Miszczu11
Dołączył/a: luty 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca mistrzem, Barca fanem zawsze będę jej panem!
0
W życiu pewne jest tylko:
Śmierć, podatki i symulka CR11
0
Chyba atleti z Chelsea...
0
Wydaje mi się że w półfinałach pary wyglądać będą tak: Real - Juwe Bayern - BARCA
A finał Lm Barca -Real.
0
Ile zawodnik może popełnić fauli w meczu?
0
Dzięki chłopaki :D
12
Mam nadziej, że jako prezent na urodziny dostanę zwycięstwo naszej kochanej Blaugrany :D
2
Miałeś 1 z polskiego?
0
Wstydzisz się Polskości?
0
Malaga jest dobra . Może być dzisiaj ciężko. Rreal za to napewno jutro wygra.
1
9:0 5x Messi 2x Ney 3x Suarez
0
Czuje dzisiaj niespodziankę ...
0
Sprzedać Daniego niech Douglas się ogrywa.
0
Dzisiaj gra Real?
1
Komentarz usunięty
0
Ależ to zrobił Cesc! Cudowny piłkarz, " Wonderkid" !
0
Dzięki, a wiecie może czy bd na TVP?
1
* Jest napisane
0
Ej wiecie kiedy Barca-Man City?
0
Ja się spodziewałem
0
Komentarz usunięty
0
Liczbe na Verme, a Daglas? Lepiej dla niego bd w innym klubie.
0
0
Nie ma za co :)
0
Lepiej kup nc+ :)
1
RRzeczywiście
0
Według mnie Pedrito .
1
Brawo Barca! Być może kiedyś dogonimy Real!
11
Rzucił wszystko i wyjechał w Bieszczady :)
1
Komentarz usunięty