MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rzeczywiście to wielkie wyróżnienie, być w top10 kopaczy brazylijskich. są tam talenty, ale umówmy się - Douglas do nich nie należy.
0
taa? a czy to Xavi po wygranej Barcelony 4;3 płakał na sędziego? czy to Xavi po strzelonej bramce skacze jak debil i "ucisza" stadion? Ronaldo jest wielkim piłkarzem, ale kretynem jeszcze większym.
0
miał trudny sprawdzian z pszyry. ludzie, trochę wyrozumiałości!
3
tak się składa, że w Barcelonie Cesc też był "lepszy niż myślałem, fantastyczny". tylko ta nieszczęsna przepuklina, odnawiajaca się co roku na wiosnę przekreslila jego karierę na Camp Nou.
0
poczekaj na wiosnę, na "przepukline".
0
christo zawsze daje powody do uśmiechu :) bardzo pozytywny człowiek.
0
niestety nie, a powinno. regulamin to regulamin, ja go nie ustalałem.
0
a czy Miranda i Silva w wieku 24 lat przechodzili do Barcelony? nie, zaczynali od zera. a Douglas od zera przeszedł do....w skali od 1-10 to absolutnie 10. uwazasz, ze sobie poradzi? koleś, z którego śmiali się nawet w Brazylii?
0
co jest jasne?.
0
beka :) .
0
drzewka lecą, a redakcja śpi.
0
Bravo na prawej obronie nie da sobie rady.
0
uważasz, że w wieku 24 lat Douglas gdyby był dobry to nie grały w Europie? Porto czy inne Benfici albo Szachtary mają parcie na Brazylijczyków.
0
jaką chorobę? mowisz o rzyganiu, czy sterydach za młodu? jesli juz wchodzimy na drogę zdrowia, to Ronaldo ostatnio taki zdrowy też nie był. każdy ma inny organizm, ale mimo wszystko sądzę, że Messi pogra na swoim poziomie spokojnie do wieku 32 lat. potem myślę, że juz będzie leciał w dół. taki dzisiejszy Xavi.
0
co za elokwencja
0
w przygotowaniu tak, ale w marudzeniu i robieniu z siebie pośmiewiska jest jeszcze lepszy.
1
na rojadirecta poszukaj.
2
różowi* (15151515151515)
0
...grą, a nie pierdzieleniem glupot.
3
Każdy profesjonalista wie, że regeneracja po takim meczu przez dwa dni nie jest tym samym co przez trzy dni”.- każdy profesjonalista zajmuje się gra
0
nie trzeba być Alexem Ferguson żeby wiedzieć, że Douglas to pomyłka.
0
i zapomniałem o Tello. wciąż na niego liczę.
0
Munir nie powinien jeszcze awansować. za rok wraca Deulofeu, jest Suarez, Adama...Munir minimum dwa sezony w rezerwach.
1
genialne zdjęcie. są takie z innymi piłkarzami Barcelony?
0
pobije, ale Messi jest młodszy i w końcu pobije też i CR.
1
Ancelotti ... kto z kim przestaje...
0
Bale jest w tej chwili 100 lat świetlnych za Neymarem.
0
kim trzeba być żeby w środku nocy siedziec na stronie Barcelony, stewie griffin...?
0
to Bale i Ronaldo są jak Messi i Neymar, nie na odwrót.
0
Benzema strzela dwie bramkizyli Liverpool spad