MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Przez błąd nie, przez 3 błędy, ale Vidal wcale nie był lepszy, no i graliśmy bez lewego skrzydła.
0
Trudno się z tym pogodzić.
0
Nadchodzą czarne lata dla naszej Barcy :(((
0
Przerażające :(
0
Co nie zmienia faktu, że działa na szkodę klubu z którego zrobił sobie prywatny biznes. Wszyscy siedzą cicho, więc uważa, że jest wszystko w porządku. Powinni go tam zagwizdać i zasypać transparentami.
1
Nie mam pojęcia jak tacy ludzie jak ten cały batomeu znajdują się w takim miejscu, na takim stanowisku, przecież ta osoba jest ograniczona umysłowo, zero wyobraźni. Nie mam również pojęcia kto daje im taki kredyt zaufania i wolną rękę, płakać się chce jak patrzę na skład, ile zmarnowanych pieniędzy. Uważam, że stadion powinien dać mu do zrozumienia, że kibice nie będą spokojnie patrzeć jak ciągnie klub i całą jego historię na dno!!!
18
Trzymam w barku świetnego szampana na moment, w którym oficjalnie zostanie ogłoszona zmiana zarządu. Nie dziwie się Enrique, że osiwiał przez te 3 lata.
0
Vidal był najgorszy od razu po Pique
0
Najgorsi: Pique, Vidal, Najlepsi: Umtiti
1
Tym komentarzem wchodzi mu na ambicję i sam tworzy niepotrzebną presję chłopakowi. Za dużo wujków "dobra rada".
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
I ch.. Titanic idzie na dno. Umysłowi impotenci.
1
Nawet szkoda się rozpisywać. Ja tylko czekam co oni wykombinują.
0
Ja już miałem z 7 banów, a ostatni był za to, że w słowie PSG zamiast S użyłem znaku dolara haha, możliwe, że za ten komentarz też mnie zbanują, ogólnie paranoja.
0
Coutinho był moim numerem 1, ale w takiej sytuacji Dembele i Koke albo Eriksen.
20
Real i Barca przypominają dwóch kolesi na dyskotece, gdzie na tego pierwszego lecą wszystkie laski a z tym drugim żadna nie chce zatańczyć i stoi taki smutny :), a tak na poważnie to aż trudno uwierzyć do jakiej sytuacji doprowadzili taki potężny klub.
10
Kibice również tego chcą
1
Pazerny traci dwa razy, mam nadzieję, że ten zarząd ma jeszcze jakieś resztki rozsądku i zerwie jakiekolwiek rozmowy.
0
Zgadzam się w 100%.
0
Coutinho to zawodnik, którego główną pozycją jest "ofensywny pomocnik", może też występować na pozycji lewego lub prawego skrzydłowego.
0
Też lubię czasem pomarzyć :)
1
Tylko na to czekam :)
1
Dokładnie, to samo mi przeszło przez myśl bo gość jest nieobliczalny.
0
Trzeba być totalnie zaślepionym, żeby nie widzieć co się dzieje. Sprowadzanie średniaków do klubu, zepchnięcie La Masii na boczny tor, 222mln klauzuli za takiego zawodnika jakim jest Neymar, a w tym okienku się wykazali taką taktyką, że każdy zawodnik będzie kosztował ponad 100mln teraz,
0
Doprowadził do tego nieudolny zarząd, z bartkiem na czele, mistrze biznesu, którzy ciągną ten klub na dno
4
Dlatego trzeba im pokazać, że nie dostaną nic.
0
Trylion ma w klauzuli, i 20 dziewic
7
I tak tych pieniędzy do grobu nie zabierze, a historię mógł zostawić po sobie nieśmiertelną. Adios!
1
Po odejściu neymara, Coutinho jest obowiązkowy. Świetny zawodnik i może grać na dwóch pozycjach.
0
yyyy nie wiem jak to się ma do mojego komentarza, ale dobra.