0

dokładnie tak jak w meczach z City.

0

nie, ale bajeczną technikę to on akurat ma.

0

dzieci wyrazają prestiż rodziców :P

0

no więc właśnie. kupili,smy dwóch stoperów, żeby pomocnik już nie musiał grać na ŚO. a gra nadal pomimo nie tylko wzrostu, ale nawet pomimo blędów o ktorych mowisz.

1

podkreslmy słowo "kolejną". Pedro wali przecież bramki co mecz.

0

chodzi o słownik ortograficzny i czytanie że zrozumieniem.

0

bajecznej techniki nie ma....
większych pierdół (przynajmniej dzisiaj) nie czytałem.

0

leże i nie wstaje...

0

taki cwany? wyciagnij taką piłkę kolego.

0

czytałem wywiad z Kurkiem. nie zauważyłem jakiejś wściekłości w jego wypowiedziach. smutek owszem, ale nie sądzę żeby zrezygnował z kadry. a co do Drzyzgi - wczoraj moim zdaniem słabo rozrzucał piłki.

0

taki kraj - pesymistyczny

0

wszystkie małe dzieci tak wyglądają, to normalne.

0

czy on wygląda na stopera? nie. a Bartra? też nie, bo za niego gra pomocnik.

1

ale z was zalosni hipokryci ...

0

jak Mika kręci...geniusz.

0

nie mówcie że on strzelił? ;o

1

hahaha, "Neymar lamaga" a teraz "geniusz" :D uczcie się na pszyre.

0

polewajcie , tymczasem banik.

0

nie oglądam meczu, ale w ciemno stawiam, że Pedro nie gra.

0

wszystkich, kretynski januszu

0

lubią tracić przewagę...

0

bo "idioci" widzą jego nieudolność.

1

dałbym okejke, ale na telefonie jestem ;P

2

Lucarelli bije gdzie chce.

0

to jest stara Brazylia. nie da się z nią wygrać.

0

Masche i Pedro. dziękuję, oglądam Polskę.

4

nie sądzę, żeby Lampard wiedział, że to się tak potoczy kiedy [przechodził do NY.

0

też mi powód :P dzięki

0

a wiesz dlaczego?

3

premiershit?...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?