Mikolajeek
Dołączył/a: lipiec 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na którym kanale to leci ?
0
katallonczzyk16,
będzie , bo wrócił Villa ;)
0
Villa !!! :3
0
Niech Tito, wystawi Ville na środku, a Messiego na skrzydle prawym, i wtedy będzie finezja :P
0
Mazi,
Prosze :)
Sprzedać Ville ? Niby po co ? Nie było go w znaczącej części tego sezonu i co wyszło ? Dobra , załóżmy że go sprzadadzą i co ? Zostanie w ataku będzie Alexis-Messi-Pedro , a Alexis i Pedro się na bramkę uderzyć boją :) I może Vilanova pomyśli i Ville jeśli będze wystawiał to na Środku , a Messiego i Alexisa na skrzydłach . Drogba nie jest jakoś znacząco potrzebny , ma 34 lata , owszem dobrze gra ale na starość powinien jeszcze coś pograć, a nie oszukujmy się w Barcelonie tego nie zrobi :) Zabłyśnie w 2-3 meczach i potem ławeczka stopniowo coraz częściej, tak jak to zazwyczaj jest z transferami Barcelony :) I nie rozumiem tych co im kurwa ciagle mało, Kupić Drogbe, Bale'a,Neymara itd...
Jedyny zawodnik jaki jest potrzebny to jakiś obrońca i tyle, i wystarczy że reszta składu bedzie grać Optymalnie na swój poziom i tyle :) Mamy najlepszą i najszerszą kadrę na świecie, ale kurwa to nadal mało dla niektórych to ciągle mało ...
0
0
Jest żel na głowie Villi, są i jego gole.
0
Grają juuż?
0
Villa dobrze gra, strzela gole a jest napastnikem , nie ? Te jego rajdy z skrzydła do środka i strata piłku ( lub nie ) i bieganie spod własnego pola karnego do pola rywala , tak gra Villa, nie wiem jak wy ale mnie jakoś ta kontuzja Alexisa znacząco nie uderzyła , w sensie szkoda go ale da to możliwość Villi się wykazać, ale jeśli chodzi o Alexisa to lepiej żeby już kontuzji nie łapał.
0
Będzie jakieś wideo z tego meczu ? I oceny zawodników ?
0
5-0
0
ja mam pytanie czy te gole z tego pucharu liczą się jak z innych pucharów ? tzn czy jeśli messi przed meczem miał 3 gole w sezonie to teraz ma 4 ?
0
zna*
0
Villa dobrze gra poza tymi setkami zmarnowanymi próbuje szukać miejsca do oddania strzału, stara się. Może tylko ja to zauważyłem ale z Villą jest tak, że dopiero w meczach o stawkę pokazuje swoje stuprocentowe umiejętności . Ale nie ma co mówić , szczęscia brakuje .
Podoba mi się jak gra Fabs, na pamięć ale nie ma co się dziwić większość składu gra z gry w kadrze.
0
Nie dla psa kiełbasa.
0
Mam nadzieje że wreszcie Villa coś pokaże bo coś krucho było w ostatnim meczu, nie to co Thiago czy Afellay
0
Czy może któryś z tych kanałów jest w cy
frze + ? Jak tak to który?
0
Wiadomo kiedy będzie oficjalna prezentacja ?
0
Będzie wiadomo w którym meczu towarszyskim zagra ? Jeśli wogóle zagra ?
0
Coraz bardziej się przekonuje do tego transferu . W sumie, Alexis pogra jeszcze troche. Jak myślicie, jaka pronoza bramek w pierwszym sezonie ? jeśli będzie grał większość sezonu stawiam 16 ^^
0
Nareszcie koniec tego wszystkiego, Sanchez się przyda tylko teraz jestem ciekawy jak ich Guardiola ustawi. A wiadomo kiedy będzie oficjalna prezentacja Sancheza ?
0
Moze dojść, ale w jego grze widze za dużo indywidualności jak na barce ... Coś jak CR7 , niekiedy gra pod publiczność
0
#10, a kto na niej zasiądzie ?
0
Hmm...Jak na moje to Barça nie potrzebuje wzmocnień, może cesca ale to też nie konieczne, czuje że Barça będzie robić to co Real, na kupi naelite świata a potem nie ma jak ich ustawić i połowa składu na rezerwe...No bo jak niby będzie ?Alexis niby wejdzie za Pedro, a jego Guardiola też nie postawi na większość sezonu na ławce więc bedzie chodził najcześciej za Ville, a Villa jeśli chodzi o Atak Barcy to oprócz Messiego ma najlepszą technike Tylko że on pogra jeszcze jakieś 3 lata ( na tym kontrakcie co ma ) także sanchez może odejść , ale żeby inni piłkarze z MVP (Villa , Pedro ) nie poszli w odstawke...Mam nadzieje że tak nie będzie bo bardzo byym chciał Sancheza w Barçy Tylko ze jak oglądałem jego mecze, to on jak CR7 w ManU , gra pod publiczność a to by wyszło tak że on by chiał by cały zespół grał na niego a to się może skończyć jak z Ibrą.
0
Hmm...Jak na moje to Barca nie potrzebuje wzmocnień, może cesca ale to też nie konieczne, czuje że barca będzie robić to co Real, na kupi naelite świata a potem nie ma jak ich ustawić i połowa składu na rezerwe...No bo jak niby będzie ?Alexis niby wejdzie za Pedro, a jego Guardiola też nie postawi na większość sezonu na ławce więc bedzie chodził najcześciej za Ville, a Villa jeśli chodzi o Atak Barcy to oprócz Messiego ma najlepszą technike Tylko że on pogra jeszcze jakieś 3 lata ( na tym kontrakcie co ma ) także sanchez może odejść , ale żeby inni piłkarze z MVP (Villa , Pedro ) nie poszli w odstawke...Mam nadzieje że tak nie będzie bo bardzo byym chciał Sancheza w barcy Tylko ze jak oglądałem jego mecze, to on jak CR7 w ManU , gra pod publiczność a to by wyszło tak że on by chiał by cały zespół grał na niego a to się może skończyć jak z Ibrą.