0

Iker < 3

0

tak się składa, że Neymar ma z syna. z biologii byłem w miarę dobry i myślę, że gdyby był gejem to ciężko byłoby mu o syna.

1

o czym Ty mówisz?

0

to idź kibicuj Bayernowi.

0

zwycięztwo? .

0

pomyłka to chyba ty jesteś. spytaj rodziców.

0

nie ma się co śpieszyć. niech wyleczy się "do końca", a wtedy w formie na pewno będzie dużym wzmocnieniem.

1

"transparentnosc", "DNA Barcelony", "każdy następny mecz jest jak finał", "nie ma już marginesu bledu", "rywal nie chciał grać w piłkę", "byliśmy lepsi" < 3

0

oczywiście. ja chciałem zwrócić uwagę na to, że nie do końca Real jest taki be, a Barcelona cacy. mam nadzieję, że rozumiesz ;)

0

news z ostatniej chwili: Messi je kolację, a po niej wybiera się do toalety. transmisja na naszej stronie!

0

Ty tak na serio?

0

naprawdę myślisz, że inne kluby stosują się do tych gownianych przepisów?

1

sciagnelismy aż jednego.

0

specjalnie dla Ciebie, mistrzu, mają pokazywać taktykę na mecz?

0

przejdź się do jakiegoś szpitala i tez się zastanów.

0

byle kundle są ważniejsze niz rodzina? jeśli już fundacje to takie, które pomagają ludziom.

1

jesteście świetni. brawo!

0

piszcie tu życzenia. Neymar na pewno je przeczyta i podziekuje.

0

gdzie Ty w tym newsie widzisz piwo?

0

chcesz żeby Barcelona współpracowała z tym roponośnym państewkiem?

0

dla mnie to jest zwykły spam. tego się nie da czytać.

0

a Ty to niezły debil.

0

ok, dzięki za odpowiedź.

0

debilu, bo inaczej nie powiem, jaka była gwarancja, że Abi rozgrywajac 3 mecze tygodniowo nagle nie poczuje się źle? żadna. nie zaryzykowali jego życia i ja to rozumiem. tylko tępe gimbusy powtarzają swój hejt na Rosella.

0

będziesz mu płacil?

0

OT: kiedy w końcu będzie nowa wersja mobilna? styczeń już się skończył. zglaszajcie ten post, może ktoś to zauważy.

0

nic nie wychowują...mają najwięcej wychowanków grających w dość porządnych klubach europejskich. gdzie jest oraz Gai Assulin?

0

to się robi żałosne...maju, nadchodź jak najszybciej.

0

sam ze sobą kontraktu nie podpisze.

0

Fabregas i Pinto odeszli, a Messi nadal gra świetnie. dlaczego z Neymarem ma być inaczej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?