0

Jest dobrze, trzeba kontynuować tą grę w drugiej połowie i może uda się podwyższyć na 2:0 ;>

7

Jeszcze 45 minut i wakacje więc luzik

0

@Bartula Przynajmniej byłby Lewy wtedy więc imo lepiej

0

@Miszcz Textu FCB Dziwną masz definicje doceniania xD

0

Morata wejście smoka, daj pan spokój

2

@KrychaFCB Akurat Yamal dziś słabiutko

0

@Danny Gaucho Dobra niespodzianka

2

@blakkudium totalny szef dzisiaj

0

@Pitinho Dobry plan, wysyłasz CV?

1

@macio_944 Tyle co osób się popłakało to jest hit

0

Celtic może zrobić humor na kolejny dzień

1

@Gibbon_FCB Mam identycznie

2

Benfica z Monaco to niezły rollercoaster

2

Piękny wynik oby tak dalej

0

@kcule14 sama prawda

0

Za każdym razem jak oglądam United jestem pełen zdziwienia jak oni słabo grają

1

@barcelonaLM Piękne czasy

0

Dobrze Arsenal, oby tak dalej

3

Swoje zrobili a teraz mogą spadać z ligi

0

@comtedurgell No czerwo pewne

0

Grealish się rozstrzelał

1

@Peniu To samo pomyślałem :D

0

@clyde Pisz potem na ig żeby oddawał pieniądze bo specjalnie sabotują chyba to wykończenie xD

0

@FCB24 Tak, jedno uniwersum

0

@Gibbon_FCB Do jednego i drugiego się w sumie można było przyzwyczaić

1

Ten to umie zza pola...

0

@Marcelinho99 błagam oby nie

0

Bobby czasem no umie uderzyć

2

Dla Szpaka dogrywka bardziej męcząca niż dla piłkarzy

0

Wrzutkez ustalał z sędzią scenariusz na dogrywkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?