Mesqueunuzytkownik
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2015
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mało tego polecam sprawdzic, ktory Juventus jest w tabeli w lidze. Z tego co wiem nie gramy tylko styczen-maj, ale rowniez sierpien-grudzien.
0
Ja tez nie słyszałem bo takiego nie było. Tak Real jako drużyna przegrał zeszły sezon, jako indywidualności są jednymi z najlepszych na świecie i chcąc nie chcąc niemal co roku będzie po kilku przedstawicieli czy to z Madrytu czy Barcelony. Za drużynowe osiągnięcia nagrody zostały wręczone. Pora na indywidualną nagrodę za cały rok. Ilu graczy Barcelona miała w top23 jak nic nie wygrali? Naprawdę chcesz z dawać graczy Juventusu kosztem Realu bo wyeliminowali ich w półfinale który skończył się 3-2 i wygrali Serie A za którą już dostali medale i puchar? Sorry ciut za mało. Mało tego, Juve również ligi mistrzów nie wygrał, przegrał w finale, a jak sam pisałeś za przegrane finały nie ma nagród i nikt przegranych nie pamięta bla bla. Tak w ogole POPATRZ gdzie jest Turyn teraz w lidze? :) Wybacz, ale od sierpnia do grudnia też gramy, nie ma że tylko styczen-maj się liczy. Z tego co wiem tytuly drużynowe nie są najważniejsze w głosowaniu na ZP. W Juve nie ma indywidualności, jest ekipa zgranie, chemia, morale ale nikt się na tle nie wyróżniał indywidualnie, żeby od razu dawać go do top23.
1. Messi 2. Ronaldo 3. Lewy / Suarez / Neymar
0
Czy ty jesteś poważny? Na podstawie jednego dwumeczu od razu byś skreślal i dopisywał innych piłkarzy? Dwumeczu który zakończył się raptem 3-2 a nie jakimś 7-0. Do tego w lidze marne 2 pkt od mistrzostwa (będąc lepszym od mistrza w dwumeczu),a nie przepaść 10 punktowa. Na tej liście z Barcelony nie pasuje Mascherano i Rakitic, zamiast nich Busquets. Z Realu z tej listy tylko Bale wywalić
16
ty dzielny visca rycerzu :v
0
2006 toć to już 9 lat ::D
0
hahaha jakie półgłówki ::D
0
Każdy możliwy tytul zostal zdobyty takze hmm?
PłaczoNurek to juz jest zarezewowane dla kogos innego niż CR;)
0
Rozumiem że Ronaldo ma 0 złotych piłek a Messi 100? Tak dla przypomnienia to jest raptem 4-3, pewnie niedlugo 5-3, ale nie jest to przewaga zeby pisac taki komentarz :)
0
nowoczesniejsza nie znaczy lepsza;)
tam wszysciutko czytelne i poukladane. tutaj po za wygladam ogolnie bałagan
1
hahaha nie wiem czy tak na powaznie czy se jaja robisz, jak na powaznie to czas odwiedzic lekarza bo twój własny świat to już coraz powazniejsza choroba ::D
1
za każdym razem "najlepszy piłkarz na świecie" nie wiem czy probujesz/probujecie sie jakos dowartosciowac, czy przekonac wszystkich do tego?::D Do nastepnej gali ZP czyli przez jakies 3 miesiace najlepszym piłkarzem jest CR
2
przecież już siedział w meczu z Atletico:)
9
kocham takie komentarze::D
0
Na świecie to poczekaj do KMŚ, bo poki co to Real jeszcze przez 3 miesiace nim jest
5
przyklady z tego meczu?
0
pewnie 3-0 by sie skonczylo
2
hahahaha Suareza ;D
1
drugi karny nie sluszny? normalny jestes?
0
na ale czerwo sluszne wiec?
1
co? hahahaha :D Ty na serio bo nie kumam