0

Najlepszego Mistrzu;]

0

Również życzę wszystkim Wesołych Świąt;] Fajnie by było jak byśmy zdobyli potrójną koronę, ale nawet jeżeli tak się nie stanie to i tak ten sezon według mnie można zaliczyć do wygranych! Wolę, żeby Barca grała mega futbol na który będzie można patrzeć z przyjemnością i nie wygrywała pucharów, aniżeli na Real grający słabą, nudną piłkę i wygrywał puchary!!! Dziękuje Barcelonie za to, że dała mi tyle radości, za każdą strzelona bramkę, za zwycięstwa jak i porażki, które sprawiają, że jeszcze bardziej kocham ten klub! I z całego serca życzę im, aby zdobyli potrójną koronę, bo naprawdę na nią zasłużyli!!!

0

Najlepszego Bojan;) Zdrowia przede wszystkim!!!

0

Też bym sobie obejrzał, no ale cóż....W TVP transmitują tylko jakieś rzuty młotem, skakanie przez konia, itd.;P

0

Wracaj do formy;) Jestem przekonany, że w tym sezonie Titi pokaże na co go stać i razem z Eto'o i Messim zrobią ''teatr marzeń na Camp Nou'';)

0

Wszystkiego najlepszego 'Titi';)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?