O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 78
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Zawsze madryt tak gral i w poprzednim sezonie i jeszcze wczesniej, tylko na to nie zwracaliscie uwagi, bo Barca prowadzila w tabeli. Prawda jest taka, ze to nasi zawalili, a teraz liczyc na real nie ma sensu, zawsze szmacili wyniki i gre, ale tacy juz sa i nikt ich nie zmieni. Trzeba sie pogodzic z liga juz w tym sezonie i wyciagnac wnioski na nastepny sezon, a skupic sie na LM i Pucharze Krola, bo nie po to ogralismy szmacianki, zeby przegrac w finale.

0

ale pocisnal, jesli chodzi o super jakosc i do tego bez przycinki to polecam z sopcastu navip (jeden minus - komentarz po rosyjsku)

0

na razie ma dobry poczatek 2 oficjalne spotkania 3 bramki

0

o ile w przypadku Arsenalu moge sie zgodzic, 40mln za Cesca przy dzisiejszych cenach to dobra kwota, o tyle Sanchez to objawienie zeszlego sezonu z Serie A i nikt nie moze byc pewny jak sobie bedzie dalej radzil, choc czuje ze to bedzie pod wzgledem dynamiki taka mieszanka pedro z messim...

0

VamosAzis - co do twojego podstawowego, a zarazem najmocniejszego skladu to sie zgadzam poza Masche - Busi, Masche jest moim zdaniem lepszy od Sergio, a i nie wiadomo, czy Sanchez Pedro nie wygryzie..

Zobacz wszystkie

0

A wie ktoś, co jest z Milito?

0

Fajnie by było jakby w tym sezonie poza mistrzem La Liga, Eto'o i Valdes zgarnęli nagrody indywidualne :)

0

dokladnie, to samo powolani na mecz Hiszpanii, niech Del Bosque wstawi naszych mniej wiecej w tym samym momencie, albo od poczatku to sie przetra prezd GD

0

Patrząc na 2 ostatnie mecze dzisiejsze, to remis Sevilli i porażka Realu całkiem możliwa :) Dziś remis Espanyolu ze słabym Valladolid, więc ich forma jest daleka od tej z zeszłego sezonu, myślę, że w czwartek nasi powinni spokojnie wygrać - ze 3:0 :)

0

a co teraz jesli jednak Cesc do nas przejdzie, nie zagra w LM? bo zglosil go Arsenal, czy moze jesli nie zagra w Arsenalu w LM to moze u nas?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?