Myślę że znów oglądamy,jeśli nie najlepszy to prawie najlepszy model Barcy :) Szacunek dla Enrique że pomimo tylu przeciwności jakie go spotkały,przywrócił tą magię w grze Barcelony!
Ronaldo na pewno jest wspaniałym piłkarzem ale ta jego zarozumiałość i moim zdaniem obsesja ciągłego wypowiadania się o Messim pokazuje że jest zazdrosny że Leo ma więcej uznania niż on. Nie pamiętam żeby ,,atomowa pchła'' się źle o nim wypowiadał i właśnie między innymi za tą pokorę ludzie cenią bardziej Messiego, nie tylko ze względu na umiejętności piłkarskie :)
Póki co Pedro jest kompletnie nie w formię i nie przydaje się drużynie.Lubię tego zawodnika i było by bardzo dobrze gdyby wrócił dobry stary Pedro za czasów Guardioli mający udział przy wielu bramkach i pomagający defensywie :) Dawaj Pedro! :)
Moim zdaniem nigdy nie dostał tak na prawdę prawdziwej szansy ani zaufania na zadomowienie się w 1 składzie. W większość meczach w których dostawał szansę trzymał odpowiedni poziom i szkoda że odchodzi,pozostaje tylko mu życzyć powodzenia :)
Komentarze
2
Dla dobra swojej kariery powinien odejść...Chłopak ma 27 lat a tak na prawdę nie wiadomo na co go stać.
0
Kapitan na zawsze :)
0
Zawodnik który najlepiej gra w finałach :) Wtedy potrafi zrzucić na dalszy plan każdego
6
Zasłużył na tą 5 po Puyolu :)
0
Myślę że znów oglądamy,jeśli nie najlepszy to prawie najlepszy model Barcy :) Szacunek dla Enrique że pomimo tylu przeciwności jakie go spotkały,przywrócił tą magię w grze Barcelony!
33
Biedny Pedro,wszedł żeby to go rąbali po nogach zamiast Neymara :D
8
Ronaldo na pewno jest wspaniałym piłkarzem ale ta jego zarozumiałość i moim zdaniem obsesja ciągłego wypowiadania się o Messim pokazuje że jest zazdrosny że Leo ma więcej uznania niż on. Nie pamiętam żeby ,,atomowa pchła'' się źle o nim wypowiadał i właśnie między innymi za tą pokorę ludzie cenią bardziej Messiego, nie tylko ze względu na umiejętności piłkarskie :)
7
Póki co Pedro jest kompletnie nie w formię i nie przydaje się drużynie.Lubię tego zawodnika i było by bardzo dobrze gdyby wrócił dobry stary Pedro za czasów Guardioli mający udział przy wielu bramkach i pomagający defensywie :) Dawaj Pedro! :)
6
Zasłużył na tą 5 po Puyolu :)
4
Moim zdaniem nigdy nie dostał tak na prawdę prawdziwej szansy ani zaufania na zadomowienie się w 1 składzie. W większość meczach w których dostawał szansę trzymał odpowiedni poziom i szkoda że odchodzi,pozostaje tylko mu życzyć powodzenia :)