0

@Faro @K4tsuuu Przede wszystkim to nie jestem żadnym ekspertem w tych tematach i nie jestem do końca pewien jak dokładnie brzmi wasze pytanie. Jeśli chodzi wam o wszystkie osoby LGBT to statystycznie największą grupą wśród nich są biseksualne kobiety i to ze sporą przewagą. Jeśli tylko o osoby transpłciowe to zerkając do badań wychodzi że historycznie lekką przewagę liczbową (jakieś 60 do 40) miały faktycznie osoby z przypisaną przy urodzeniu męską płcią dokonujące tranzycji na kobiety, natomiast współcześnie ta statystyka się wyrównuje i jest bardzo bliska równowagi podziału 50 na 50.

1

Pogoń na drodze do zakończenia już wszelkich aspiracji co do trofeów

0

0

@Tarins Denzel do grudnia i potem może się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@TR3YWAY Hiszpania, Szwajcaria

1

No to mu jeszcze kariera Jugola do zakończenia została

0

@pt9 Hurkacz z Nadalem

2

No i tak powinna grać Światowa Jedynka

1

@sonek anime w profilowym = opinia odrzucona

0

@lntrowertyk laska 10/10
Ta sama laska fanka astrologii, katolicyzmu lub innego myślenia magicznego 0/10

6

@CaseFarmall Na la bambie powinny być chyba testy iq by móc tu pisać. 4 dniowy system nie oznacza że ludzie pracują od pon do czw tylko chodzi o wymiar godzin w tygodniu, tak jak obecnie mamy system 5 dniowy a ludzie pracują przecież w weekendy xd

0

4

Żółwik ogłosił że odchodzi to teraz tylko czekać na fotkę z Lapciem

1

@Misiaczek09 oczywiście że tak ale jest to możliwe tylko przy połączeniu interesów większej części UE czyniąc z niej trzeciego gracza w tej stawce, który może dla własnej korzyści manewrować między jankesami i Pekinem

0

@Salchent a jakieś wady?

0

@lntrowertyk to chyba inną Barcelonę oglądamy albo chodzi ci tylko o mecze z Atletico

0

@lntrowertyk Barca jest najbardziej walecznym klubem?

3

@Popitek12 rządy Ewy Kopacz i Beaty Szydło w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rl9k1nG w koalicji jest wiele podmiotów stąd łatwiej trafić ze światopoglądem

1

@MesQueUnClub96 w finale Borussia to bierze nie?

1

@NeroTFP1 faktycznie to szalone dla osoby prawie niepijącej żeby przestać pić

2

Nie wiem czy słyszeliście ale podobno Tusk ma zamknąć polską elektrownię atomową w 2022. Brawo wyborcy KO

0

@Kazragore jako kolejny krok centralizacji UE jak najbardziej no ale najpierw trzeba wykonać te wcześniejsze

8

@Popitek12 widać

1

@BorzyKrzys zdecydowanie no ale ulubione to jednak rąbanie drzewa bo przy okazji fajny wysiłek fizyczny

2

@QQL5 to może l4 wpadnie i można pójść do sklepu w tygodniu

0

@tristan87 ziobro zaskoczenia

2

@tomek8756 nie chcą konkurencji podczas śledzenia ludzi

1

@Kgorecki2500 ten który go funduje

0

@Criss18Barca A wąsik i kamiński zostali prawomocnie skazani. Tylko po co takie oczywistości wypisywać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?