O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna,Gry komputerowe
  • Ulubiony zawodnik Carles Puyol
  • Ulubione zespoły FC Barcelona,Polonia Warszawa
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 4317
  • Liczba komentarzy 57
  • Polecenia 76

Komentarze

2

Dla dobra swojej kariery powinien odejść...Chłopak ma 27 lat a tak na prawdę nie wiadomo na co go stać.

0

Kapitan na zawsze :)

0

Zawodnik który najlepiej gra w finałach :) Wtedy potrafi zrzucić na dalszy plan każdego

6

Zasłużył na tą 5 po Puyolu :)

0

Myślę że znów oglądamy,jeśli nie najlepszy to prawie najlepszy model Barcy :) Szacunek dla Enrique że pomimo tylu przeciwności jakie go spotkały,przywrócił tą magię w grze Barcelony!

Zobacz wszystkie

33

Biedny Pedro,wszedł żeby to go rąbali po nogach zamiast Neymara :D

8

Ronaldo na pewno jest wspaniałym piłkarzem ale ta jego zarozumiałość i moim zdaniem obsesja ciągłego wypowiadania się o Messim pokazuje że jest zazdrosny że Leo ma więcej uznania niż on. Nie pamiętam żeby ,,atomowa pchła'' się źle o nim wypowiadał i właśnie między innymi za tą pokorę ludzie cenią bardziej Messiego, nie tylko ze względu na umiejętności piłkarskie :)

7

Póki co Pedro jest kompletnie nie w formię i nie przydaje się drużynie.Lubię tego zawodnika i było by bardzo dobrze gdyby wrócił dobry stary Pedro za czasów Guardioli mający udział przy wielu bramkach i pomagający defensywie :) Dawaj Pedro! :)

6

Zasłużył na tą 5 po Puyolu :)

4

Moim zdaniem nigdy nie dostał tak na prawdę prawdziwej szansy ani zaufania na zadomowienie się w 1 składzie. W większość meczach w których dostawał szansę trzymał odpowiedni poziom i szkoda że odchodzi,pozostaje tylko mu życzyć powodzenia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?