0

0

Rozumiem twoją wiarę itp. w zespół ale bądźmy realistami

2

0

Gdybyśmy mogli robić transfery to zostają tylko Messi, Neymar, Suárez, Bravo, Ter-Stegen, Rakitić, Sandro, Munir, Alba i chyba wszystko, może Mathieu jeszcze, reszta spokojnie do wymiany.

0

Widzę ze jakiś 12 latek

2

Fakt, nie podniecajmy się z powodu jednego dobrego meczu

3

Zagraj w trybie kariery to zobaczysz xD

2

Krótko mówiąc: prze*ebane

0

Weźcie z tym pajacem spie*dala*cie, może i jest dobrym trenerem ale na ławce Barcelony zasiąść prawa niema ze względu na ostatnie lata

1

To byłoby dopiero genialne posunięcie w momencie kiedy nie możemy kupować nowych zawodników a za to sprzedajemy kolejnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?