Michbar10
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
pisząc życiowa forma mam na myśli okres od lutego 2015 do teraz ;) bo jakoś nie przypominam sobie strzeleckiego kryzysu u naszego napadziora ;)
3
Życiowa forma El pistolero :3
1
Mógłby ktoś podać porównanie co do asyst obu panów? w tym Ney też go już wyprzedził ?
0
Cieszę się na tą wieść :) czyli będzie Camp Nou bo prezes Alaves wyraził chęć :D super
1
3 letnia budowa... to rozumiem że przez 3 lata żaden mecz się tam nie rozegra... :D
0
Aha kolega pochwala takie zagrania... to nie mamy o czym mówić ;)
0
Wytłumaczy mi ktoś co zrobił Busquets? bardziej usprawiedliwiam Roberto czy Luisa ale to co zrobił busi to mi się w bani nie mieści... styki mu się odłączyły na chwilę..
0
Dobrze że Luisito potrafi wejść w "pelerynę" Messiego :D
0
A Ja dzisiaj jestem myśli że rozegramy wielki mecz przeciwko Atleti... potrafimy rozbić 4:0, 5:0 najlepsze zespoły jak Real, City , Bayern więc teraz czas to zrobić przeciwko drużynie Simaone! :)
0
Na pewno Mathieu przypadkiem się nie znalazł w podstawowej jedenastce także nic... czekamy na meczyk i miejmy nadzieje pewne 3pkt ;)
1
Ja postawiłbym na Vidala ale po trzech latach musimy ufać Enrique i być w pełnej zgodzie z jego decyzjami, nikt się chyba na nim nie zawiódł jeszcze ;)
0
Skoro nie powiedział że Messi jest najlepszy to widocznie nie oglądał z nim meczy albo się nie zna :) Więc się jutro chłopak zdziwi co zrobi nasza pchła jutro z Betisem :)
0
Ehhh tak trudno ludziom wyczuć sarkazm w internecie... no cóż ;)
0
Alba grał w Valencii :o o Jaaaaa ale fajnie ;)
Tylko dziennikarz się pytał z kim chce chce grać a jakoś Valencii nie widzę w 1/2 :) troszkę poczucia humoru kolego ;)
0
Jak to chciałbym z Valencią zagrać? o.O to rozumiem że taki żarcik że niby najsłabszy możliwy przeciwnik xDD
0
no Ameryki to On nie odkrył ;)
1
Boże mam nadzieje że Lucho nie wystawi na def Mascherano bo to będzie katastrofa... On nie potrafi zastawiać piłki - grać pod presja a wiadomo jak barca wyprowadza piłkę od własnej bramki..
Gomes choć dobrze sobie radzi to i tak mam nadzieje że to Rakitić zastąpi Busiego
0
Messiego i Suareza tez nie było chyba :(
0
1:1 i będę świętował ;)
0
Wywalczenie tam remisu będzie jak zwycięstwo! i żaden śmieszny sędzinka nam w tym nie przeszkodzi ;)
0
no ale chyba pierwsze dwa miesiące gry Suareza w Barcie nie zapowiadały tego, o to mi chodzi :) On bardziej irytował grą niż Paco xD
0
i wszyscy powiedzmy sobie szczerze... nikt z nas nie wierzył że ten transfer okaże się dobry dla Barcy ;)
1
Tak sobie przed losowanie myślałem... Wszyscy byle nie Sociedad hahah :)
Wycisnąć cudem remis na Anoeta a potem w rewanżu już no nie oszukujmy się będzie o dwa poziomy łatwiej :)
0
na Real Madryt nie możemy trafić ;)
1
Lucho dobrze gada, Pique niech się zamknie w końcu bo to jest żałosne co ten gościu robi... wstyd dla nas
0
Boże ludzie... tak płaczmy dalej na sędziów :/ w El Classico karny dla Realu i nasz gol ze spalonego
Rok temu byli ci sami sędziowie i jakoś takie trudne mecze przepychaliśmy a nawet przykład z obecnego sezonu( Sevilla ) pierwsza połowa bardzo kiepska i też się zanosiła na przegraną a w II chłopaki zaczęli grać po prostu w piłkę... a nie czekać na karnego...
w Meczu villarrealu po prostu zabrakło lidera... Suarez niewidoczny,Neymar aż szkoda gadać... Messi skryty...Iniesta jeden z gorszych meczów w tym sezonie więc no sorry ale trudno wygrać takie coś
0
Jako kibic Barcy jestem troszkę oburzony z tym co się dzieje... nie pojawienie się na gali La Liga, teraz gali Fifa, Cała Barcelona płaczę o sędziów a z nas się cały piłkarski świat śmieje zwłaszcza Real :/ zacznijmy grać w końcu w piłkę a nie szukajmy innych przyczyn, bardzo wygodnie po remisie z Villarrealem zgonić na sędziego tylko nie na siebie :/ zachowanie wczorajsze Pique to jest po prostu kpina i nie przystoi takiemu piłkarzowi! Iniesta jako kapitan powinien zareagować ale sorry... to nie Puyol niestety :/
w Czwartek pokazać jaja i zrobić remontadę! i zacząć regulanie wygrywać a nie regularnie trafić punkty...
Vamos Barca!
0
Jeśli nadal widzisz szanse to chciałbym przejąć twój optymizm ;)
0
Każdy mecz taki wygląda na wyjeździe z ciężkim rywalem kolego :) wszystko na wyjazdach u nas największą rolę gra szczęście.. niestety ;)
1
Niestety w Niedziele pożegnamy się z obronieniem tytułu La Liga....
Będzie taki obraz tego meczu:
1-30 min rozgrywanie naszych obrońców piłki z Ter Stegenem i strata gola na 1:0
30-45 min tutaj Barca dochodzi do głosu i wtedy mam nadzieje że szczęście dopisze i wyrównany albo będą jaja...
45-90 min Barca przeważa już w Ataku(Villarreal od czasu do czasu jakaś kontra przy braku ogarnięcia naszych obrońców strata gola) i tu znów liczyć tylko można na Messiego że zrobi coś genialnego w tym gąszczu piłkarzy Villarreal bo jak nie to skończymy jak w Bilbao
Taki obraz meczów jest zawsze z ciężkimi rywalami na wyjeździe...nie da się tego oglądać naprawdę