@dawinho80 W klubach piłkarskich zysk to kwestia tylko i wyłącznie wizerunkowa dla banków i innych pożyczkodawców i to w sumie nie bardzo pozytywna. Każdy milion zysku to dodatkowy podatek do zapłacenia. Czyli można śmiało powiedzieć że to strata. "Planowany zysk miał wynieść 31 milionów euro, które po odjęciu podatków oznaczało 11 milionów". Jeżeli faktycznie byłoby 31 mln zysku to oznaczałoby 20 mln podatku czyli straty dla klubu. To już lepiej te 20 mln wydać na jakiś ciekawszy i sensowniejszy projekt.
@dawinho80 W klubach piłkarskich zysk to kwestia tylko i wyłącznie wizerunkowa dla banków i innych pożyczkodawców i to w sumie nie bardzo pozytywna. Każdy milion zysku to dodatkowy podatek do zapłacenia. Czyli można śmiało powiedzieć że to strata. "Planowany zysk miał wynieść 31 milionów euro, które po odjęciu podatków oznaczało 11 milionów". Jeżeli faktycznie byłoby 31 mln zysku to oznaczałoby 20 mln podatku czyli straty dla klubu. To już lepiej te 20 mln wydać na jakiś ciekawszy i sensowniejszy projekt.
Zysk jest nieopłacalny z ekonomicznego punktu widzenia. Od zysku trzeba zapłacić podatek. Przychód dla ewentualnych kredytodawców jest ważniejszym wyznacznikiem oczywiście pod warunkiem utrzymania straty w ryzach inflacji
Komentarze
0
@nokia666 http://www.skytivi.com/bein-sports
Miłego oglądania VeB
0
@dawid12304 Miłego oglądania. VeB
1
@dawinho80 http://www.skytivi.com/bein-sports
15
@dawinho80 W klubach piłkarskich zysk to kwestia tylko i wyłącznie wizerunkowa dla banków i innych pożyczkodawców i to w sumie nie bardzo pozytywna. Każdy milion zysku to dodatkowy podatek do zapłacenia. Czyli można śmiało powiedzieć że to strata. "Planowany zysk miał wynieść 31 milionów euro, które po odjęciu podatków oznaczało 11 milionów". Jeżeli faktycznie byłoby 31 mln zysku to oznaczałoby 20 mln podatku czyli straty dla klubu. To już lepiej te 20 mln wydać na jakiś ciekawszy i sensowniejszy projekt.
0
Oby tylko pogoda dopisała.
15
@dawinho80 W klubach piłkarskich zysk to kwestia tylko i wyłącznie wizerunkowa dla banków i innych pożyczkodawców i to w sumie nie bardzo pozytywna. Każdy milion zysku to dodatkowy podatek do zapłacenia. Czyli można śmiało powiedzieć że to strata. "Planowany zysk miał wynieść 31 milionów euro, które po odjęciu podatków oznaczało 11 milionów". Jeżeli faktycznie byłoby 31 mln zysku to oznaczałoby 20 mln podatku czyli straty dla klubu. To już lepiej te 20 mln wydać na jakiś ciekawszy i sensowniejszy projekt.
2
Zysk jest nieopłacalny z ekonomicznego punktu widzenia. Od zysku trzeba zapłacić podatek. Przychód dla ewentualnych kredytodawców jest ważniejszym wyznacznikiem oczywiście pod warunkiem utrzymania straty w ryzach inflacji
1
@dawinho80 http://www.skytivi.com/bein-sports
1
Na 32 drużyny, ale nie zmienia to faktu, że marnie to wygląda.
1
Inmessionante !