1

Bramkarze to najlepsze trafienia jeśli chodzi o nasze zakupy w oknie transferowym. Moim zdaniem obaj trzymają wysoki poziom :)

0

chodzi ci o skuteczność Leo z angielskimi klubami czy niestrzelony rzut karny w półfinale lm ?

0

Messi strzelał z Mancheterem United w LM, z Realem w SPH a Ronaldo pudłował z Chelseą czy Bayernem od razu widac kto lepszy :)

0

Z Alvesem może być jak z Xavim wszyscy go chcieli odejść miał dawno a został w Barcie jak Reus w Borusii :)

2

Oceny raczej trafione choć ja dałbym wyższą Albię :)

1

Mają chłopaki klasę :)

0

NO jest co świętować :D

1

Nasi byli trochę ociężali, ale jak MSN nie mogli to obrona pomogła, świetnie Mathieu i bravo za zwycięstwo teraz tylko nie roztwonić tej przewagi :0

0

Brawo nasi :0 Forca Barca :)

0

Ale dzisiaj będą emocję, chyba do rana nie zasne jeśli wygramy :)

0

Jak Messi utrzyma swój poziom a Neymar skuteczność z początku sezonu to ta manita wcale nie będzie niemożliwa :)

0

Mogło być gorzej, choć wolałbym el clasico z Realem byłoby fajnie ich ograć i pokazać siłę na Bayern Guardioli ;) ale i tak liczę że wygramy :D

0

no tak nie pomyślałem dzięki za olśnienie ;)

0

Najlepsze oprawa podczas meczów z Realem to odśpiewanie hymnu przez fanów :)

0

A czemu 12? Dla Rafy ?

0

Ter Stengen trochę wyjście zawalił ale karnego świetnie wybronił :)

0

Ja myślę że dostaniemy Atletico ale chciałbym Real by nasi pokazali swoją siłę :)

39

Messi dzisiaj rewelacyjnie tylko gola brakowało no ale Hart dziś genialnie :)

0

Szacunek dla mistrza ! Generał na zawsze!

2

Messi strzelający bramkę głową po rożnym-BEZCENNE!!!

0

Bravo rzadko się wypowiada ale jak już to robi to mówi tylko prawdziwe i wspaniałe rzeczy przez co ma u mnie wielki szacunek :)

0

Ja właśnie na wspomniane 5 bramek liczę, a tak wogóle genialny sweter :)

0

I niech ta atmosfera pozostanie jak najdłużej ! A Neymar niech w końcu wygra coś ważnego w Barsie :)

0

Człowiek-LEGENDA!!!

8

No i dobrze powiedział ;)

0

Na plus Suarez i reszta drużyny, zagrali świetnie mimo iż rayo grało słabo, na minus Dani Alves zdecydowanie najgorszy w zespole Barcy, teraz tylko utrzymać to pierwsze miejsce :)

0

jak nie zlekceważymy rayo tak jak malagi to myślę że będzie z 4-0 :)

0

znając go to pewnie hat-tricka strzeli

0

Fajnie popatrzec na statystykę kartek, Suareza czy 37 finału oraz na pracę Messi-Neymar :)

0

Perez oświadczy że meczu nie można rozegrać ponieważ jedno z 80000 krzeseł trzeba wymienić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?