MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michaleu sam tekst tweeta bez kontekstu brzmi ostro xd
0
@agaFCB Szczerze to ja wolę pożyczyć niż musieć pożyczać cokolwiek
0
@Terroriser w ramach 1/16 na pewno tyle nie rozegrał
8
Podobno usa zdecydowało się zawetować SAFE
0
@Zoker z opinii innych komentujących brzmi jak świetny motyw na film
2
@betonito a te zachwyty są z nami teraz w pokoju?
5
@Popitek12 4000 to chyba dla noworodka, kto się naje takim posiłkiem
7
@Fabik87 Sztanga to był grajek
8
@Roobo barcelona b też dzisiaj ma meczyk?
1
To może sobie z Igą rękę podać co do wyboru psychologa xd
0
@MateS A to nie widziałem, że dzisiaj też dzień ryb chrzęstnoszkieletowych
36
W tym dniu pamiętajmy o najważniejszych mężczyznach w naszym życiu - dziadkach, ojcach i Pedrim
0
Allahu Akbar
Oby dzisiaj dał zwycięstwo naszym nad nowym zamkiem
0
@mr Barca moja siódma powieść zakończona teraz podziwiam
3
Słowo tebasa jak i lapcia warte mniej od marek republikii weimarskiej. Natomiast ostatecznie dobrze dla nas raczej, że Leo odszedł
0
@esem91 Jedynka mnie odstraszyła gameplayem, dwójka faktycznie świetna, ale serce z kamienia pewnie jest tym elementem dla mnie który wznosi trójkę poziom wyżej
1
@FcPortoFan1999 Pora na Cs, Lola i resztę esportu
2
@Zoker Z fabularnych oczywiście. Zobaczymy co czwórka pokaże
0
@Roobo Panie Boże nie daj nam nigdy takiego składu sędziowskiego Ament
3
@Luciano99 Patrząc na przewagę masy to zwycięzca może być tylko jeden
0
@bartekvisca Depresja okresowa została zastąpiona przez tę klasyczną
0
@KRISU77 jeden kupon wszedł i jaki prorok się zrobił
2
@Kessie lepiej niż jak rząd polski do Bukaresztu xd
0
@beter2 za 10 mln dziennie chyba xd
6
Jako przykrywka dla Nico chyba xd
0
@Eklerek grzejecie te kulki jak kandydaci temat Messiego
1
@beter2 Niesamowite, że dwa miesiące z rzędu nic się nie wydarzy
1
Goool. Czyżby legia jeszcze w strefie? @FcPortoFan1999
1
@macio_944 5/6 bardziej dla mnie
7
@LAMC_10 wpisał w google "gdzie można pisać tysiące wpisów dziennie"