Po pierwszej polowie dowiedzialem sie ze:
-Messi lajkuje profile PSG, Man City i Chelsea
- ojciec Messiego dogaduje sie z Chelasea
-Messi uzywa wulgaryzmow w trakcie meczu, pluje na przeciwnikow, jest nietolerancyjny
- barcelona tak naprawde strzelila 4 gole
-Suarez ma nadwage, nie jest w formie
- o konflikcie w barcelonie na kazdej lini
- ktos zabil tiki take
Czego oczekuje po drugiej polowie ? Mam nadzieje ze dowiem sie:
- czy Messi zdradza zone?
- z kim romansuje Neymar?
- czy LE to agent madrisimo?
- po ile kupuje fajki Rakitic?
- moze cos o fryzjerze Alvesa
Komentarze
0
Moim zdaniem Juve muusi nam brameczke strzelic, zebysmy sie obudzili
0
Nawet śmiechłem iks de
2
Real tez podlaczyl sie do tlenu, a dokładniej sędzia to zrobił XD
0
Szkoda ze akurat z Sevilla, skonczymy lige na 3 miejscu
0
Czy tylko ja drże jak Ter Stejgen jest przy piłce ?
30
Po pierwszej polowie dowiedzialem sie ze:
-Messi lajkuje profile PSG, Man City i Chelsea
- ojciec Messiego dogaduje sie z Chelasea
-Messi uzywa wulgaryzmow w trakcie meczu, pluje na przeciwnikow, jest nietolerancyjny
- barcelona tak naprawde strzelila 4 gole
-Suarez ma nadwage, nie jest w formie
- o konflikcie w barcelonie na kazdej lini
- ktos zabil tiki take
Czego oczekuje po drugiej polowie ? Mam nadzieje ze dowiem sie:
- czy Messi zdradza zone?
- z kim romansuje Neymar?
- czy LE to agent madrisimo?
- po ile kupuje fajki Rakitic?
- moze cos o fryzjerze Alvesa
12
Messi z Iniesta powinni nauczyc sie, ze rak w kieszeni sie nie trzma. Przez to ich zachowanie wygladalo strasznie chammsko
7
Real odpuscil specjalnie CdR i lige zeby wygrac undecime
3
bo teraz reka zastepuje Irine
3
Bartra wkoncu dobiegl