O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły Barcelona.
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 3466
  • Liczba komentarzy 34
  • Polecenia 34

Komentarze

13

Neymar nie ma podjazdu do Ronaldinho!!!

2

Kazdy pisz tylko Di maria omg on jest słaby, ja wole OZILA NIZ TEGO KAPCIA CO GRAŁ DLA REALU :) wiem wiem ozil tez grał ale ozil to zajebisty gracz :)

0

Di Maríę?? sorry ale nie, wole ozila!!!

1

Nie płacz :) pls

0

Zobacz wszystkie

13

Neymar nie ma podjazdu do Ronaldinho!!!

6

3

Sampaoli bedzie prowadził argentyne wiec napewno nie bedzie następcą Enrique.

3

Ja wierzę w ten awans bo mamy messiego.

2

To jest tylko ubogacanie kulturowe #PO !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?