0

Jak myślicie, wybuchnie ta petarda w ataku Argentyny i posypią się gole? ;)

0

Ktoś napisał, że strach strzelać karne przy stanie 0:0, bo potem sie ostro dostaje ;D ciekawe jak będzie teraz ;p

1

Wypadałoby? Jeśli była taka umowa, to ja tylko czekam aż Cesc na drodze sądowej dojdzie swojego prawa do tej kasy. Szkoda tylko, że tak musi się to skończyć przez tych ludzi...

3

Zaraz będzie ban...

0

No nie wierzę... Banda chamów bez honoru... Liczy się tylko kasa.

0

Zanim pojawi się opis na stronie, proszę video prezentację zespołu ARGENTYNY:

1

Nieee kondziu ;D

1

Rozumiem ;)

1

Obyśmy tylko nie na darmo siedzieli do 2 w nocy ;p niech będzie i 5:1 dla Anglików! ;D

1

Ale 2 miesiące temu się dopiero zarejestrowałeś! :p

0

reeeeemis... 1:1, ewentualnie 0:0 myślę, że nie zaskoczą jak Hiszpania z Holandią i będzie to słaby mecz :p

1

1:1 ;p

1

Ja mam jeszcze 17 dni do 1000. Zaje*isty portal i ludzie! Podro dla wszystkich kibiców Barcy! ;D

8

Brawa dla sędziego! Takich debili jak Pereira nie powinno się wpuszczać na boisko. Pokazał co potrafi, ale kickboxing to raczej nie na boiskach piłkarskich!

6

Campbell dzisiaj naprawdę pokazał jak się gra w piłkę... Szacun dla Kostaryki za walkę! Piękny mecz ;)

0

To nie to :p

1

Zubi - genius! Absolute genius!

0

Nie nie, na filmikach w HD z bliska, w wywiadach tez mam takie wrażenie ;p

1

Trochę się przytyło Leo na twarzy nie? Czy tylko mnie się tak zdaje? ;p

0

W poniedziałek. Czyli jutro po 23:59

0

Zna ktoś stronkę z obszernymi statystykami zawodników? Takimi jak np. kto ile przebiegł?

2

Przyszedł za 19... Nie wiem skąd te informacje o 12.

0

15 mln i do widzenia. Dziękujemy Song ;)

1

Nie wiem jak po całym meczu ale około 30 minuty był zawodnikiem, który przebiegł najwięcej na boisku. Jakoś potem też nie widziałem, żeby stał w miejscu.

1

No racja ;p Ale jak odpadną z Brazylią to też nie będzie tragedii. Wolę Brazylię, niż to co wczoraj u Hiszpanów.

3

Straszna to porażka... Nie życzę im, żeby już wracali do domu, bo co wtedy będzie w Barcy... :/ Ale jak dostaną w finale od Argentyny to będzie OK ;)

1

To nie był fan Messiego przebrany za Roniego, tylko R10 przebrany za fana ;D

0

No trudno... Na szczęście nie kibicowałem Arsenalowi i te słowa mnie osobiście nie krzywdzą, nie dotykają. Myślę, że każdy kto jest choć trochę inteligentny, zrozumie Cesca i będzie życzył mu szczęścia. Inna sprawa, że rzuca słowa na wiatr, niestety... Trochę to przykre.

1

5.0 idealnie. Średni występ, nie ma się co rozpisywać. Niczego nie zepsuł, ale i nie naprawił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?