0

@Matelel U mnie w Jozefowie koło Otwocka (okolice Warszawy) od 2:00 slychac było syreny przez około 15 min potem przez godzine syreny policyjne i chyba straży pożarnej

1

@Remi70 Czemu uważasz że jest fałszywa, ma minę raczej poważną i wydaje się być skoncentrowany, ja rozumiem że można mieć podejrzenie sztuczności jakby się głupio uśmiechał ale jak taka mina może być fałszywa...

0

@kimpanjest Ładna bajka

15

Ta, a jutro będzie - ,,Neymar bliżej Camp Nou bliżej niż kiedykolwiek"

0

@voytoos1989 Dobrze, widocznie naprawdę go nie lubisz, ale skup się proszę na tym co napisałem dalej.

0

@voytoos1989 Pamiętaj żeby nie pisać o nim nic pozytywnego jak przyjdzie do nas i strzeli 2 albo 3 bramki w lm, musisz napisać że to był beznadziejny pomysł z tym transferem. Jesteś kolejną osobą która ma problem z tym jak Neymar odszedł, okej masz dumę kibica i tak dalej, szanujesz ten klub i chcesz żeby piłkarze też go szanowali, ale spójrz na to jaki stosunek mają do tego zawodnicy z szatni, Messi, Suarez, Sergio Roberto, Pique, Xavi, Rivaldo. Mają to gdzieś i nie widzą nic przeciwko temu żeby wrócił, więc skoro oni tak uważają, (a to oni w głównej mierze pracują na sukces tego klubu, i to dla nich oglądam mecze) to ja również nie mam nic przeciwko, a teraz pozwól że będę oczekiwał na fichado.

4

@krzychu1526 i Konsola Dembele

0

@voytoos1989 niby już 30 na karku a piszesz bezmyślne komentarze, cały zarząd do wymiany przez próbę kupienia jednego z top 5 na świecie jak nie top 3, na te szczekanie wystarczy napisać to co ja albo XDD, bo tyle warte są takie komenty

0

@voytoos1989 ta ta

0

@culedawid Jeśli można kupić cracka, to go po prostu kupujesz, co tu tłumaczyć

1

@SeweK•FCB Pięknie się to ogląda

0

@bary Zgadzam się w 100%

3

@Hubert98 Neymar

1

Czyli jak profesjonalista xd

0

0

Jak to jest Carvajal

0

0

prawda, jestem trzeźwy i nie wierze.. co dopiero ty xd

17

O nie plajcik10

0

A Manchester United to nie jest klub z pierwszej 10 najlepszych klubów na swiecie? Mi sie wydaje ze tak, mimo tego ze MU przechodzi teraz slabszy okres to za 2-3 lata wszystko sie moze zmienic, a Umtiti juz tam bedzie z pensja jaka go zadawala, taki jest sport, pilkarze maja coraz wieksze wymagania bo wiedza ze kluby na to stac

7

XD skrina sobie zrobiłem na pamiatke

0

Kiedy dokładnie był ten mecz Portugalia z Francją? Chyba ostatni to był finał euro...

5

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Sport.pl to nie jest powazne zrodlo xd

0

Takie info podawali juz 3 dni temu, trzeba czekac na oficjalny komunikat

0

R10 psuł atmosfere? Kibicuje barcy od 2014 i nie wiem o tym co sie za jego czasow dzialo w szatni, bylbym wdzieczny jakbys mi wyjasnil w jaki sposob to robil

0

Link jest popsuty

2

ja tez mam 100% pewnosci po tym co na snapie zoabczylem, po co mialby wstawic te zdjecia skoro byloby ustalone ze odchodzi albo mialby ustalac odejscie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?