MessiFabre14
Dołączył/a: październik 2011
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak myślicie, wybuchnie ta petarda w ataku Argentyny i posypią się gole? ;)
0
Ktoś napisał, że strach strzelać karne przy stanie 0:0, bo potem sie ostro dostaje ;D ciekawe jak będzie teraz ;p
1
Wypadałoby? Jeśli była taka umowa, to ja tylko czekam aż Cesc na drodze sądowej dojdzie swojego prawa do tej kasy. Szkoda tylko, że tak musi się to skończyć przez tych ludzi...
3
Zaraz będzie ban...
0
No nie wierzę... Banda chamów bez honoru... Liczy się tylko kasa.
0
Zanim pojawi się opis na stronie, proszę video prezentację zespołu ARGENTYNY:
1
Nieee kondziu ;D
1
Rozumiem ;)
1
Obyśmy tylko nie na darmo siedzieli do 2 w nocy ;p niech będzie i 5:1 dla Anglików! ;D
1
Ale 2 miesiące temu się dopiero zarejestrowałeś! :p
0
reeeeemis... 1:1, ewentualnie 0:0 myślę, że nie zaskoczą jak Hiszpania z Holandią i będzie to słaby mecz :p
1
1:1 ;p
1
Ja mam jeszcze 17 dni do 1000. Zaje*isty portal i ludzie! Podro dla wszystkich kibiców Barcy! ;D
8
Brawa dla sędziego! Takich debili jak Pereira nie powinno się wpuszczać na boisko. Pokazał co potrafi, ale kickboxing to raczej nie na boiskach piłkarskich!
6
Campbell dzisiaj naprawdę pokazał jak się gra w piłkę... Szacun dla Kostaryki za walkę! Piękny mecz ;)
0
To nie to :p
1
Zubi - genius! Absolute genius!
0
Nie nie, na filmikach w HD z bliska, w wywiadach tez mam takie wrażenie ;p
0
http://www.fcbarca.com/56397-le-parisien-marquinhos-zostanie-w-paryzu.html
1
Trochę się przytyło Leo na twarzy nie? Czy tylko mnie się tak zdaje? ;p
0
W poniedziałek. Czyli jutro po 23:59
0
Zna ktoś stronkę z obszernymi statystykami zawodników? Takimi jak np. kto ile przebiegł?
2
Przyszedł za 19... Nie wiem skąd te informacje o 12.
0
15 mln i do widzenia. Dziękujemy Song ;)
1
Nie wiem jak po całym meczu ale około 30 minuty był zawodnikiem, który przebiegł najwięcej na boisku. Jakoś potem też nie widziałem, żeby stał w miejscu.
1
No racja ;p Ale jak odpadną z Brazylią to też nie będzie tragedii. Wolę Brazylię, niż to co wczoraj u Hiszpanów.
3
Straszna to porażka... Nie życzę im, żeby już wracali do domu, bo co wtedy będzie w Barcy... :/ Ale jak dostaną w finale od Argentyny to będzie OK ;)
1
To nie był fan Messiego przebrany za Roniego, tylko R10 przebrany za fana ;D
0
No trudno... Na szczęście nie kibicowałem Arsenalowi i te słowa mnie osobiście nie krzywdzą, nie dotykają. Myślę, że każdy kto jest choć trochę inteligentny, zrozumie Cesca i będzie życzył mu szczęścia. Inna sprawa, że rzuca słowa na wiatr, niestety... Trochę to przykre.
1
5.0 idealnie. Średni występ, nie ma się co rozpisywać. Niczego nie zepsuł, ale i nie naprawił.