Mourinho? Ten sam Mourinho który wbił palec w oko Tito? zwala winę na wszystkich oczyszczając w ten sposób siebie? który kazał piłkarzom Realu nie mieć szacunku dla Barcelony, nie zważając na to, że wspólnie grają w reprezentacji? Pomyśl zanim cos napiszesz:)
Dokładnie. Cesc jako fałszywa 9 to niestety chybiony pomysł. Brakuje nam takiego typowego lisa pola karnego, od dostawiania nogi. Na obronie no cóż, za dużego wyboru nie mamy a z przodu widziałbym Neymara, Pedro/Alexisa na skrzydłach, wysuniętego Messiego i tercet Xavi Iniesta oraz Busquets. Pozdrawiam:)
Ciekawe co Pep wymyśli, mnie nasuwa się tylko gra z dwoma defensywnymi pomocnikami ale wątpię żeby wybrał taki wariant bo skład raczej będzie albo powinien być mocno ofensywny :)
Komentarze
0
Zgadzam sie calkowicie z green-alice :)
0
wyjdz
0
Don-Corleone - święte słowa:)
0
Dawanie Mou jako przykład do "wstrząśnięcia" zawodnikami to wg mnie po prostu nieporozumienie i tyle w temacie:)
0
Mourinho? Ten sam Mourinho który wbił palec w oko Tito? zwala winę na wszystkich oczyszczając w ten sposób siebie? który kazał piłkarzom Realu nie mieć szacunku dla Barcelony, nie zważając na to, że wspólnie grają w reprezentacji? Pomyśl zanim cos napiszesz:)
1
Dokładnie. Cesc jako fałszywa 9 to niestety chybiony pomysł. Brakuje nam takiego typowego lisa pola karnego, od dostawiania nogi. Na obronie no cóż, za dużego wyboru nie mamy a z przodu widziałbym Neymara, Pedro/Alexisa na skrzydłach, wysuniętego Messiego i tercet Xavi Iniesta oraz Busquets. Pozdrawiam:)
0
Atletico nic nie gra :P Oby dotrwali z tym wynikiem do końca a swoja drogą piłkarze Realu mają w butach chyba jakieś wyrzutnie, skaczą jak kangury :P
0
Najlepsze jest to, że prawdziwy kibic powinien wspierać zawodnika gdy ten ma słabszy okres i sądze, że w stolicy Katalonii właśnie tak jest :)
0
Ciekawe co Pep wymyśli, mnie nasuwa się tylko gra z dwoma defensywnymi pomocnikami ale wątpię żeby wybrał taki wariant bo skład raczej będzie albo powinien być mocno ofensywny :)
0
Pyrzo
Ty nam bardzo przeszkadzasz... swoimi komentarzami