Nie sądzicie, ze zaczyna się to wszystko ładnie spinać?
1. Kilka dni temu było info, że Barca wysłała wszystkie dokumenty do LaLiga, by sprawdzić czy mogą bez przeszkód zarejestrować nowych piłkarzy.
2. Wczoraj i dziś pojawiają się informacje, że Depay ma rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron i zejść z listy płac i jako wolny piłkarz podpisać z kimś innym. Jednocześnie wypychamy FDJ do Chelsea. Londyn i LM brzmi ciekawiej, niż ManU i LE.
3. Dziś wieczorem Pique i Busquets są proszeni o obniżenie pensji, bo inaczej „Houston, mamy problem”.
Nie sądzicie, ze zaczyna się to wszystko ładnie spinać?
1. Kilka dni temu było info, że Barca wysłała wszystkie dokumenty do LaLiga, by sprawdzić czy mogą bez przeszkód zarejestrować nowych piłkarzy.
2. Wczoraj i dziś pojawiają się informacje, że Depay ma rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron i zejść z listy płac i jako wolny piłkarz podpisać z kimś innym. Jednocześnie wypychamy FDJ do Chelsea. Londyn i LM brzmi ciekawiej, niż ManU i LE.
3. Dziś wieczorem Pique i Busquets są proszeni o obniżenie pensji, bo inaczej „Houston, mamy problem”.
No niestety... Kobinowany środek obrony i są efekty. Z Pique i Puyolem przy pierwszej sytuacji Benzema by nie doszedł do główki, a przy drugiej Ozil byłby kryty.
Komentarze
1
Nie sądzicie, ze zaczyna się to wszystko ładnie spinać?
1. Kilka dni temu było info, że Barca wysłała wszystkie dokumenty do LaLiga, by sprawdzić czy mogą bez przeszkód zarejestrować nowych piłkarzy.
2. Wczoraj i dziś pojawiają się informacje, że Depay ma rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron i zejść z listy płac i jako wolny piłkarz podpisać z kimś innym. Jednocześnie wypychamy FDJ do Chelsea. Londyn i LM brzmi ciekawiej, niż ManU i LE.
3. Dziś wieczorem Pique i Busquets są proszeni o obniżenie pensji, bo inaczej „Houston, mamy problem”.
10 dni do meczu z Rayo. Odliczanie czas zacząć.
0
Dobrej nocy wszystkim!
4
Kogo na trybunach chciał trafić Pique tym przerzutem? Panią, która hymn śpiewała?
0
A tutaj na YT:
0
https://x.com/Kowal__30/status/856259847301591041
Bramka na 3-2 ;)
4
Kogo na trybunach chciał trafić Pique tym przerzutem? Panią, która hymn śpiewała?
1
Nie sądzicie, ze zaczyna się to wszystko ładnie spinać?
1. Kilka dni temu było info, że Barca wysłała wszystkie dokumenty do LaLiga, by sprawdzić czy mogą bez przeszkód zarejestrować nowych piłkarzy.
2. Wczoraj i dziś pojawiają się informacje, że Depay ma rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron i zejść z listy płac i jako wolny piłkarz podpisać z kimś innym. Jednocześnie wypychamy FDJ do Chelsea. Londyn i LM brzmi ciekawiej, niż ManU i LE.
3. Dziś wieczorem Pique i Busquets są proszeni o obniżenie pensji, bo inaczej „Houston, mamy problem”.
10 dni do meczu z Rayo. Odliczanie czas zacząć.
0
Obrona? Zapewne środek ten sam. Puyol na prawej, a Sylvek na lewej. Inaczej tego nie widzę...?
0
No niestety... Kobinowany środek obrony i są efekty. Z Pique i Puyolem przy pierwszej sytuacji Benzema by nie doszedł do główki, a przy drugiej Ozil byłby kryty.
0
Końcowka niezła. Dobrze, że sie do szatni schował...