O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna , siatkówka , koszykówka
  • Ulubiony zawodnik Messi , Cesc , Xavi , Villa , Pique , Carles , Thiago, Alexis
  • Ulubione zespoły Barca<33333
  • Barcelonie kibicuję od od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 5819
  • Liczba komentarzy 5
  • Polecenia 0

Komentarze

0

boże przeżywacie to jak mrówka okres , dajcie trochę na luz .Wasze marudzenie nic tu nie pomoże.. Trzeba myśleć o sobotnim meczu a nie rzucać się do każdego po kolei .

0

hahaha niektóre komentarze mnie rozbrajają :D

0

O nie trzeba teraz sprzedać każdego piłkarza a w pierwszej kolejności Messiego , nie mam formy , traci piłki , nie biega , stoi tylko i patrzy się na żel Cr7 nie nadaje się do barcelony to jest smutna prawda :(

0

reventon

Ja też uważam że Messi zasługuje na bardziej pozytywną oceny niz słabo:)

0

a co się dziwić że Messi nie gra za dobrze on wszedł około 50 minuty i jeszcze się nie rozkręciła a Bojan z Pedro są od początku i graja nawet gorzej niż Messi.. Messi z Villą powinni wyjść w pierwszym składzie.

Zobacz wszystkie

0

boże przeżywacie to jak mrówka okres , dajcie trochę na luz .Wasze marudzenie nic tu nie pomoże.. Trzeba myśleć o sobotnim meczu a nie rzucać się do każdego po kolei .

0

a co się dziwić że Messi nie gra za dobrze on wszedł około 50 minuty i jeszcze się nie rozkręciła a Bojan z Pedro są od początku i graja nawet gorzej niż Messi.. Messi z Villą powinni wyjść w pierwszym składzie.

0

O nie trzeba teraz sprzedać każdego piłkarza a w pierwszej kolejności Messiego , nie mam formy , traci piłki , nie biega , stoi tylko i patrzy się na żel Cr7 nie nadaje się do barcelony to jest smutna prawda :(

0

hahaha niektóre komentarze mnie rozbrajają :D

0

reventon

Ja też uważam że Messi zasługuje na bardziej pozytywną oceny niz słabo:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?