11

Przez błąd nie, przez 3 błędy, ale Vidal wcale nie był lepszy, no i graliśmy bez lewego skrzydła.

0

Trudno się z tym pogodzić.

0

Nadchodzą czarne lata dla naszej Barcy :(((

0

Przerażające :(

0

Co nie zmienia faktu, że działa na szkodę klubu z którego zrobił sobie prywatny biznes. Wszyscy siedzą cicho, więc uważa, że jest wszystko w porządku. Powinni go tam zagwizdać i zasypać transparentami.

1

Nie mam pojęcia jak tacy ludzie jak ten cały batomeu znajdują się w takim miejscu, na takim stanowisku, przecież ta osoba jest ograniczona umysłowo, zero wyobraźni. Nie mam również pojęcia kto daje im taki kredyt zaufania i wolną rękę, płakać się chce jak patrzę na skład, ile zmarnowanych pieniędzy. Uważam, że stadion powinien dać mu do zrozumienia, że kibice nie będą spokojnie patrzeć jak ciągnie klub i całą jego historię na dno!!!

18

Trzymam w barku świetnego szampana na moment, w którym oficjalnie zostanie ogłoszona zmiana zarządu. Nie dziwie się Enrique, że osiwiał przez te 3 lata.

0

Vidal był najgorszy od razu po Pique

0

Najgorsi: Pique, Vidal, Najlepsi: Umtiti

1

Tym komentarzem wchodzi mu na ambicję i sam tworzy niepotrzebną presję chłopakowi. Za dużo wujków "dobra rada".

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

I ch.. Titanic idzie na dno. Umysłowi impotenci.

1

Nawet szkoda się rozpisywać. Ja tylko czekam co oni wykombinują.

0

Ja już miałem z 7 banów, a ostatni był za to, że w słowie PSG zamiast S użyłem znaku dolara haha, możliwe, że za ten komentarz też mnie zbanują, ogólnie paranoja.

0

Coutinho był moim numerem 1, ale w takiej sytuacji Dembele i Koke albo Eriksen.

20

Real i Barca przypominają dwóch kolesi na dyskotece, gdzie na tego pierwszego lecą wszystkie laski a z tym drugim żadna nie chce zatańczyć i stoi taki smutny :), a tak na poważnie to aż trudno uwierzyć do jakiej sytuacji doprowadzili taki potężny klub.

10

Kibice również tego chcą

1

Pazerny traci dwa razy, mam nadzieję, że ten zarząd ma jeszcze jakieś resztki rozsądku i zerwie jakiekolwiek rozmowy.

0

Zgadzam się w 100%.

0

Coutinho to zawodnik, którego główną pozycją jest "ofensywny pomocnik", może też występować na pozycji lewego lub prawego skrzydłowego.

0

Też lubię czasem pomarzyć :)

1

Tylko na to czekam :)

1

Dokładnie, to samo mi przeszło przez myśl bo gość jest nieobliczalny.

0

Trzeba być totalnie zaślepionym, żeby nie widzieć co się dzieje. Sprowadzanie średniaków do klubu, zepchnięcie La Masii na boczny tor, 222mln klauzuli za takiego zawodnika jakim jest Neymar, a w tym okienku się wykazali taką taktyką, że każdy zawodnik będzie kosztował ponad 100mln teraz,

0

Doprowadził do tego nieudolny zarząd, z bartkiem na czele, mistrze biznesu, którzy ciągną ten klub na dno

4

Dlatego trzeba im pokazać, że nie dostaną nic.

0

Trylion ma w klauzuli, i 20 dziewic

7

I tak tych pieniędzy do grobu nie zabierze, a historię mógł zostawić po sobie nieśmiertelną. Adios!

1

Po odejściu neymara, Coutinho jest obowiązkowy. Świetny zawodnik i może grać na dwóch pozycjach.

0

yyyy nie wiem jak to się ma do mojego komentarza, ale dobra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?