywal nie chciał grać w piłkę", "byliśmy lepsi" < 3
0
oczywiście. ja chciałem zwrócić uwagę na to, że nie do końca Real jest taki be, a Barcelona cacy. mam nadzieję, że rozumiesz ;)
0
news z ostatniej chwili: Messi je kolację, a po niej wybiera się do toalety. transmisja na naszej stronie!
0
Ty tak na serio?
0
naprawdę myślisz, że inne kluby stosują się do tych gownianych przepisów?
1
sciagnelismy aż jednego.
0
specjalnie dla Ciebie, mistrzu, mają pokazywać taktykę na mecz?
0
przejdź się do jakiegoś szpitala i tez się zastanów.
0
byle kundle są ważniejsze niz rodzina? jeśli już fundacje to takie, które pomagają ludziom.
1
jesteście świetni. brawo!
0
piszcie tu życzenia. Neymar na pewno je przeczyta i podziekuje.
0
gdzie Ty w tym newsie widzisz piwo?
0
chcesz żeby Barcelona współpracowała z tym roponośnym państewkiem?
0
dla mnie to jest zwykły spam. tego się nie da czytać.
0
a Ty to niezły debil.
0
ok, dzięki za odpowiedź.
0
debilu, bo inaczej nie powiem, jaka była gwarancja, że Abi rozgrywajac 3 mecze tygodniowo nagle nie poczuje się źle? żadna. nie zaryzykowali jego życia i ja to rozumiem. tylko tępe gimbusy powtarzają swój hejt na Rosella.
0
będziesz mu płacil?
0
OT: kiedy w końcu będzie nowa wersja mobilna? styczeń już się skończył. zglaszajcie ten post, może ktoś to zauważy.
0
nic nie wychowują...mają najwięcej wychowanków grających w dość porządnych klubach europejskich. gdzie jest oraz Gai Assulin?
0
to się robi żałosne...maju, nadchodź jak najszybciej.
0
sam ze sobą kontraktu nie podpisze.
0
Fabregas i Pinto odeszli, a Messi nadal gra świetnie. dlaczego z Neymarem ma być inaczej?