0

wujo444 :

może dlatego że Pep nie wybierze Henry'ego na mecz z Wisłą i chce żeby tutaj sobie pograł, a Pedro i Jeffren zostaną właśnie wybrani na mecz w Krakowie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?