MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bramkarze to najlepsze trafienia jeśli chodzi o nasze zakupy w oknie transferowym. Moim zdaniem obaj trzymają wysoki poziom :)
0
chodzi ci o skuteczność Leo z angielskimi klubami czy niestrzelony rzut karny w półfinale lm ?
0
Messi strzelał z Mancheterem United w LM, z Realem w SPH a Ronaldo pudłował z Chelseą czy Bayernem od razu widac kto lepszy :)
0
Z Alvesem może być jak z Xavim wszyscy go chcieli odejść miał dawno a został w Barcie jak Reus w Borusii :)
2
Oceny raczej trafione choć ja dałbym wyższą Albię :)
1
Mają chłopaki klasę :)
0
NO jest co świętować :D
1
Nasi byli trochę ociężali, ale jak MSN nie mogli to obrona pomogła, świetnie Mathieu i bravo za zwycięstwo teraz tylko nie roztwonić tej przewagi :0
0
Brawo nasi :0 Forca Barca :)
0
Ale dzisiaj będą emocję, chyba do rana nie zasne jeśli wygramy :)
0
Jak Messi utrzyma swój poziom a Neymar skuteczność z początku sezonu to ta manita wcale nie będzie niemożliwa :)
0
Mogło być gorzej, choć wolałbym el clasico z Realem byłoby fajnie ich ograć i pokazać siłę na Bayern Guardioli ;) ale i tak liczę że wygramy :D
0
no tak nie pomyślałem dzięki za olśnienie ;)
0
Najlepsze oprawa podczas meczów z Realem to odśpiewanie hymnu przez fanów :)
0
A czemu 12? Dla Rafy ?
0
Ter Stengen trochę wyjście zawalił ale karnego świetnie wybronił :)
0
Ja myślę że dostaniemy Atletico ale chciałbym Real by nasi pokazali swoją siłę :)
39
Messi dzisiaj rewelacyjnie tylko gola brakowało no ale Hart dziś genialnie :)
0
Szacunek dla mistrza ! Generał na zawsze!
2
Messi strzelający bramkę głową po rożnym-BEZCENNE!!!
0
Bravo rzadko się wypowiada ale jak już to robi to mówi tylko prawdziwe i wspaniałe rzeczy przez co ma u mnie wielki szacunek :)
0
Ja właśnie na wspomniane 5 bramek liczę, a tak wogóle genialny sweter :)
0
I niech ta atmosfera pozostanie jak najdłużej ! A Neymar niech w końcu wygra coś ważnego w Barsie :)
0
Człowiek-LEGENDA!!!
8
No i dobrze powiedział ;)
0
Na plus Suarez i reszta drużyny, zagrali świetnie mimo iż rayo grało słabo, na minus Dani Alves zdecydowanie najgorszy w zespole Barcy, teraz tylko utrzymać to pierwsze miejsce :)
0
jak nie zlekceważymy rayo tak jak malagi to myślę że będzie z 4-0 :)
0
znając go to pewnie hat-tricka strzeli
0
Fajnie popatrzec na statystykę kartek, Suareza czy 37 finału oraz na pracę Messi-Neymar :)
0
Perez oświadczy że meczu nie można rozegrać ponieważ jedno z 80000 krzeseł trzeba wymienić :)