Mike_VeB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
Polkowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Rozumiem twoją wiarę itp. w zespół ale bądźmy realistami
2
0
Gdybyśmy mogli robić transfery to zostają tylko Messi, Neymar, Suárez, Bravo, Ter-Stegen, Rakitić, Sandro, Munir, Alba i chyba wszystko, może Mathieu jeszcze, reszta spokojnie do wymiany.
0
Widzę ze jakiś 12 latek
2
Fakt, nie podniecajmy się z powodu jednego dobrego meczu
3
Zagraj w trybie kariery to zobaczysz xD
2
Krótko mówiąc: prze*ebane
0
Weźcie z tym pajacem spie*dala*cie, może i jest dobrym trenerem ale na ławce Barcelony zasiąść prawa niema ze względu na ostatnie lata
1
To byłoby dopiero genialne posunięcie w momencie kiedy nie możemy kupować nowych zawodników a za to sprzedajemy kolejnych.