0

0

Pociąć to sie może tylko taki bachor jak ty,ja nic nie pisałam o Messim,tylko o Cescu a zresztą to nie twoja sprawa więc sie nie wpier...

0

Boże kochany :( Cesca nie będzie ;( Prawie całego pierwszego składu nie będzie :( Będę płakać ;(

0

Jeśli chodzi o mecz Barcy z Wisłą to jeśli będzie Messi i Fabregas to musze tam być :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?