0

ups, nie przeczytałem. przepraszam za spam.

0

ok, dzięki :)

2

Dani Alves :"When we retire people will ask: who was the greatest of all? Leo Messi.Who assisted him most? Me ,some will hate it,but my name will be there."

0

ok, jeśli będę miał jakieś pytania na pewno skorzystam. dziękuje bardzo ;)

0

no właśnie. ale nieskromnie mówiąc należe raczej do takich osób, które jeśli wiedzą, ze coś jest ważne to to robią. jak powiedziałem, mam rozszerzony angielski i mimo tego, że narazie jak na zamiary studiowania angielskiego idzie mi niezbyt dobrze zamierzam popracować, zeby porządnie zdać maturę i z jajem studiować. btw, jakie przedmioty zdawać na maturze?

0

dzięki, z wywołałeś usmiech na mojej twarzy ;) znajoma mojej siostry mieszka w Anglii i pomogłaby mi się zorganizować, gdybym chciał pojechać. a uwierz mi, że za rok, moze dwa będę chciał.

0

dzieki za wyczerpująca odpowiedź ;) w sumie to chciałbym przede wszystkim byc tlumaczem i dorabiać na korep[etycjach. takie inne pytanie - czy będąc na specjalizacji translatorskiej mozna spokojnie byc nauczycielem?

0

"no nieźle"...:D szczerze mowiąc, mam w LO rozszerzony angielski, 6 godzin tygodniowo. nauczycielka mówiła, żebym pracował samodzielnie, czytał dużo książek. rok przed maturą zamierzam pójśc na korki. ponadto znajoma mojej siostry mieszka w Londynie i pomogłaby mi się zorganizować gdybym chciał pojechać. myślę, ze są duże szanse abym się dostał i ogarniał, tylko stawiam sobie jedno pytanie, na które nie umiem odpowiedzieć - czy po filologii mozna zapewnic rodzinie w miare wygodne życie bez potrzeby liczenia każdej zlotowki?

PS, przepraszam wszystkich za spam, ale jest tutaj duzo studentów albo osób po, stąd zakładam, że ludzie są w stanie mi pomóc.

0

teorytycznie tak :)

2

mam takie nietypowe pytanie, do grona starszych uzytkowników- czy jest sens w pójsciu na filologię angielską? czy jest to jakaś [przyszłośc? będę w stanie normalnie jak na standardy tego kraju zarabiać?

0

mam takie nietypowe pytanie, do grona starszych uzytkowników- czy jest sens w pójsciu na filologię angielską? czy jest to jakaś [przyszłośc?

0

liczba pucharów mówi sama za siebie. tiki-takowanie czasami im się udaje, ale mam wrażenie, ze Arsenal to drużyna taka bez jaj, bezpłciowa.

1

też tak myślę (patrz - Ozil na skrzydle).

0

niestety i tak grają padakę. w sumie to nad tym trochę ubolewam, bo jeśli już miałbym opowiedzieć się za jakims klubem z PL to byłby to wlasnie Arsenal lub Liverpool. szkoda, że w najblizszych latach nie zanosi się na to, żeby te kluby porządnie namieszały (poprzedni sezon Liverpoolu to jednak był tylko przypadek).

1

Varanem powiadasz?

1

Douglas w ogóle nie ma "skrzydeł".

1

wszyscy broniący Pedro niech zrobią baranka o ścianę. ja zagralbym od niego lepiej, a i mniejszą pensję bym brał. jego czas skończył się już dawno temu, ale gra bo jest wychowankiem i nikt na poważnie nie chciałby go kupić za porządny hajs.

1

nurka to masz w głowie, osiągnął on poziom dna. możesz być z siebie dumny.

1

hahaha, o mój Boże, umarlem :D oni co roku mają pake, a grają....srake. z Pedro graliby podwójną srake.

0

co zróbcie? :O

6

jest Katalonczykiem, więc to, że interesuje się niepodległością nie jest niczym nienormalnym.

0

ale z was gimby i frajerzy ... tylko tyle powiem.

0

za pierwszym razem to było śmieszne.

0

sezon zaczyna się tam dopiero w styczniu, więc kopią sobie jeszcze - w ramach treningu.

0

oczekujesz, że wszyscy przyznają Ci rację? dla mnie ter Stegen jest lepszy, ale potrzebuje dużo czasu na aklimatyzacje.

0

na MŚ absolutnie nie był, prawda?

0

często piszę z telefonu i nie chce mi sie klikać.

0

dokladnie od 7 czerwca 1997. miejsca Ci nie podam, niestety.

0

komentarz na poziomie, możesz być z siebie dumny.

1

nie, tylko gimbaza tego "stwierdzenia" używa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?