Powiem tylko tyle :
Neymar zostanei jeszcze w santocie pewnie pare lat . i okaze sie ze lata beda szybciej szly a on tam zostanie na ament.
Dla Neymara to wielka szansa grac w Realu bo w Santosie nie ma z kim sobie pograc. a Tutaj by mial ekipe.
Powiem tylko tyle :
Neymar zostanei jeszcze w santocie pewnie pare lat . i okaze sie ze lata beda szybciej szly a on tam zostanie na ament.
Dla Neymara to wielka szansa grac w Realu bo w Santosie nie ma z kim sobie pograc. a Tutaj by mial ekipe.
Komentarze
0
Mlodzi Tutaj nic nie graja .. Wiec ich do 1 skladu .. Wypraszam
0
Pomyscie sobie jakby mesi sie zgodzil to ta sonda po prawej stronie jest nasza ;d w szeregach 11
0
Ile jest juz?
0
Powiem tylko tyle :
Neymar zostanei jeszcze w santocie pewnie pare lat . i okaze sie ze lata beda szybciej szly a on tam zostanie na ament.
Dla Neymara to wielka szansa grac w Realu bo w Santosie nie ma z kim sobie pograc. a Tutaj by mial ekipe.
0
adriano za Pique ?? Bez Komentarza
0
Dajcie mi jakis link . Prosze Bez scin.
0
Mlodzi Tutaj nic nie graja .. Wiec ich do 1 skladu .. Wypraszam
0
Powiem tylko tyle :
Neymar zostanei jeszcze w santocie pewnie pare lat . i okaze sie ze lata beda szybciej szly a on tam zostanie na ament.
Dla Neymara to wielka szansa grac w Realu bo w Santosie nie ma z kim sobie pograc. a Tutaj by mial ekipe.
0
Neymar bedzie siedziec na lawce?? Dobre. Vila wroci mozlwie dopiero na nastepny sezon. a neymar odrazu by sie dogadywal.
0
Abidal?? Prosze Ciebie za Abidala by grał Bale on na początku był obrońcą .