MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vampir707 zawsze bawi jak arabscy Kibice pod takimi tweetami proszą o szacunek kiedy to oni nie szanują ludzi o innej orientacji
0
@Volk kurs 5 na Urugwaj to rozdawanie pieniędzy za darmo,chyba wjadę za 100/200
5
@AlexDark00 Ale wiesz ze pracoholizm też się odbija na twoim zdrowiu i też możesz pożyć tylko do 40? Czy jesteś tak glupiutki że tego nie rozumiesz?
0
@TR3YWAY skip Anglia Słowacja,za dużo nie stracisz
1
Pięknie Oscar,dawaj po Maxa teraz
1
@Kidd 1)Max
2)Nor
3)Mcl
4)Ham
5)Max,Nor,Pia
6)Nor
1)Max
2)Ham
3)Lec
4)Alo
5)Oco
6)Hul
7)Bot
8)Ric
9)Alb
10)Nor
1
Strasznie irytujący stał się Lando w ostatnim czasie,cały czas szuka wymówek zamiast wziąć to na klatę.Potwierdza tylko tym że to nadal półka niżej od Maxa jeżeli chodzi o umiejętności i mentalność
1
@partymaker tutaj jest nawet kilka osób które by sprzedały Messiego gdybyśmy w tamtych czasach byli w takiej sytuacji jak teraz xD ja też tego nie rozumiem,wyjdziemy w końcu z tej marnej sytuacji ale takich piłkarzy się nie sprzedaje za żadna cenę.
1
@FCB_dimiC nie wymienili
0
Stroll z taką przygoda w ostatnim zakręcie i nadal szybszy od Alonso,oj słabiutko Fernando
0
Ale Yuki poleciał,pierwsza ofiara pulapek zwirowych
2
@Popitek12 No Horner też się odnosił to plotek nt Maxa w mercedesie i powiedział że jak chcą Verstappena to Jos jest wolny xD Jos vs Max w 2025 we will be there
3
Na lini Horner-Jos dalej gorąco,czyli bez zmian xD
0
@Tasde nie no robili czasówki na miękkich oba ferrari,Max,Piastri.Norris i Russel też próbowali ale nie złożyli okrążenia,także z czołówki tylko Hamilton nie przejechał nawet okrążenia ale pewnie taki program treningu miał ustalony
0
Dziwna taktyka ale na tych hardach Lewis miał bardzo dobre tempo na długim przejeździe.Pytanie czy Merc jest pewny siebie czy o co tutaj chodzi
1
@Popitek12 raczej nikt bo już wrócił na tor
0
Max znowu z problemami z jednostka napędowa,oj chyba będzie kara w ten weekend
2
@Arden szczerze to nie mam pojęcia jak to wygląda z takimi zrzutkami,może być tak jak napisales
0
Piękna jest scena z owcami w nowym odcinku the Boys,mistrzostwo haha
0
Ale ludzie się dali porobić na taki scam xD
5
@Rust_Cohle to jest ten @VegetaPolska ?
0
@FcPortoFan1999 nie no obecna jest lepsza chociaż na papierze
0
@MesQueUnClub96 nie pamiętam
2
Ale to była ekipa xD
0
Ale zaskoczenie,tego nikt się nie spodziewał xD
2
@Popitek12 zgloszony
5
Gasly przedłużył kontrakt z Alpine,to teraz oby wrócił do formy z 2020/2021 i będzie git.
@Kidd @mekston @Kessie @budel17 @Popitek12 @patrix211@patrix211 @partymaker
1
Zawsze śmieszy jak ludzie płaczą po przegranym meczu w ea fc,to już serio trzeba mieć zryta glowe
https://zapodaj.net/plik-clsAABfIpe
5
Mike wyjaśnił,nienawidzę takich rozbiegow jak u Lewego bo zamiast strzelić normalnie to pajacuje przy nim 10 razy.
0
@TheCule A Palmer nie jest topowa gwiazda? Zobacz sobie jakie staty zrobił w Chelsea,może miał dużo karnych ale je też trzeba umieć strzelać