14 września 2010, 22:01
0
meczyki.pl sa polskie komenatrze
16 maja 2010, 22:50
Twardy81 odezwij sie 9754631
27 kwietnia 2010, 22:28
BARCA awansuje rozpier... INTER i bedzie finał na Santiago. Santiago będzie nasze :) 4:1:) VAMOS BARCA!!!!!!
20 kwietnia 2010, 22:45
Rewanzyk jak z Arsenalem i do domu INTER. VAMOS BARCA!!!!!!!!!!!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
meczyki.pl sa polskie komenatrze
0
Twardy81 odezwij sie 9754631
0
BARCA awansuje rozpier... INTER i bedzie finał na Santiago. Santiago będzie nasze :) 4:1:)
VAMOS BARCA!!!!!!
0
Rewanzyk jak z Arsenalem i do domu INTER.
VAMOS BARCA!!!!!!!!!!!!!
0
BARCA awansuje rozpier... INTER i bedzie finał na Santiago. Santiago będzie nasze :) 4:1:)
VAMOS BARCA!!!!!!
0
Rewanzyk jak z Arsenalem i do domu INTER.
VAMOS BARCA!!!!!!!!!!!!!
0
meczyki.pl sa polskie komenatrze
0
Twardy81 odezwij sie 9754631