0

Mało tego polecam sprawdzic, ktory Juventus jest w tabeli w lidze. Z tego co wiem nie gramy tylko styczen-maj, ale rowniez sierpien-grudzien.

0

Ja tez nie słyszałem bo takiego nie było. Tak Real jako drużyna przegrał zeszły sezon, jako indywidualności są jednymi z najlepszych na świecie i chcąc nie chcąc niemal co roku będzie po kilku przedstawicieli czy to z Madrytu czy Barcelony. Za drużynowe osiągnięcia nagrody zostały wręczone. Pora na indywidualną nagrodę za cały rok. Ilu graczy Barcelona miała w top23 jak nic nie wygrali? Naprawdę chcesz z dawać graczy Juventusu kosztem Realu bo wyeliminowali ich w półfinale który skończył się 3-2 i wygrali Serie A za którą już dostali medale i puchar? Sorry ciut za mało. Mało tego, Juve również ligi mistrzów nie wygrał, przegrał w finale, a jak sam pisałeś za przegrane finały nie ma nagród i nikt przegranych nie pamięta bla bla. Tak w ogole POPATRZ gdzie jest Turyn teraz w lidze? :) Wybacz, ale od sierpnia do grudnia też gramy, nie ma że tylko styczen-maj się liczy. Z tego co wiem tytuly drużynowe nie są najważniejsze w głosowaniu na ZP. W Juve nie ma indywidualności, jest ekipa zgranie, chemia, morale ale nikt się na tle nie wyróżniał indywidualnie, żeby od razu dawać go do top23.
1. Messi 2. Ronaldo 3. Lewy / Suarez / Neymar

0

Czy ty jesteś poważny? Na podstawie jednego dwumeczu od razu byś skreślal i dopisywał innych piłkarzy? Dwumeczu który zakończył się raptem 3-2 a nie jakimś 7-0. Do tego w lidze marne 2 pkt od mistrzostwa (będąc lepszym od mistrza w dwumeczu),a nie przepaść 10 punktowa. Na tej liście z Barcelony nie pasuje Mascherano i Rakitic, zamiast nich Busquets. Z Realu z tej listy tylko Bale wywalić

16

ty dzielny visca rycerzu :v

0

2006 toć to już 9 lat ::D

0

hahaha jakie półgłówki ::D

0

Każdy możliwy tytul zostal zdobyty takze hmm?
PłaczoNurek to juz jest zarezewowane dla kogos innego niż CR;)

0

Rozumiem że Ronaldo ma 0 złotych piłek a Messi 100? Tak dla przypomnienia to jest raptem 4-3, pewnie niedlugo 5-3, ale nie jest to przewaga zeby pisac taki komentarz :)

0

nowoczesniejsza nie znaczy lepsza;)
tam wszysciutko czytelne i poukladane. tutaj po za wygladam ogolnie bałagan

1

hahaha nie wiem czy tak na powaznie czy se jaja robisz, jak na powaznie to czas odwiedzic lekarza bo twój własny świat to już coraz powazniejsza choroba ::D

1

za każdym razem "najlepszy piłkarz na świecie" nie wiem czy probujesz/probujecie sie jakos dowartosciowac, czy przekonac wszystkich do tego?::D Do nastepnej gali ZP czyli przez jakies 3 miesiace najlepszym piłkarzem jest CR

2

przecież już siedział w meczu z Atletico:)

9

kocham takie komentarze::D

0

Na świecie to poczekaj do KMŚ, bo poki co to Real jeszcze przez 3 miesiace nim jest

5

przyklady z tego meczu?

0

pewnie 3-0 by sie skonczylo

2

hahahaha Suareza ;D

1

drugi karny nie sluszny? normalny jestes?

0

na ale czerwo sluszne wiec?

1

co? hahahaha :D Ty na serio bo nie kumam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?