0

to że Barca jest w kryzysie widać jak na dłoni,można było sie tego spodziewać bo nikt nie gra równo przez cały sezon,ale...Valdes to bramkarz klasy co najwyżej sredniej dobry na Numancie albo drugą lige hiszpańska,czasami łapie co każdy bramkarz powinien obronić a czasami puszcza nudle jak z Lyonem czy dzis.Czuje sie za pewnie bo wszyscy go kochaja jest wychowankiem jak Casillas tyle ze moze mu co jedynie czyscic buty.Kupno nowego bramkarza jest najbardziej wyczekiwanym transferem dla mnie od lat, bo jak ma obrona ma grac pewnie skoro wie ze ma za plecami tego pajaca.drugi który nie ma konkurencji to Eto gra fatalnie tak strzela bramki tylko ze ile setek zmasci to az plakać sie chce,nie ma konkurencji z prawdziwego zdarzenia to gra,miał wyleciec na poczatku sezonu w jego miejsce może przyszedl mlody talent jak Benzema czy Aguero a tak został,dla mnie Eto to nie ten sam zawodnik co kiedys znamy jego głupie wypowiedzi dla prasy ,ekscesy,nie ta szybkosc ,nie ten start do pilki,tylko czekac jak zacznie plakac i krytykowac.nie jest tajemnica ze szare eminencje jak Deco,Roni czy Eto byli w tamtym sezonie odpowiedni za kiepska atmosfere w szatni.niektorzy krytykuja Henrego co jest kompletnym debilizmem, bo thierry jest jednym z najlepszych zawodników w drużynie.ja wierze że Barca przebudzi sie w nastepnym meczu ,bo kryzys przychodzi zawsze,dobrze ze teraz,a nie pod koniec sezonu i pozostaje mi nadzieja że w okienku letnim dokończymy czystke i sprowadzimy wspanialych zawodników.

0

Dla mnie najważniejsze jest to ze w "serii śmierci" Barca strzela 9 bramek nie traci żadnej z rywalami jak Real,Valencia i Sevilla.dla wszystkich ludzi którzy krytykują poszczególnych zawodników czy ze Barca zagrała słabiej śmieszy mnie to bo po 2 nieudanych sezonach pełnych rozczarowań nasza drużyna gra najwspanialsza piłkę w europie,miażdży rywali nawet z najwyższej polki,wygrywa na wyjazdach,nawet jak coś nie wychodzi wygrywa to świadczy o klasie drużyny jak i naszego mogę to powiedzieć talentu na ławce trenerskiej Guardioli.niektórzy chyba oczekiwali łatwego meczu ale z Realem,ale gdy zespól tej klasy broni się cala drużyną to wiadomo ze będzie ciężko,ile razy obserwowałem mecze gdzie słabiutki zespól bronił się cala drużyna nastawiając się na kontry i wygrywał.po drugie Real grał bardzo agresywnie i faulował gdy tylko miał okazje(aż dziwne ze żaden piłkarz Realu nie wyleciał,wg mnie sędzia w pierwszej połowie pozwalał na brutalna grę,no i brak karnego za reke dla naszych).niektórzy narzekali na Messiego ten chłopak jest faulowany w każdym meczu,kryje go po 2 czy 3 zawodników,a mimo tego strzelił jak dla mnie bajeczna bramkę.Messi nawet jak nie gra fenomenalnie daje nam to ze prawie cały mecz jest podwajany co daje przestrzeń i wolne pole dla całej drużyny.mimo ze czasami jest niewidoczny zawsze zagra cos fenomenalnego czy strzeli bramkę.niektórzy porównują Messiego do Cristiana Zelusia,nie ma porównania etyka piłkarza nastawieniem technika czy sama gra Messi jest o niebo lepszy,jak dla mnie najlepszy piłkarz w europie.Ronaldo jak dla mnie jest piłkarzem który radzi sobie świetnie przeciwko drużyna typu Wigan czy WBA natomiast przeciw klasowym drużyna jest niewidoczny.MESSI,BARCA,PEPE THE BEST

0

wielkie zwycięstwo Barcy,fantastyczna bramka Messiego.Real bronił się dobrze cały mecz,Casillas najlepszy zawodnik Realu czyli to świadczy z jakim nastawieniem grali,obrona i ewentualnie jakaś kontra.Barca grała swoje,ale w pierwszej połowie nie mogliśmy sobie z dobrze zorganizowanym Realem,druga polowa atak Barcy i 2 gole w końcówce.to jest nasz dzień i myślę cala liga.brawa dla drużyny i dla Guardioli jesteś wielki.o błędach czy słabszej grze zawodników nie ma sensu pisać bo odnieslismy sukces w El Clasico najwazniejszym meczu sezonu i to dziś dla mnie jest bezcenne(i oczywiście 12 pkt przewagi nad Realem).VISCA EL BARCA

0

awans do kolejnej fazy LM-to jest dla mnie ważne.czy powinniśmy wygrać to spotkane:tak-w podstawowym skladzie ,w rezerwowym niekoniecznie.mecz pokazał ze młodzi jak Bojan,Busquets i Sanchez muszą sie ciągle uczyć od najlepszych w drużynie,Henry-gdy schodzi na lewe skrzydło jest bezużyteczny,brakuje mi tez u henryka determinacji i radości z gry(patrząc na życie osobiste nie ma sie co dziwić),czasami ma przebłyski dawnej formy-chyba to jego ostatni sezon w Barcie.rezerwowy skład w meczu z Basel jak najbardziej-kolejny dobry ruch guardioli-nie ma sensu obciążać piłkarzy gdy przed nami cały sezon i za niedługo bardzo ważne mecze w lidze.co do rekordu nie jest on taki ważny,a nawet dobrze ze został przerwany zejdzie presja z piłkarzy.śmieszą mnie komentarze krytyków jak można wymagać od drużyny pięknej i skutecznej gry w kazdym meczu-pokażcie mi jedna drużynę w europie która gra pięknie i wygrywa każdy mecz,to jest futbol,możesz atakować cały mecz i przegrać w ostatniej minucie,czasami gra sie po prostu nie klei przecież to chyba logiczne.awansowaliśmy,jesteśmy pierwsi w lidze(oby tak dalej)a niektórzy płaczą i lamentują-śmiech na sali.teraz nie ma słabych drużyn,nawet drużyny bez gwiazd i skazane na pożarcie dzięki determinacji i woli walki mogą zrobić niejedna niespodziankę(np.Hull czy Stoke z Premier League czy Hoffenheim z Bundesligi).ja jestem jak najbardziej zadowolony z owoców pracy Guardioli i gry naszego zespołu.

0

Barca wygrała 9 mecz z rzędu i zrobiła to poraz kolejny w wielkim stylu.czym rożni się BARCA od tej z 2 poprzednich sezonów:pressing który zaczyna się już przy bramce rywala,szybkie tempo rozgrywania akcji i długie utrzymywanie sie przy piłce,w tym sezonie widać drużynę a nie jak w 2 poprzednich zbiór indywidualności,ogromna determinacja piłkarzy,atmosfera w zespole,skuteczność wykończenia akcji,rotacja w składzie,która w jakis sposób wyeliminuje kontuzje ale tez zwiększa determinacje i chęć pokazania sie piłkarzy.myślę ze Guardiola ma papiery na jednego z lepszych trenerów,bo piłkarzem był dla mnie wspaniałym.odnośnie meczu-I polowa rewelacja,skuteczność,pressing i kombinacyjne,szybkie rozgrywanie pilki,mnie cieszy ze z meczu na mecz widać progres u abidala i alvesa(wspaniała bramka),II polowa siadło trochę tempo,ale nie było sensu dobijać rywala,a co ważniejsze złapać niepotrzebne kontuzje.co wazne nie straciliśmy bramki w kolejnym meczu.bravo BARCA

0

Perfekcyjna gra Barcelony,fantastyczny wynik 6-1 z tak wymagającym rywalem jak Atletico,Barca wprost zmiażdżyła rywala,który przez wielu jest uważany za jednego z faworytów do tytułu.

1.gra Barcy:bardzo szybkie tempo rozgrywania akcji,konsekwencja,determinacja,niesamowity pressing całej drużyny i asekuracja,koncentracja w ciągu całego meczu,naprawdę dobre stale fragmenty gry.w drugiej połowie zwolniliśmy trochę tempo ale było już po meczu(5-1)

2.gra Atletico to był koszmar,liczne błędy w obronie,słaba gra w ataku,po szybko straconych 3 bramkach stracili kompletnie ochotę do gry,Aguero w tym meczu wielkim rozczarowaniem.

3.obrona Barcy:naprawdę dobry mecz całej formacji,skutecznie i konsekwentnie nękali atak Atletico,które w ciągu całego meczu nie stworzyło sobie wielu klarownych sytuacji,ale największym zaskoczeniem był Abidal który po serii nieudanych meczów rozegrał dobre spotkanie

4.pomoc atak Barcy:perfekcja-szybkie rozgrywanie akcji,ciągły pressing rywala,jakość podań niesamowita.

xavi-mozg drużyny,wspaniale kierował gra drużyny,Sergio wg mnie wypadł gorzej na tle drużyny 2 poważne błędy w pierwszej połowie,później juz poprawnie,uważam ze ma chlopak talent i mimo tego powinien dostawać szanse,Gudjonhsen pokazał krytykom ze jest zawodnikiem potrzebnym,co cieszy to wspaniała bramka Henryka,widać ze razem z Eto dochodzą do swojej optymalnej formy.

5.pojedynek Messi-Aguero haha nie ma co pisać nasza gwiazda byla po prostu o 2 klasy lepsza,Aguero strasznie słabo wtym meczu

6.Guardiola:bylem trochę zaskoczony,gdy objął Barce,ale myślę ze trafil nam sie talent na ławce trenerskiej,jestem naprawdę mile zaskoczony jego posunięciami,oby tak dalej Pep

0

Barca zagrała niestety słabo 80 minut,ale co najważniejsze pokazała po raz drugi(mecz z Espanyolem),ze potrafi grac do konca i wygrac w koncowce.nie oczekujmy ze Barca będzie grała pięknie w kazdym meczu,dla mnie ważne jest to ze mimo nie najlepszej gry potrafią wygrać.niestety poraz kolejny ze słabej strony pokazała się obrona: Puyol(Ilsinho robił z nim co chciał),Alves-gra jak na razie poniżej swoich możliwości,Eto nie jest w swojej optymalnej formie-zmarnował tak łatwa sytuacje i był niewidoczny,Henry pokazał poraz kolejny, ze lewa strona nie jest dla niego,myślę ze Bojan powinien grac w pierwszej jedenastce-wprowdzil wiele ożywienia w akcje Barcy.Barca niestety bez Messiego traci na swojej wartości(powinniśmy w okienku zimowym pomyśleć o wzmocnieniu ofensywy,bo w wypadku kontuzji Mesjasza może być źle).brawa Dla Barcy ze pomimo słabszej gry potrafiła wywieźć 3 pkt z Ukrainy,cieszy tez dobra postawa drużyny na wyjazdach bo w ostatnich 2 sezonach była katastrofalna.

0

Wspaniale widowisko,miażdżąca przewaga Barcy,dobrze broniący sie Espanyol.kapitalny Kameni w bramce.Co cieszy zwycięstwo na wyjeździe,wygrany mecz derbowy(ostatnio nam nie szlo z Espanyolem),szybkie rozgrywanie piłki w ataku,pressing.na minus żenujący Valdes,beznadziejny Abidal marzą mi sie nowi zawodnicy na te pozycje bo co ze Barca atakuje skoro dwójka tych partaczy może zaprzepaścić wspaniała grę drużyny,trochę tez trzeba popracować jeszcze nad skutecznością i błędami w obronie.co mi się podoba to rotacja w składzie,nikt nie może być pewny miejsca poza oczywiście wyjątkami(Messi,Xavi,Inesta,Alves) co sprawia ze każdy będzie chciał dać z siebie wszystko na treningu czy tez w rozgrywanym meczu i Guardiola który wprost żyje meczem pokrzykuje,zagrzewa drużynę do lepszej gry.aha karny jak najbardziej prawidłowy.brawo Barca

0

wspanialy mecz,6 bramek it o na wyjezdzie naprawde cieszy.mecz ze Spotingiem lizbona i z Gijon pokazal ze druzyna ma slaby poczatek za soba.na plus nalezy wymienic:szybkie rozgrywanie akcji,ciagly pressing,widac motywacje i wole walki(przy stanie 1-4 Guardiola pokrzykiwal na zawodnikow mobilizujac ich do strzelenia bramek i lepszej gry),u Eto bylo widac wieksza motywacje niz w poprzednich meczach,para Inesta Xavi wrecz doskonala,bardzo dobrze sie rozumieja na boisku,Basquets walczyl o kazda pilke i pokazal sie z dobrej strony,Messi strzelil 2 bramki co pozwoli mu grac z wieksza swoboda w nastepnych meczach i co o chyba najwazniejsze presja kibicow i prasy bedzie mniejsza po takim meczu,druzyna nabierze pewnosci siebie.

0

Kolejny slaby wynik 3 pod rzad i niestety kolejny ze slaba druzyna czyzby szykowala sie powtorka Valencii z tamtego sezonu.Barca po fenomenalnych sezonach 3 sezony gra nietety zle,wnioski dalej nie wyciagniete.

Laporta-czlowiek ktory przywrocil blask Barcie ale od 3 sezonow wyglada jakby sie pogobil i nie radzil sobie z kryzysem w klubie.zle decyzje:zwolnienie Ryjka ok dobre posuniecie ale nastepca to dla mnie smiech na sali-ktory wielki klub zwalnia trenera i sprowadza na jego miejsce amatora bez doswiadzenia.moze Guardiola okaze sie dobrym trenerem ale Barca nie jest biednym klubem,a jednym z najlepszych ktory powiniem zatrudniac klasowych trenerow jak i pilkarzy. kolejnym grzechem laporty jest trzymanie nieudolnego Txixi ktory nie potrafi przeprowadzic dobrych transferow(np Guardiola chcial Silve,arszavina,capela a zostaje sprowadzony zupelnie ktos inny chleb),przeprowdzona zostala rewolucja transferowa ruch jak najbardziej potrzebny ale wykonanie juz to zenada-Barca zostale bez lewego skrzydlowego(a raczej dwoch bo co gdy messi odniesie kontuzje),i wg mnie napadziora,bo wg mnie potrzebny jest jeden ktory bylby typem Larssona-dobra gra glowa,walka o pilke,technika.sprzedalismy Deco,Ronniego,Giovanni,Zambrotte a sprowadzilismy obroncow,DM i ofensywneog pomocnika czyli obrona wzmocniona a atak znacznie oslabiony,i czemu nikt nie pomyslal o bramkarzu bo Valdes jest bramkarzem srednim ale nie doskonalym.jak na razie jest fatalnie miejmy nadzieje ze bedzie lepiej.

0

Pep chcial rewolucje w skladzie bylem jak najbardziej na tak bo druzyna potrzebowala odswiezenia i kupna zawodnikow z determinacja i motywacja by grac dla Barcy,ale na nieszczescie zajal sie tym ten nieudacznik Begiristain.na lewe skrzydlo probowal zakontraktowac 5 zawodnikow(Robinho,Ribery,Silva,Capel i Arszawin) i nie zalatwil zadnego.Przeciez ten facet to porazka,czy Laporta jest slepy.Jak mozna taka ofiare trzymac w klubie?Najlepsza druzyna na swiecie bez lewego skrzydlowego,toz to parodia,jakos niektore kluby umialy w ostatnich minutach okna tranferowego kupic gwiazdy(Berbatov,Robinho)ale nie Begiristain chlopie ty to w Barcelonie buty mozesz czyscic po treningu chociaz nie wiem czy do tego sie nawet nadajesz.

0

Henry jest wg mnie jednym z najlepszych na swiecie,ale problemy osobiste i idiotyczne wystawianie go na lewa strone nie pomagaja mu rozwinac skrzydel w Barcie.trzeba dac mu szanse na gre tam gdzie czuje sie naljepiej,czyli w ataku.wielokrotnie powtarzal ze meczy sie na tej pozycji,w Juve gral rowniez na skrzydle i dopiero Wenger dal mu pograc tam gdzie czuje sie najlepiej stajac sie ikona Arsenalu.przed sezonem zostala przeprowadzona rewolucja i nieskonczono ja co wg mnie jest olbrzymim bledem,a to takie proste sprzedac zawodnikow i kupic w ich miejsce zawodnikow o podobnym potencjale ale zdeterminowanych do zwyciestw,badz uzupelnic luki w skladzie.koniec okienka i zostalismy bez lewego skrzydla ,zmiennika w razie kontuzji Messiego i napastnika,bo ten tez jest potzrebny ,ktos o odmiennej charakterystyce do Eto,Bojana i henryka typu Larsson(dobra gra glowa,mozliwosc zastawienia sie).na skrzydla potrzebni sa szybcy zawodnicy a Chleb Inesta tacy nie sa(czuja sie najlepiej na centrze,tam sa znakomici).zostanie nam granie srodkiem i sporadniczo skrzydlami(prawym,wg najsilniejszym w Europie,ale lewa stona niestety jest slaba Abidal bez formy i na pomocy z koniecznosci Inesta,Chleb lub Henry)

0

nie do konca jestem do niego przekonany poniewaz jest niedoswiadczony i mialem nadzieje na szkoleniowca- wybitnego taktyka ktory twardo postepuje z zawodnikami,ale zgadzam sie z tym ze chcial przeprowadzic rewolucje w skladzie(niestety zostala przeprowadzona nie do konca,ale to nie jego wina tylko Txiki,ktory powinien juz dawno odejsc,ten koles to nieporozumienie),popieram tez ze probuje twardo postepowac z zawodnikami,bo niestety 2 lata stracilismy miedzy innymi przez popieranie gwiazdorstwa i kaprysow niektorych zawodnikow.mam nadzieje ze Guardiola okarze sie mlodym talentem na lawce trenerskiej,nie pozostaje mi nic innego,

0

Txiki powinien zostac zmieniony-bezmyslnie przeprowadzona polityka transferowa,chcieli przeprowadzic rewolucje jak najbardziej sie zgadzam-druzyna byla wypalona Deco,Ronaldinho nie mieli motywacji-zostali sprzredani wg psuli atmosfere w druzynie,Eto tez byl na liscie bo nalezal do rozkapryszonych gwiazdeczek,ale mozliwe ze odzyska motywacje i zacznie grac dla druzyny(mam taka nadzieje).rewolucje w skladzie przeprowadza sie wtedy gdy druzyna nie ma sukcesow i sprowadza graczy glodnych sukcesow,zdeterminowanych do wygrania meczy dla dobra druzyny,tez sie zgadzam.ale to w jaki sposob to zostalo to wykonane jestem na NIE.najpierw zostali sprzedani gracze jak Ronaldinho,Deco,Zambrotta,Giovanni za drobne-wystarczy spojrzec na polityke transferowa Lyonu-sprzedaja za grube pieniadze,kupuja za niewielka kaske a druzyna wciaz zdobywa tytuly i nalezy sie z nia liczyc w lidze mistrzow.Deco,Roni odeszli a gdzie ich zmiennicy-wg mnie oslabilismy sile ataku a wzmocnilismy nieco obrone.gdzie sa przedewszystkim napastnik i skrzydlowy obiecani,czytalem o nich tygodniami az do znudzenia i co Laporta zostal,osiagnal to co chcial i sprawa przrycichla.transfery:Alves jestem za,wspanialy obronca,ktory moze stworzyc z Messim najsilniejsza prawa strone w Europie,Caseres,Pique ok mlodzi,utalentowani w razie kontuzji nie ma problemu,ale po co Keita(dla mnie kosztowny zmiennik dla Toure),po co Chleb(mial byc zamiast jego skrzydlowy),chyba ze go kupiono w miejsce Deco,ale do wziecia byl VDV za drobne.przydalby sie tez napastnik o odmiennej charakterystyce do Eto,Henryka,bojana ktos typu Larsson,Adebayor,Berbatov z dobra gra glowa.to co mnie boli to zaczeli rewolucje a jej niestety nie skonczono

0

do OPER 21 jezeli chodzi o optymizm to tak w zyciu nalezy sie nim kierowac,ale jak widze moj ulubiony klub nie gra nic od 2 sezonow i wnioski nie sa wyciagane to niestety moj optymizm maleje,bo to co widzialem 2 ostatnie sezony a ogladam kazdy mecz Barcy to niestety brak postepu mielismy wspaniala druzyne i nagle zaciela sie ta maszyna do wygrywania,i niestety trwa to za dlugo a zarzad popelnia kolejne gafy,laporta bal sie o stolek obiecywal skrzydlowego napadziora i gdzie oni sa?guardiola-moze okarze sie zbawieniem nie przecze(mam taka nadzieje) tylko ktory zarzad po dwoch nieudanych sezonach powierza najlepsza druzyne niedoswiadczonemu szkoleniowcomi(a bylo paru trenerow do wziecia),sprzedaje 2 kluczowych graczy nie sprowadza na ich miejsce nikogo by zalatac dziury(bo Keita to nie rozgrywajacy a Chleb to nie klasyczny skrzydlowy),czyli sprzedajemy Ronaldinho+Giovani i skrzydlowego nie ma,rewolucja w skladzie byla potrzebna(tym odwaznym posunieciem Guardiola u mnie ma plusa)tylko cos takiego nalezy skonczyc i mozna tym skladem,z nowymi zawodnikami,glodnymi sukcesow je odnosic.uwazam ze gdy druzyna sie nasyci wygranymi i nagle przestaje grac to nalezy niektorych grajkow sprzedac,bo 2 ostatnie sezony brak motywacji byl jedna z kluczowych przyczyn slabej gry,tak sie stalo zreszta przeczytaj moja wypowiedz z 22:49

0

do OPER21 kolego to nie pierwszy mecz po ktorym jest krytyka a 2 sezony i jeden mecz(a raczej 2 bo Wisla).po drugie ja nie ogladam sie na inne zespoly(tak na marginesie Arsenal wygral 3:0)tylko na to co sie dzieje w moim ulubionym klubie.jezeli dla ciebie to co dzieje sie w klubie juz 3 rok jest w porzadku to tylko pogratulowac optymizmu.i tak to co dzieje sie z moja ukochana Barca juz 3 sezony to powod do zaniepokojenia a nie optymizmu,bo mozna byloby ich rozgrzeszyc za jedna wpadke ale te wpadki zdarzaly sie niestety w ostatnich 2 sezonach wielokrotnie(chyba niektorzy zapominaja jak oddalismy mistrza w ostatnich kolejkach reaolowi,by w nastepnym nie wykorzystac wielu wpadek rywala).

0

rozsmieszaja mnie wszyscy optymisci nadajacy na tych co krytykuja i trzezwo patrza co dzieje sie w Barcie.ludzie 2 sezony bez sukcesow,gra bez wyrazu i ten sezon zaczyna sie rownie slabo.zarzad zwalnia ryjka a bierze niedoswiadczonego Guardiole,przeprowadza rewolucje(potrzebna) i jej nie konczy,wydaje kupe kasy min na keite(moze byc co najwyzej kosztownym zmiennikiem dla Toure),Chleba(a potrzeba skrzydlowego),jak dla mnie Alves,Pique,Caseres to dobre posuniecia,sprzedajemy zawodnikow jak Deco,Ronaldinho,Zambrotta za grosze.

i tak sprzedajemy Ronaldinho gdzie jest ktos na skrzydlo w zamian,odchodzi Deco gdzie jest rozgrywajacy(VDV byl do wziecia za 10 mln),gdzie jest zmiennik dla Eto,Henrego i Bojana bo dzis to co pokazali to byla statyczna gra,gdzie jest ten obiecywany napadzior typu Adebayor,Berbatov(ktos typu Larsson kto walczy o pilke,wygrywa gorne pilki,zdobywa bramki z roznych),gdzie jest ten skrzydlowy.laporta obiecywal zostal na stanowisku i spoko sprawa ucichla.wielki szacunek za to co Barca osiagnela za jego rzadow ale co dzieje sie w klubie juz od ostanich 2 sezonow wola o pomste do nieba.

Guardiola-moze facet okarze sie wielkim trenerskim talentem,ale klub jak Barca nie moze sobie pozwolic na kogos kto ma doswiadczenie z rezerw,tylko na trenera z wybitna mysla szkoleniowa,z zelazna dysyplina.i tak klub nie gra nic 2 sezony i zarzad angazuje zoltodzioba ktory to ma poukladac,badz tez angazowali go tylko po to by zrobic z niego kozla ofiarnego.

to co dzis widzialem to wlasnie zero taktyki:Numancia bronila sie 9 graczami,a Barca 3/4 meczu atakowala srodkiem,(nie skrzydlami zeby rozciagnac obrone przeciwnika),Henry gra na skrzydle na ktorym sie zle czuje,Messi biega z lewej,prawej ,srodkiem tak jakby nie mogl zostac na prawej z Alvesem(mamy prawdopodobnie najlepsza prawa strone w europie),taktyka 4-3-3 a czemu nie do cholery 4-4-2(skrzydla Messi,Iniesta,atak Eto,Henry lub Bojan;Xavi,Toure srodek).Pora na wnioski juz teraz bo sezon sie dopiero zaczal i nie mam zamiaru ogladac trzeci rok tego samego,a ogladam kazdy mecz Barcy,bo uwielbiam ten klub i kibicuje Barcie juz 16 lat.

0

odnosnie dzisiejszego meczu gralismy przecietnie,3/4 akcji srodkiem,troche to dziwne gdyz Numancia bronila sie cala druzyna,wiadomo ze gra sie skrzydlami i rozciaga sie obrone przeciwnika,statycznie,duzo strat,napastnicy slabiutko nie wiem czemu nie zakupiona 1 napadziora(dobra gra glowa z umiejetnoscia zastawienia pilki),rozne jak zwykle nieskuteczne,Henry jak zwykle na skrzydle(wypowiadal sie juz 100 razy ze na skrzydle czuje sie fatalnie),Bojan staral sie gorzej z wykonczeniem,Eto statyczna gra,i malo gry skrzydlami no ale jak mamy grac skrzydlami skoro nie mamy ich za wielu(Iniesta i Chleb to srodkowi pomocnicy mogacy od biedy grac na skrzydle)

0

Niestety ale Barca zaczela na wyjezdzie tak jak grala ostatnie 2 seyony czyli przecietnie.przegrana z Wisla a dzis z beniaminkiem Numancia.barca nie przegrala meczu otwarcia od 14 lat,Numancia nie wygrala nigdy z nami.nie ma co plakac bo prawdopodobnie Guardiola wyciagnie jakies wnioski,ale zastanawiam sie dlaczego taki klub jak barcelona angazuje jako menagera niedoswiadczonego Guardiole,kazdy z najwiekszych klubow Europy ma doswiadczonych i najlepszych menagerow a my siegamy po goscia ktory trenowal rezerwy,przeprowadzilismy rewolucje(osobiscie bylem tez za tym)ale nie zostala ona przeprowadzona do konca(brak skrzydlowego i napastnika)?

0

w meczu z Wisla Dumie Kataloni zabraklo dumy.nie ma co plakac nad przegrana, bo dwumecz byl juz roztrzygniety,liga sie zaczyna, ale ten mecz pokazal ze brakuje nam skrzydlowego i napastnika.henry ma problemy osobiste i niestety jest cieniem samego siebie(jak dla mnie w tym momencie moze byc jedynie zmniennikiem dla Eto),Bojan to wielki talent ale brak mu jeszcze doswiadczenia-jak dla mnie brakuje partnera dla Eto -zawodnika ktory potrafi wykonczyc akcje(Villa),z dobra gra glowa i technika np.Berbatov.brak nam tez skrzydlowego(na prawa oczywisnie Messi) ale lewa to sa jak na razie falszywi skrzydlowi typu Iniesta,Hleb,a wiadomo ze nadejda tez kontuzje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?