21 grudnia 2010, 22:19
0
Heh, a pamiętacie ofertę MC Bojan za Teveza ? Dalej aktualna ? :D
21 grudnia 2010, 22:16
Po co tu dajecie cytaty z rm.pl ?? Barca zagrała jeden słabszy mecz i wszystko ;) Vamos !
18 grudnia 2010, 21:56
Zawodnik Meczu - Messi jednogłośnie. Dobranoc Cules
18 grudnia 2010, 21:39
Messi jesteś boski !! :D '' gologologologologolo ... ''' ten komentator mnie rozwala :D
18 grudnia 2010, 21:36
miszczu2006 chyba raczej mola ;pp
1 czerwca 2010, 17:34
'' Wygrywać mecze, wygrywać La Liga, wygrywać puchary... '' - Jak to pięknie brzmi ;] Mam nadzieje że Valdes w końcu zadebiutuje i powalczy z Casillasem i Reiną o te miano 1 Goalkeepera.;) Barca!
29 listopada 2010, 21:16
Prosze dajcie linka gdzie oglądacie...
7 listopada 2010, 14:31
Pf... Barca wygrywała do przerwy galacticos ! Poza tym 11-1 ? Żałosne, to niemożliwe P.S Przyjdź na tę stronkę po GD, wtedy się wypowiesz :]
21 maja 2010, 14:23
a Co z Jeffrenem, skoro Villa przejmie jego nr ?
20 listopada 2010, 20:49
Środek pola wygląda dzisiaj genialnie !
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Heh, a pamiętacie ofertę MC Bojan za Teveza ? Dalej aktualna ? :D
0
Po co tu dajecie cytaty z rm.pl ??
Barca zagrała jeden słabszy mecz i wszystko ;)
Vamos !
0
Zawodnik Meczu - Messi jednogłośnie.
Dobranoc Cules
0
Messi jesteś boski !! :D
'' gologologologologolo ... ''' ten komentator mnie rozwala :D
0
miszczu2006
chyba raczej mola ;pp
0
'' Wygrywać mecze, wygrywać La Liga, wygrywać puchary... '' - Jak to pięknie brzmi ;]
Mam nadzieje że Valdes w końcu zadebiutuje i powalczy z Casillasem i Reiną o te miano 1 Goalkeepera.;)
Barca!
0
Prosze dajcie linka gdzie oglądacie...
0
Pf... Barca wygrywała do przerwy galacticos ! Poza tym 11-1 ? Żałosne, to niemożliwe
P.S Przyjdź na tę stronkę po GD, wtedy się wypowiesz :]
0
a Co z Jeffrenem, skoro Villa przejmie jego nr ?
0
Środek pola wygląda dzisiaj genialnie !