30 listopada 2009, 11:00
0
Może ktoś wrzucic bramkę HD na inny serwer??
6 marca 2009, 17:56
A czy kiedyś nie było skrótu? Jak się pojawił cały mecz to i pewnie skrót niebawem wyjdzie!
6 marca 2009, 11:59
Dodam tylko że mecz jest z rosyjskim komentarzem! Komu to jednak robi różnice? Mi na pewno nie! Dzięki za udostępnienie!!
13 stycznia 2009, 14:08
Jakość jak zwykle dobra! Da się spokojnie obejrzeć!!
13 stycznia 2009, 13:18
Rosyjski komentarz, ale i tak Wielkie Dzięki za mecz!!
13 grudnia 2008, 21:50
Dokładnie mi również, spodziewałem się "większych" sław a może się nie znam.....
18 sierpnia 2008, 13:54
Bramka ładna, ale bramkarz też mu pomógł!!
27 listopada 2008, 20:12
Dało by się o wrzucic na rapidshare????
14 sierpnia 2008, 17:47
Witam Mam pytanie będzie może dostępny cały mecz do ściągnięcia NY Red Bull-Barca, bo szukałem na stronkach i nigdzie nie ma?????
21 października 2008, 17:15
można to na inny serwer wrzucić, bo z tego jakoś się nie chce ściągać!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Może ktoś wrzucic bramkę HD na inny serwer??
0
A czy kiedyś nie było skrótu?
Jak się pojawił cały mecz to i pewnie skrót niebawem wyjdzie!
0
Dodam tylko że mecz jest z rosyjskim komentarzem!
Komu to jednak robi różnice?
Mi na pewno nie!
Dzięki za udostępnienie!!
0
Jakość jak zwykle dobra! Da się spokojnie obejrzeć!!
0
Rosyjski komentarz, ale i tak Wielkie Dzięki za mecz!!
0
Dokładnie mi również, spodziewałem się "większych" sław a może się nie znam.....
0
Bramka ładna, ale bramkarz też mu pomógł!!
0
Dało by się o wrzucic na rapidshare????
0
Witam
Mam pytanie będzie może dostępny cały mecz do ściągnięcia NY Red Bull-Barca, bo szukałem na stronkach i nigdzie nie ma?????
0
można to na inny serwer wrzucić, bo z tego jakoś się nie chce ściągać!!