0

kurcze... musimy to wygrać i jestem pewien że to zrobimy : )

0

Ja też.... szkodaaa : ( że przegraliśmy

0

Piękne : ) wie ktoś co znaczą te słowa ?

0

japier...

0

Piąkne

0

Na zdjęciu 3 Gerard skacze na Bandżi :D

0

tak się ciesze zjedziemy ich w cztery dupy :D

0

JEAAAAAAAAA!!!!!!

0

oby tylko Bajern wygrał z realem

0

ładne wtedy mieliśmy stroje takie żółte jak Borussia

0

ta jasne już lece to tak samo jak ja bym powiedział że sam ogram Messiego HAHAHAAHAHAH

0

żal

0

ale VIlla będzie i też Mexesowi da popalić :D

0

Napisz komentarz...i dobrzer niech się młody uczy :D

0

Gracze realu powinni biegać za naszymi z parasolami :D

0

GTA
Npremium odblokują na ten mecz??????????

0

Ibra ma racje i za to go troszkę lubie

0

luq11 weś nie strasz 0-o

0

Ależ piękny mecz rozegrał Pique i wogule cała Barca!!!

0

A widzicie mówiłem że wieże w Pique a on wziął się do roboty :D

0

No pięknie :D super BARCA I LOVE

0

Będzie ten mecz na MeczeNaZywo.pl ???????????

0

bierz się do roboty wierze w Ciebie

0

trzeba się bronić

0

Czuje niedosyt.. ale plusem jest to że można było obejrzeć na "mecze na żywo.pl " więcej takich meczów których można oglądać w necie !!!!!!!!

0

Wie ktoś czy znowu będzie na POLSACIE ???????????/
dobrze by było nie : D

0

Nie wydaje wam sie to podejżane a z kim graliśimy w fazie grupowej...
i Real z Apoelem... Real zjedze ich jak nic... : (

0

barca4life
masz racje piszcie po prostu Guardiola : D

0

no nie wiem jak trafimy na real O-o

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?