O sobie
- Zainteresowania Piłka nożna
- Ulubiony zawodnik Carles Puyol, Leo Messi, Andres Iniesta, Xavi Hernandez, Ronaldinho
- Ulubione zespoły FC Barcelona, dawniej także AC Milan i Manchester United
- Barcelonie kibicuję od 2005, pamiętny mecz przegrany 2-4 z Chelsea
Statystyki
- Dni w serwisie 4496
- Liczba komentarzy 10
- Polecenia 7
Komentarze
0
Gość ma 33 lata, 20 mln euro (16 mln + bonusy) to naprawdę porządna suma, jak na zawodnika w tym wieku. Kupowani przez nas w tym okienku piłkarze niemal co do jednego są poniżej 24 roku życia, mają już renomę na międzynarodowych boiskach, a do tego przed nimi długie lata gry na najwyższym poziomie. Bravo natomiast za jakieś 2-3 lata będzie usuwać się w cień, bo choć zdarzają się bramkarze broniący do czterdziestki na poziomie klasy światowej, to jednak są to wyjątki - stąd też dzisiaj nie powinno to już nikogo dziwić, że Chilijczyk nie będzie sprzedany za podobną kwotę, którą trzeba było wyłożyć za Andre Gomesa, Umtiti'ego czy Digne'a.
0
Ja tam się nie czepiam, porównanie przesadzone, acz obrazowe. Orłowski, Laboga, Wolski to rewelacyjni komentatorzy o ogromnej wiedzy na temat ligi hiszpańskiej i szkoda, że już nie będą komentować La Ligi, bo byli w tym najlepsi.
7
Za 45 mln to można ściągnąć do Barcy babcię Kevina de Bruyne. Minimum 65 mln.
0
Bez przesady z tymi 12, ma nie po kolei w głowie, ale aż boję się pomyśleć jak będzie wyglądać bez niego linia obrony przez najbliższe 4 mecze... zawieszenie na 12 meczów to za gryzienie :D
0
Jeśli już kupować jakiegoś napastnika (co według mnie nie jest konieczne), to wolałbym, żeby był to ktoś posiadający umiejętności godne Barcelony. Człowiek za słaby na Serie A miałby być koksem w najlepszym klubie świata, mającym być może najmocniejszą obsadę ataku w historii futbolu?
7
Za 45 mln to można ściągnąć do Barcy babcię Kevina de Bruyne. Minimum 65 mln.
0
Gdyby poszukali jakichś przekrętów we Włoszech to całe Serie A miałoby zablokowane transfery :D
0
On został nawet, gdy zrezygnował Guardiola i kontynuował jego misję. Wszystko szło idealnie, dopóki nie dopadła go ta straszna choroba. Kochał Barcę ponad wszystko. Ceniłem go także bardzo wysoko, był bardzo ważną osobą dla Klubu. Mógł zostać trenerem na dziesiątki lat, dysponował talentem zbliżonym do Guardioli. To przerażające, że odszedł w tak młodym wieku...
0
Jeśli już kupować jakiegoś napastnika (co według mnie nie jest konieczne), to wolałbym, żeby był to ktoś posiadający umiejętności godne Barcelony. Człowiek za słaby na Serie A miałby być koksem w najlepszym klubie świata, mającym być może najmocniejszą obsadę ataku w historii futbolu?
0
Ja tam się nie czepiam, porównanie przesadzone, acz obrazowe. Orłowski, Laboga, Wolski to rewelacyjni komentatorzy o ogromnej wiedzy na temat ligi hiszpańskiej i szkoda, że już nie będą komentować La Ligi, bo byli w tym najlepsi.