0

to on przywrócił Barcelonie prawdziwą świetność, sam znaczył więcej niż cały "galaktyczny" Real. pamiętam jak swego czasu jeden z piłkarzy Barcelony powiedział, że nie potrzeba Barcelonie Zidana, Carlosa, Ronaldo, Figo, Raula itd. bo mamy Ronaldinho a on jest potrafi więcej niż oni wszyscy razem wzięci. Jego mi tak masakrycznie szkoda :(

to był mój wielki idol i prawdziwy piłkarski geniusz, szkoda tylko, że tak zmarnował swoją karierę. jak to ktoś już wcześniej napisał, jakby utrzymał swoją formę np. z sezonu 05/06 to obecnie mógłby być stawiany na równi z Pele, Maradonną i kilkoma innymi i byłby jednym z najlepszych piłkarzy w historii piłki nożnej. Geniusz odszedł :(

0

nie ma co się spieszyć z wprowadzaniem go do pierwszej drużyny, niech trenuje z Rafą a jego czas jeszcze nadejdzie

0

pp1515 niech lepiej te pieniądze na operacje dla Ciebie przeznaczą

0

darthjaag hehe znowu nie mogę ze śmiechu z Twojego komenta ;D

nom nasza młodzież jest najlepsza, mają się od kogo uczyć ;)

0

darthjaag nie no leżę normalnie hehehe ;D

wszyscy będą pracowali w defensywie to i on będzie musiał, nauczy się ;)

0

msk11 hehe rozwaliłeś mnie tym tekstem ;D

a co do newsa to w sumie Zlatan chyba powoli zaczyna rozumieć jaka jest filozofia naszej gry i pokornieje ;)

0

no to ja słyszałem, że podobno Guardiola ma w pierwszym składzie wyjść :D

0

nie no bez przesady, nie łapie się do składu juventusu a ma trafić do najlepszego klubu świata?

to chyba jakieś jaja są

0

jak ma okazje to niech go puszczą na wypożyczenie, tym bardziej, że Guardiola nie widzi go narazie w pierwszej drużynie, tam niech się rok ogra a później się go sprawdzi :)

0

strutyherman rozwaliłeś mnie tym tekstem ;P

aż go nie poznałem w pierwszej chwili ;P

0

rozśmieszają mnie tu niektórzy ludzie, Barcelona ma kreować gwiazdy a nie je kupować! czasem tylko dokupić gracza światowej klasy, który akurat pasuje do koncepcji gry Guardioli. to, że nie ściągniemy piłkarza na obronę typu Terry, Nesta, Vidic, Ferdinand, A. Cole to wielu "kibiców" już jest niepocieszonych, bo tych zawodników to akurat znają i oni "muszą" być dobrzy a nieznani, mniej znani albo mniej popularni zawodnicy wcale tacy nie mogą być ;P

0

mnie osobiście cieszy to, że to nie są tylko ofensywni gracze ale także defensywni, teraz tylko trzeba czekać aż powoli zaczną się ogrywać i będą wprowadzani do zespołu

0

jak już ma odejść to może do nich ważne, żeby zabulili jak najwięcej kasy

0

widać, że chociaż on się kieruję sercem i spełnianiem marzeń a nie tylko chęcią dostania jak największej kasy

0

maciach a Buffona i Cecha po to żeby rywalizacja w składzie na pozycji bramkarza była większa, nie? :D

0

Hasan Salihamidžić, Zdenek Grygera, Cristiano Zanetti, Mauro German Carmoranessi hehe sami szefowie ;P

a u nas Henry, Iniesta, Messi, Xavi i jeszcze wielu innych ;) kim on chce to niby ugrać? :D chcieć to sobie może ;P

0

a ja nie znoszę juventusu i życzę im jak najgorzej ;P

wieczne wałki, oszustwa i korupcja...chcieć to oni sobie mogą ;P nic nowego nie powiedział :P

0

mnie tylko ciekawi jak ten zlepek gwiazd nie będzie potrafił się zgrać i jak nie będzie wyników albo nie zadowalające będą to kogo głowa pierwsza poleci :)

0

Olo_17 no zgadzam się z Tobą, ta bramka była najważniejsza :)

0

cały mecz się modliłem wtedy o tą bramkę.

jak to strzelił... tego się nie da wyrazić słowami, jedna z najważniejszych bramek w moim życiu jakie widziałem :)

0

sam już nie wiem co myśleć o tym Samu :D wiem, że dużo dla nas zrobił i darzę go ogromnym szacunkiem za to, ale zarówno on dla klubu jak i klub dla niego dużo zrobili, także jeśli mu zależy żeby grać w najlepszym klubie świata kolejne lata to powinien sam trochę odpuścić, chyba, że woli mega dużo zarabiać w jakimś tam Man. City czy gdzieś ale mniej osiągać sportowo.

0

optymista bardzo słuszna uwaga :)

taki Real i Man. City myślą, że jak mają dużo kasy to są fajni i każdego mogą kupić, ale takich piłkarzy jak Iniesta, Xavi, Maldini, Gerrard, Giggs itd. to nie kupią za żadną kasę :) ale jak inne kluby widzą, że są np. takie araby, które wydadzą dwa albo trzy razy więcej za jakiegoś piłkarza, tak jak to Man. City zrobił z De Jongiem to fajnie mają, bo chociaż inne kluby podreperują na nich budżet

0

oj Iker Ty masz taki tylko jeden problem ale za to jaki istotny, a mianowicie czemu Ty nie grasz w Barcelonie?! wtedy to już całkiem był byś szefem w każdym calu :)

0

Thierry był i dalej jest geniuszem piłkarskim, naprawdę czuję wielką radość i bardzo mnie to cieszy, że miałem i dalej mam możliwość oglądania gry takiego artysty futbolu ;)

0

Rubén Rochina masakryczne wrażenie na mnie zrobił ;P

0

Moyart hehe dobre :D

mnie tam nie obchodzi co on ma na głowie :D ważne, żeby dobrze grał

0

no w ostatnich latach na pewno dalej zachodziło ;) Inter chyba 3 razy z rzędu mistrzostwo a oni w Serie B

0

jestem jak najbardziej za. Piłkarz doświadczony, z dobrym uderzeniem z dystansu, grał w lidze angielskiej i włoskiej to będzie trochę znał tamte style gry. a do tego za taką małą kasę to na zmiennika na pewno by się nadawał, albo by walczył z Abidalem o pierwszy skład. a na pewno i sam piłkarz chciałby przejść. kupować bez wachania

0

hehe no ładnie juventus wyżej od Interu :D ciekawe jakim cudem

0

La Gazzetta dello Sport i wszystko jasne ;)

włosi mają taką swoją gazetę gdzie bajki piszą, Niemcy mają zdaje się Bild, Polacy Fakt, Hiszpanie Asa no i po co się w ogóle takimi informacjami przejmować? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?