30 marca 2013, 20:05
0
ardhimor ma racje !!
27 marca 2013, 21:06
Zdrowia i szybkiego powrotu do formy!!
11 marca 2013, 20:14
Mam nadzieję , że Roura wystawi najlepszy skład w tym meczu z milanem wśrodę. :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ardhimor ma racje !!
0
Zdrowia i szybkiego powrotu do formy!!
0
Mam nadzieję , że Roura wystawi najlepszy skład w tym meczu z milanem wśrodę.
:D
0
Zdrowia i szybkiego powrotu do formy!!
0
ardhimor ma racje !!
0
Mam nadzieję , że Roura wystawi najlepszy skład w tym meczu z milanem wśrodę.
:D