0

Nareszcie od kilku lat mocna ławka.

0

Tello był swietny, ja sam bylem kilka tygodni temu za jego sprzedaniem ale teraz przepraszam, on jest naprawde znakomity. 'Tello jeden zwod' pokazal caly arsenal niekonwencionalnych zagran, jest duzo lepszy niz w zeszlym sezonie. Mysle ze powinien dostac za ten mecz 7.5, na 8 troche za krotko gral, ale jego gra bardzo cieszyła oko:)

0

Jak ja sie stresuje...

0

teraz mamy swietna ławkę:)
VV
Alves Pique Masche Alba
Busquets
Xavi Inietsa
Alexis Villa
Messi
ławka:Pinto, Puyol, Adriano,Song, Fabs, Pedro, Tello:D

0

Messi, Alexis, Villa, Pedro, Tello, Cuenca, ewentualnie Iniesta lub Fabs, Deulofeu. Nie łapałby się. Jak będzie oferta ponad 10 mln, to sprzedac i starac sie zmniejszac zadłużenie.

0

Mimo tego ze jest takim debilem, to jest dobrym obronca wiec bedzie nam łatwiej:) Jakby jeszcze Casillas nie zagral to moze grac drugi skald, i tak bysmy wygrali.:D

0

Nie powinienem ale: Oł je:D

0

A ja ciagle szukam go na ławce trenerskiej.:(

0

Uwielbiam Leo, ale Ronnie to prawdziwa magia...

0

na środek. Mnie ciekawi jak tito atak ustawi. Messi to jedyny pewniak ,chyba jeszcze alexis.

0

Proszę, nie oceniajcie mojego rocznika po tym debilu z Gorylem na avatarze.....

0

Messi jest najlepszy na swiecie, ale karne na pewno lepiej wykonuje Xavi.

0

Gra nogami najlepiej na swiecie, ale poza tym to jest najwyzej dobry. Jest conajmniej 5 lepszych od niego ,ale do Barcy pasuje.:)

0

Iniesta:)

0

Naprawdę fajny gracz, ale tak wlasciwie to nie ma miejsca dla niego. SO to Pique Puyol Masche Bartra. Trudno myslec ze nagle wszyscy dostana kontuzji, a nawet jesli to przeciez Busi moze z koniecznosci zagrac. Sory, niech zostanie tam gdzie jest.

0

ajajaj, Messi troche sam gral, martwi to:(

0

chociaz nie, Cuenca zostaje xD'

0

Wczoraj zagrał tragicznie, miał kilka szans, Cuenca jest bardziej perspektywiczny, chociaz mnie tez za słaby:( o, np. Cuenca + tello za Songa?

0

Transfer Cesca mnie tak nie denerwowal... Ile to sie moze ciagnac?

0

Kozaxus
bo to nie LL.

0

Oby:)

0

Jestem na NIE:D Młodych wprowadac:)

0

0

Nowy R10:)

0

Gai Assulin (w nastepnej czesci) mogł byc jednym z najlepszych piłkarzy na swiecie razem z G dS a nie wykorzystali swojego potencjału, szkoda:(

0

Hejty na Ibre są, bo jest w tej chwili najlepszym napastnikiem swiata (nie liczac Leo oczywiscie)... Smutne. Do nas sie nie wpasował bo musi byc gwiazda nr.1, a u nas jest Messi.

0

Iniestazo - Pep dostał drużynę rozbitą, 3 w Hiszpanii, po odejsciu wielkich gwiazdorów.

0

i znowu masz minusa:D

0

sory ze nie na temat, ale co myslicie zeby zamiast Martineza przyszedł Fredy Guarin z Porto? Mi on zaimponowal juz dwa lata temu w meczu o superpuchar europy. Nie jest stary(25 lat) , swietny strzal z daleka czego nam brakuje silny i szybki?:D

0

Faneq wypierdzielaj z czyms takim:D
ziomski - duzo pilkarzy robi ten zwod (np. kiedys Alexis), byle sie nie zachowywał jak Ronaldo:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?