Messi-król
Dołączył/a: luty 2012
Lubawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurcze... musimy to wygrać i jestem pewien że to zrobimy : )
0
Ja też.... szkodaaa : ( że przegraliśmy
0
Piękne : ) wie ktoś co znaczą te słowa ?
0
japier...
0
Piąkne
0
Na zdjęciu 3 Gerard skacze na Bandżi :D
0
tak się ciesze zjedziemy ich w cztery dupy :D
0
JEAAAAAAAAA!!!!!!
0
oby tylko Bajern wygrał z realem
0
ładne wtedy mieliśmy stroje takie żółte jak Borussia
0
ta jasne już lece to tak samo jak ja bym powiedział że sam ogram Messiego HAHAHAAHAHAH
0
żal
0
ale VIlla będzie i też Mexesowi da popalić :D
0
Napisz komentarz...i dobrzer niech się młody uczy :D
0
Gracze realu powinni biegać za naszymi z parasolami :D
0
GTA
Npremium odblokują na ten mecz??????????
0
Ibra ma racje i za to go troszkę lubie
0
luq11 weś nie strasz 0-o
0
Ależ piękny mecz rozegrał Pique i wogule cała Barca!!!
0
A widzicie mówiłem że wieże w Pique a on wziął się do roboty :D
0
No pięknie :D super BARCA I LOVE
0
Będzie ten mecz na MeczeNaZywo.pl ???????????
0
bierz się do roboty wierze w Ciebie
0
trzeba się bronić
0
Czuje niedosyt.. ale plusem jest to że można było obejrzeć na "mecze na żywo.pl " więcej takich meczów których można oglądać w necie !!!!!!!!
0
Wie ktoś czy znowu będzie na POLSACIE ???????????/
dobrze by było nie : D
0
Nie wydaje wam sie to podejżane a z kim graliśimy w fazie grupowej...
i Real z Apoelem... Real zjedze ich jak nic... : (
0
barca4life
masz racje piszcie po prostu Guardiola : D
0
no nie wiem jak trafimy na real O-o
0