Mieszkolend
Dołączył/a: grudzień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak tak ..... każdy piłkarz który przybędzie do barcy np. fabregas to będzie "mężczyzną" czyli świetnym piłkarzem. Przykład fabregas nie strzelał po dwie jedną czy trzy bramki w arsenalu strzelał tak w "kratkę" a teraz to ile bramek strzela w jednym meczu ?????? No właśnie a to zasługa tych piłkarzy barcy.Czyli można powiedzieć że barca to klucz do gola czy świetnej gry . Fabregas świetny piłkarz marnowałby się w Arsenalu taki piłkarz. :))))))
Visca El Barca
0
barca barca to klub w którym każdy piłkarz by chciał zagrać......... A ja jestem tylko kibicem barcy a więc życze jej jeszcze większych sukcesów
Barca ;)))