O sobie
- Zainteresowania piłka nożna , siatkówka , koszykówka
- Ulubiony zawodnik Messi , Cesc , Xavi , Villa , Pique , Carles , Thiago, Alexis
- Ulubione zespoły Barca<33333
- Barcelonie kibicuję od od 2006
Statystyki
- Dni w serwisie 5819
- Liczba komentarzy 5
- Polecenia 0
Komentarze
0
boże przeżywacie to jak mrówka okres , dajcie trochę na luz .Wasze marudzenie nic tu nie pomoże.. Trzeba myśleć o sobotnim meczu a nie rzucać się do każdego po kolei .
0
hahaha niektóre komentarze mnie rozbrajają :D
0
O nie trzeba teraz sprzedać każdego piłkarza a w pierwszej kolejności Messiego , nie mam formy , traci piłki , nie biega , stoi tylko i patrzy się na żel Cr7 nie nadaje się do barcelony to jest smutna prawda :(
0
reventon
Ja też uważam że Messi zasługuje na bardziej pozytywną oceny niz słabo:)
0
a co się dziwić że Messi nie gra za dobrze on wszedł około 50 minuty i jeszcze się nie rozkręciła a Bojan z Pedro są od początku i graja nawet gorzej niż Messi.. Messi z Villą powinni wyjść w pierwszym składzie.
0
boże przeżywacie to jak mrówka okres , dajcie trochę na luz .Wasze marudzenie nic tu nie pomoże.. Trzeba myśleć o sobotnim meczu a nie rzucać się do każdego po kolei .
0
a co się dziwić że Messi nie gra za dobrze on wszedł około 50 minuty i jeszcze się nie rozkręciła a Bojan z Pedro są od początku i graja nawet gorzej niż Messi.. Messi z Villą powinni wyjść w pierwszym składzie.
0
O nie trzeba teraz sprzedać każdego piłkarza a w pierwszej kolejności Messiego , nie mam formy , traci piłki , nie biega , stoi tylko i patrzy się na żel Cr7 nie nadaje się do barcelony to jest smutna prawda :(
0
hahaha niektóre komentarze mnie rozbrajają :D
0
reventon
Ja też uważam że Messi zasługuje na bardziej pozytywną oceny niz słabo:)