MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro @K4tsuuu Przede wszystkim to nie jestem żadnym ekspertem w tych tematach i nie jestem do końca pewien jak dokładnie brzmi wasze pytanie. Jeśli chodzi wam o wszystkie osoby LGBT to statystycznie największą grupą wśród nich są biseksualne kobiety i to ze sporą przewagą. Jeśli tylko o osoby transpłciowe to zerkając do badań wychodzi że historycznie lekką przewagę liczbową (jakieś 60 do 40) miały faktycznie osoby z przypisaną przy urodzeniu męską płcią dokonujące tranzycji na kobiety, natomiast współcześnie ta statystyka się wyrównuje i jest bardzo bliska równowagi podziału 50 na 50.
1
Pogoń na drodze do zakończenia już wszelkich aspiracji co do trofeów
0
@Pawlak1992 1ga
0
@Tarins Denzel do grudnia i potem może się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@TR3YWAY Hiszpania, Szwajcaria
1
No to mu jeszcze kariera Jugola do zakończenia została
0
@pt9 Hurkacz z Nadalem
2
No i tak powinna grać Światowa Jedynka
1
@sonek anime w profilowym = opinia odrzucona
0
@lntrowertyk laska 10/10
Ta sama laska fanka astrologii, katolicyzmu lub innego myślenia magicznego 0/10
6
@CaseFarmall Na la bambie powinny być chyba testy iq by móc tu pisać. 4 dniowy system nie oznacza że ludzie pracują od pon do czw tylko chodzi o wymiar godzin w tygodniu, tak jak obecnie mamy system 5 dniowy a ludzie pracują przecież w weekendy xd
0
@MateS @AlexDark00
4
Żółwik ogłosił że odchodzi to teraz tylko czekać na fotkę z Lapciem
1
@Misiaczek09 oczywiście że tak ale jest to możliwe tylko przy połączeniu interesów większej części UE czyniąc z niej trzeciego gracza w tej stawce, który może dla własnej korzyści manewrować między jankesami i Pekinem
0
@Salchent a jakieś wady?
0
@lntrowertyk to chyba inną Barcelonę oglądamy albo chodzi ci tylko o mecze z Atletico
0
@lntrowertyk Barca jest najbardziej walecznym klubem?
3
@Popitek12 rządy Ewy Kopacz i Beaty Szydło w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rl9k1nG w koalicji jest wiele podmiotów stąd łatwiej trafić ze światopoglądem
1
@MesQueUnClub96 w finale Borussia to bierze nie?
1
@NeroTFP1 faktycznie to szalone dla osoby prawie niepijącej żeby przestać pić
2
Nie wiem czy słyszeliście ale podobno Tusk ma zamknąć polską elektrownię atomową w 2022. Brawo wyborcy KO
0
@Kazragore jako kolejny krok centralizacji UE jak najbardziej no ale najpierw trzeba wykonać te wcześniejsze
8
@Popitek12 widać
1
@BorzyKrzys zdecydowanie no ale ulubione to jednak rąbanie drzewa bo przy okazji fajny wysiłek fizyczny
2
@QQL5 to może l4 wpadnie i można pójść do sklepu w tygodniu
0
@tristan87 ziobro zaskoczenia
2
@tomek8756 nie chcą konkurencji podczas śledzenia ludzi
1
@Kgorecki2500 ten który go funduje
0
@Criss18Barca A wąsik i kamiński zostali prawomocnie skazani. Tylko po co takie oczywistości wypisywać.