Moczymorda36
Dołączył/a: wrzesień 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście że wypłynie...jak puszczą blokady i odpłynie jak najdalej stąd ;)))
0
Alvareza za tyle siana co będzie Atleti pewnie chciało to bym sie zastanawiał...ale Bastoni za 50 czy nawet 60 to bardzo dobra oferta i zawodnik idealnie brakujący do obrony na LŚ...wiadomo zawsze grał w 3 obrońców ale myślę że przy Flicku szybko by się przestawił pozdrawiam
7
Cancelo dobrze się czuje w naszym stylu grania...ja bym go zostawił bo gra zaskakująco dobrze
0
Szkoda mi Araujo bo chłop dobrze zaczął a teraz nie dojeżdża ani mentalnie ani fizycznie...miło słyszeć że próbuje się uzdrawiać duchowo ale jak już to nie pomoże to naprawdę lepiej już tego pana pożegnać
1
@Coveta z jednym Pep się pomylił...Eric Garcia nasz wojownik!
0
@mesulete Może to taka mała rekompensata za miecz i brak czerwonej dla synka ;)
3
Ja jestem dumny bo pokazali jajeczka...szkoda że nie było Lewego bo Ferran to h...ale mecz oglądało się kozacko tak jak powinno oglądać się mecz naszej ukochanej Barcy...moim zdaniem będziemy coraz lepsi...każdy taki mecz umacnia i utrwala w tym że nie możliwe nie istnieje VEB!!!
1
@lukaszkili10 Barca Psg...nie możliwe nie istnieje zgadzam się
1
@lukaszkili10 zajebiste i motywujące porównanie...o tym samym pomyślałem że morale u naszych tu jeszcze urasnąl razy 2 ...ja wierzę że się uda ;) pozdrawiam
0
@Emerald W jego rozumowaniu stawiam na Lapcia
0
Ja tam lubię naszego grubaska i nie wyobrażam sobie żeby nie wygrał...ale o to chyba wszyscy powinni być spokojni bo wydaje mi się że ma pełne poparcie od wszystkich
0
@MirusAmisz Dokładnie szacunek dla Robcia i nic więcej a reszta...to zawistne mendy taka prawda...bo każdy z nas tyle osiągnął co Robert i co on wie i się puszy jeszcze do tego niewdzięcznik ;) zlinczować hama...kabaret na tej stronie wciąż trwa hio hio hio
4
Jak ja Kocham ten sport...a upokorzenie Srealu jeszcze bardziej porusza moje serce w takiej sytuacji...baj baj pierwsza ósemko...hio hio hio
0
@Bogan No i tu się nie zgodzę z Tobą kolego...lepiej się rozwijać i grać, a jak pokaże na co go stać to może wpadnie więcej chajsu niż za grzanie ławy gdzie popadnie...a jak widać na tym mu ewidentnie zależy €€€ :)
0
@Bogan Nie no pewnie jak niechce to niech zmyka ale umówmy się w Psg będzie grzał ławę tak samo jak u nas więc wiadomo po co idzie...tak więc jeden krzywy i nie życzący nikomu wszystkiego dobrego komentarz tak na pożegnanie jak dla mnie jest dopuszczalny ;)
0
Do wszystkich komentujących ten śmieszny post..:) zastanówmy się dwa razy i lepiej przestańmy sie nabijać ze Srealu bo jeszcze na Camp Nou wpadnie 50 tys ufarbowanych kibiców Srealu i w ramach zemsty na naszych będą tak gwizdać...:) ostro poszedł ten cały arbeloa (celowo z małej)poziom jego rozumowania jest poprostu na poziomie Srealu...musicie im wybaczyć oni tak mają,to nie ich wina tacy się urodzili ;)
0
@Bogan A co sie dziwisz idzie do Psg??Dojrzała decyzja nie ma co
0
Ciekawe czy matka wie że zażywa narkotyki
0
@karci0 Dla koleżanki jest taka dla innych, dla mnie czy dla ciebie jest inna...chodzi o nie ocenianie...mi pasuje
1
@July_6_BcN Przyjaciele mówią na mnie super człowiek i ocean spokoju...więc mimo że nie wierzący to chyba fajny ze mnie gość...I skromny czego nie da się nie zauważyć ;) i również wszystkiego dobrego życzę ;)
1
@July_6_BcN No dobra przesadziłem z tym ja pierr...teraz rozumiem ocb...Ci mniej lub w ogóle nie wierzący są chyba mniej kumaci i nie rozumieją jaki prawdziwy kontekst w tym tkwi :) pozdrawiam i miłego wieczoru życzę
0
@July_6_BcN Widzisz i znowu źle mnie rozumiesz jak chcesz to idź się pomódl i poczuj tą moc...ja jej nie czuję co nie znaczy że się wyśmiewam teraz...niech każdy sobie wierzy w co chce i co mu sprawia radość ;)
0
@July_6_BcN Nie neguję czyjejś wiary żeby nie było ale no ... więcej złych rzeczy na temat kościołów sie słyszy niż dobrych więc stąd mój pesymizm:)
0
@July_6_BcN wykaz mszy nakazanych ja Pierr...to przeczytałem i mi styka...kościół nadal próbuje rządzić jak kiedyś...smutne to i trochę chore
0
Jesteśmy biedni...tak jak mówi to nagłówek w tytule...moim zdaniem Cancelo może sie przydać, gra na obu bokach obrony i może dać odsapnąć Kounde albo Balde
0
Mi sie wydaje ze zostanie za mniejszy chajs jeszcze na sezon
1
Ake mógłby sie sprawdzić do rotacji i do tego wchodzi na 2 pozycje śo i lewa od biedy...bo on to taki typowy do gry w trójce środkowych obrońców
3
Tomas ty mupecie skończony zamknij mordę już...i zmień dilera...z poważaniem i wesołych
25
Jak ja nie cierpię, nie znoszę i nie szanuje tego Srealu...gołym okiem widać że są przepychani jak im nie idzie,aby do góry a dlaczego bo poprostu są nędzni...i jeszcze sie srają potem na tym cwelowskim rmtv...szmaty bez honoru...najbardziej utytułowany klub i najbardziej zjebany
5
W Figo rzucali głową świni a my o pluszowe szczury będziemy się martwić?