5

Takiej kapeli jak za Pepa już nie będzie. Wiadomo, że legendy Barcy były wtedy w życiowej formie. Ale to jak ich poukładał to było coś pięknego. Trzeba mieć jaja żeby odstawić takich grajków jak Eto czy Ronaldinho. Graliśmy wtedy czasem mecze 11 wychowankami!! Mam nadzieje, ze jeszcze kiedyś zobacze coś takiego!

0

BAN!

0

1:0 dla INteru! ale mamy rewanz na cam nou!!

0

Jak dla mnie ten transfer jest idealnym wzmocnieniem! choc nie powiem ze lewe skrzydło tez sie nam przyda!! sporo ludzi mowi ze srodek mamy swietny i ze nie potrzeba, a Xavi nie jest juz piłkarzem pierwszej mlodosci! 30 na karku i nie widomo ile pogra na tym poziomie! Fabregas idealny zastepca Xaviego!

0

Zobaczcie jakie komentarze zostały tu zostawiaone 1. "Ciekawy pomysł, oglądałem kilka jego meczów, bardzo fajnie grał, ale nie wiem, czy sprawdziłby się w Bacie. Ale wypożyczyć by go można było. " hahahaha no padam na pysk;] i drugi "Mysle że za 20 mln i być może sie uda ewentualnie niech Hleb wroci do Arsenalu. " ';]

0

NIe bede mowił ilu kibiców Barcy było przeciwnych transferowi Zlatana;] hehe

0

Przed losowanie LM typowałem 3 druzyny do zwyciestwa w tym turnieju. 1 oczywisce BARCA;] 2 Chelsea i 3 to wlasnie Inter. a Tu prosze dwie druzyny juz w grupie sie spotkaja;] Swietne widowisko nam sie szykuje;d oby ze wskazaniem na Barce!!

0

Moim zdaniem Leo jest konkretnym trenerem. Drugi trener jakiego miała polska kadra;d oczywiscie po Gorskim! Powiedzcie co ma Leo zrobic jak w Polsce brakuje nawet jedno napastnika ktory by strzelal chociaz 15 bramek w lidze zagranicznej;d a zobaczcie kogo ma Pep do dyspozycji;] A Blanc super stoper supek kapitan i bedzie kiedys tak jak pep kozak trener;d hehe pozd

0

nie wiem po co ibra w barcelonie! i jeszcze oddac eto'o i 40 baniek? przeciez to jest szok! to juz by dolozyli do villi ta kase!

0

od dzisiaj czytam tylko oficjalne newsy bo te juz mnie dobijają! VeB

0

Ribery!! nastepnie Vidic i mysle za A.Cole i serio Crystyna Ronaldo i Kaka moga sie schowac z rEALEM...;]

0

Jeszcze bedzie miał w chuj okazji zeby pograc dla Hiszpanii.

0

Wydaje mi sie ze zaden z ww pilkarzy sie nie nadaje. van persie strasznie kontuzjogenny. arszawin - wyszedł mu jeden turniej i nie wiadomo co teraz bedzie prezentował. a palacio moze i jest dobry ale niech gra sobie w boca!! ja uwazam ze dobry by był cole. albo zostawic ten sezon henrego jeszcze na lewej flance i za rok starac sie o silve!! tak byłoby najlepiej!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?