Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piotr,1985
Bramkarz może stać na bramce do końca kariery np. Van Der Sar 40 lat itp Po bramkarzu nie widać że wiek go ogranicza nawet to 40 lat. Ale z pola to widać.
0
LukeBarca!
Niby czemu? Samper będzie miał dość czasu żeby się ograć
0
Raz piszą że Reina potem Ter Stegen omg niech się zdecydują. Ja za Ter Stegenem jest bardzo! Mówie tak! Zawsze mówiłem że Ter Stegen albo Buffon albo Weinderfeler.
0
Lubie go bo nie jest jak Dos Santos ktory wogóle nie gra a uparł się na siedzenie w Barcie. Cuenca jest ambitny i chce grac w Ajaxie. Niech lepiej tam zostanie bo ciężko mu będzie dostać swoje minuty. Jest Alexis Tello przyjdzie Neymar... Niech gra w Ajaxie.
0
ellie
SPD? szkoda. Myślalem że to jakiś skrzydłowy. Ale w sumie się przyda bo Busquets odejdzie to zostanie nam pewniak do składu Song i nie ma dla niego zmiennika to Samper może być tym zmiennikiem. Ogra się i zdobędzie doświadczenie a jak już Song będzie starszy to się go zastąpi.
0
Jaka pozycja? Dobry jest? Ma potencjał??
0
Jak Tito wyleci w next season to Óscar Garcia jak najbardziej! Powinien już teraz tu być z nami to pewnie szykowalibyśmy się do wyjazdu na Wembley a tak to mamy lige i rozwalony styl.
0
natall11
Ha ha! Thiago właśnie ma ten drybling jak Iniesta. Xavi go nie ma i Cesc go nie ma. Xavi i Cesc to typowi ŚP a Iniesta i Thiago SPO
0
Eoren
Czytalem że on chciał Barce B tylko zarząd wolał tego słabego Eusebio....
0
xnamu
A Ajax?
0
Rok temu Barca miala tylo puchar Weszło i zostałem. Teraz ma tylko lige i też zostałem. Nie jestem kibicem sukcesu.
0
Piotr,1985
Nic. Wczoraj miałeś jubileusz
0
DeCoo
Nigdzie tego nie napisalem więc nie przypisuj mi swoich słów
0
DeCoo
To nie była ironia
0
destro
To nasz najlepszy obrońca ...
0
Piotr,1985
Ja nie wiem ile masz kont ale na tym masz 101 dni
0
natall11
Kurde zrozum że następcą Xaviego jest Cesc Fabregas a nie Thiago!! Thiago to odpowiednik Iniesty i to Cesc i Thiago będą rządzić
0
DeCoo
Jak piszesz o tym to wypadałoby dać linka no nie?
0
Piotr,1985
Jesteś 101 dni w serwisie.
0
DeCoo
lol przecież my nie gramy już pressingiem a to przecież była nasza zabójcza broń!!!
0
wwww1111
Nie można sprzedać Alvesa bo Adriano jest strasznie szklany i ostatnio nawet jednego meczu nie może ukonczyc bez kontuizji....
0
cacy,
"z kąd" to nie wiem ale jest to najbardziej utytułowany klub w Argentynie
0
KamQiX
Nie gra bo ma kontuzje. W sezonie wembley byl naszym najlepszym obrońcą rok temu też grał cały czas a teraz też miał najwięcej minut po Pique ale kontuzje ....
0
Nie można go puścić! Obrona to nasza najsłabsza formacja! Puyol kontuzjowany Bartra słaby Pique słaby Abidal odejdzie Adriano sam nie da rady. Musi Zostać !
0
Adriano to piłkarz mogący grać na PO LO SO LN PN
0
OscarM
Za zasługi sprzed 3 lat nie siedzi się w takim klubie. On forme miał ostatni raz 2 lata temu
0
Thiago to następca Iniesty. Cesc to Xavi
0
Lepiej niech Barca sie postara o rekord Messiego bo te 100 pkt to w sumie nic takiego.
0
Tello z Betisem super zagrał ostro na skrzydle tam jechal. Alexis od kilkunastu tygodni jest w formie. Messi to.... nie ma co pisać.
0
inFamous,
marzeniem to by było tym składem ugrać coś w Europie. Xavi Busquets out