O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 26
  • Polecenia 0

Komentarze

0

co to wgl za spina? graliśmy ładnie brakowało, szczęścia w strzałach. a co z Messim? dobre krycie + gorszy dzień tyle z tego Wam powiem. a swoją drogą to ciekawe czy Mourinho znów coś u sędziego nie znajdzie, że popełnił błąd na rzecz Barcy. Ogólnie mecz wyglądał tak jak się spodziewałem z wyjątkiem braku Torresa w atak na rzecz szybkości. No i w końcówce przydałby się Tello ze swoja szybkością, ale szkoda, że go nawet chyba na ławie nie było. Ale nie ma Co się bać na Camp Nou damy sobie rade. autobus tyle nie wytrzyma czasu :D więc spokojnie, bo coś czuje że bedzie dobrze. Pozdrawiam nie-sezonowców!

0

jak widzicie wszedzie takich talentów to może zapiszcie się do barcy i róbcie za skautów bo wy znacie lepszych... on na pewno nie był wziety po jednym meczu tylko oglądali go jak gra i z piłką i bez piłki, oceniali poszczególne aspekty jego gry a na badaniach na pewno musiał się zaprezentowac na boisku z chłopakami rownymi lub lepszymi od niego. wiec prosze was nie piszcie ze jestescie lepsi bądź znacie lepszych... Ci skauci nie urwali się z choinki i nie biorą nikogo jeżeli nie są dośc mocno pewni że chłopak ma potencjał i zawojuje piłkarskim światem Przed chłopakiem jeszcze dużo pracy ale życze mu jak najlepiej bo to będzie tylko dobrze świadczyło o naszej szkółce!! pozdro

0

jedyny plus jest taki ze juz nam w sumie jest on "nie potrzebny" w tym sezonie heh. dziwnie to troche zabrzmialo xD

0

niewolno go sprzedawac! moim skromnym zdaniem to on powinien juz tak na ostro zawalczyc o pierwsza 11. powinien bardzo czesto grac. i walczyc na rowni z eto. pep powinien chyba bardziej "ryzykowac" i stawic na wielkiego malego BOJANA!!!

0

wedlug mnie to w finale graja drużny, ktore sobie najbardziej zasluzyly. dwa obecnie najlepsze kluby w europie. mysle ze to bedzie niezapomniany final...

Zobacz wszystkie

0

aboutreka

spojrz na caly sezon w ligach angielskiej i hiszpanskiej i zoacz jaka przewage maja liderzy. te dwie druzyny grały najlepiej w europie w tym sezonie i są zasłużenie w finale! Liczą się punkty i gole a nie statystyki strzałów. Najlepiej będzie jak zobaczysz kto się utrzymuje najdłużej przy piłce ;p

0

sciah w 100% zgadzam się z tobą. w tej szkółce jest przecież jeszcze tyle wielkich talentów że choćby nie wiem co i tak trzeba część ich sprzedać.

VeB!

0

a wczoraj pisał ktoś w komentarzach że może jeszcze zobaczy wisłe w LM a nie barce. a tu prosze życzenie prawie się spełniło. hehe Najbardziej po tym meczu cieszy mnie to że przynajmniej polski klub pokonał barce a nie np niemiecki. można być dumnym z naszych. Mam tylko nadzieje że w ligowych wyjazdowych spotkaniach będziemy pokazywali się z duuużo lepszej strony

VeB!

0

ja bym jeszcze zaczekał z tym artykułem. kto wie może jeszcze robinho z realu madryt - chelsea londyn. nigdy nic nie wiadomo

0

mogł zamiast eto wystawic tego Gai'a czy jak on tam ma :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?