0

Myślę,że taktyka Pepa z wprowadzaniem podstawowych graczy polega na motywowaniu ich i pokazaniu, że nie są wcale tacy najważniejsi. Że ci 'słabsi' też są bardzo ważni;)

0

A Messi już jest ! xD

Kocham Barca ;)

0

Pedro też będzie wielki ! ;D

0

Bojan kiedyś będzie wielki ;)

0

Miejsce Del Piero i nieobecność kilku piłkarzy Barcy nie jest żadnym zaskoczeniem gdy zobaczymy kto głosował.

0

caspian44

Może jest w tym trochę prawdy ale bez przesady. Tym bardziej nie można mieć pretensji do Barcy. W umbro mają biegać ? A pewien jestem, że ci co nałożyli te zarzuty na Nike, pomykają na co dzień w ich produktach.

Zachowanie Zlatana nazwałbym mało profesjonalnym. Ej, nie jest argumentem to, że nie ma sukcesów z reprezentacją. Przykład, taka Anglia też sukcesów nie ma a jednak piłkarze nie rezygnują z tego powodu, nikt nie może zapewnić, że Szwedzi nie są w stanie wygrać jakieśgoś turnieju albo dojśc do 1/2. Szanse mają większe jak Grecja. Prędzej jest tak, że Ibra nie ma zapału do gry w rep. Szwecji bo nie pochodzi z tego kraju.

0

Riv

Buahaha śmieszne, weź przestań bo wszyscy się śmieją.

0

Riv

chociaż jeden się kapnął..

0

rod riquez

Jesteś śmieszny. Nie dorastam ci do pięt jeśli chodzi o język polski ? Weź mnie człowieczku nie rozśmieszaj. Piszesz coś a niczym tego nie potwierdzisz, tylko się ośmieszasz pisząc Runej. Nic o mnie nie wiesz więc po co takie oświadczenie.Ja Przynajmniej umiem poprawnie napisać nazwisko a ty jako taki wielki polonista nie powinieneś popełniać tego typu wykroczeń.

Kto pierwszy zaczął się cwanić ? Ty ze swoim dopiskiem "ale skąd ty możesz to wiedzieć"

Ludzie, kto to jest rod riquez ? Jakiś kibic Realu wygnany z RM.pl za brak szacunku do piłkarzy ?

A gdzie ja napisałem, że Rooney przyda się Barcelonie ? A co ty w ogóle jesteś ? Wróżka, że wiesz czy Rooney się przyda ? Ibrahimović też miał się nie przydać a jednak się przydaje.

Twierdzisz, że można pisać tak jak się słyszy ? Powodzenia

To już naprawdę był mój ostatni post do ciebie bo nie zamierzam pisać z wróżką która nie potrafi poprawnie napisać nazwiska piłkarza.

0

Jak można mieć gdzieś człowieka który unieszczęśliwiał nas przez 3 sezony i doprowadził Barce do ogromnych sukcesów ?

0

Ty masz dużo do powiedzenia. Twierdzisz, że jestem typowym Polakiem w necie. Ot się psycholog wielki znalazł, humanista przy okazji.

Jak jeszcze chodziłeś do szkoły to pisałeś 'historja', 'jenzyk' albo ''mie', a ewentualna 1 tłumaczyłeś w taki sposób.

-'Historja to fonetyczny zapis słowa historia ale skąd ty to możesz wiedzieć'

-'Jenzyk to fonetyczny zapis słowa język.. ale skąd ty to możesz wiedzieć'

-'Mie to fonetyczny zapis słowa mnie ale.. skąd ty to możesz wiedzieć'

-"łatkę słabego ucznia daję się najczęściej gdy nie wie się co powiedzieć i brakuje argumentów czyli w waszym przypadku (czyt. nauczyciele ) Hm a jakim argumentem była łatka typowego sfrustrowanego Polaka ? Czyżby brak argumentów. Twoje słowa wzajemnie się wykluczają.

Twój mózg można porównać do białego pokoju bez klamek. Dziwne, że dostajecie tam internet.Daj spokój. O czym ja z tobą gadam ? Idąc twoim tokiem myślenia wychodzi, że błędu nie da się popełnić.

Piszesz, że moje "poematy" ociekają pianą a sam sprawdź kto pierwszy się zbulwersował. Rzeczywiści moje określenie "kto to jest runej?" musiał cie urazić i było bardzo agresywne żebyś od razu się podniecił faktem iż ktoś w końcu zwrócił uwagę na akt twej bezmyślności na tej stronie.

Nie zamierzam odpisywać już dla ciebie bo nie ma sensu tłumaczyć tobie czegoś czego i tak nie jesteś w stanie pojąć.

0

Bardziej mnie to ubawiło niż rod riquez który twierdzi, że pisząc nazwisko Rooneya w taki sposób 'runej', nie popełnia błędu xD

Zgadzam się z Lonias'em i Santiago. tęsknota

0

rod riquez z takim poczuciem humoru możesz startować do zakonu na księdza. Brak szacunku do czyjegoś nazwiska to te twoje poczucie humoru ?brawo. Z takim określeniem jak 'runej' to raczej tobie przypisałbym słomę wystającą z buta. Tak, jestem sfrustrowany gdy widzę jak jakiś bez mózg bezmyślnie przekręca czyjeś nazwisko.Może ja jestem typowym Polakiem w internecie. Cieszę się. Ty za to jesteś typowym dzieckiem w internecie zwanym pieszczotliwe neo.

Czekam aż zaczniesz pisać 'Ałr'i albo 'Czawi' fonetyku wielki.

Mówisz, że ja jestem pępkiem świata a co ja takiego zrobiłem ? Spytałem się, kto to jest 'runej'. Ty się spieniłeś i zacząłeś wypisywać swoje śmieszne racje więc się nie bulwersuj, ochłoń i pomyśl kto tu chciał przykozaczyć

0

chyba nie bardzo wiesz co mówisz. A jeśli zaraz powstanie z tego afera, Laporta wszystkiemu zaprzeczy. Ferguson powie, że Rooney nigdzie nie odchodzi a sam piłkarz wyśmieje tą informacje i będzie to się ciągnęło tygodniami to co wtedy ? Mamy się o tym nie dowiedzieć ?

0

tomekh13

No, no w sumie to tak też można. Jeszcze zapomniałem o 'Dżerardzie' i 'Czawim', jak kto woli 'Ksawim' xD

0

rod riquez

Nazwiska nie można zapisać w fonetyczny sposób. W ogóle jakiekolwiek słowo zapisane w taki sposób jest błędem "ale co ty możesz o tym wiedzieć"

A te swoje przeliczenia możesz sobie w pupcie schować bo i tak nikt ich nie respektuje.

A co cie to obchodzi kim jestem ? Zwróciłem uwagę bo popełniłeś tępy błąd. Ciekawe jak piszesz Henry. Auri ? A Busquets to Buskes ? Nie zapomnijmy o "Waldesie", "Pike" albo "Pujolu" Dorzućmy "Casijasa", "Skolsa" i "Kina". Naucz się pisać poprawnie nazwiska i nie pouczaj jak nie masz pojęcia o co chodzi.

0

rod riquez

Kto to jest 'runej' ?

0

Sprawdza się to o czym pisałem jakiś czas temu. Barca chcę każdego i wszędzie. To jest co najmniej śmieszne. Ta angielska gazeta nie miała co napisać to oczywiście wielką sensacje zrobili.

Ciekawe kogo na 'oku' ma jeszcze Barca ? Lampard, Essien, Van Der Sar, Giggs, Ferdinand, Nani, Reina, Totti a może Del Piero ? Poczekajmy trochę to taki news się ukaże.

0

Prowokujesz z tym "coraz lepiej gra" ? Po drugie, w żadnej 'barcie' tylko w Barcy.

0

Pajo

No chyba Rooney ma mordę jak Shrek ? Gravesen też ale znam kibiców MU którzy Rooneya określają tym pieszczotliwym określeniem xD

0

Co za debil wymyśla takie bzdury o transferze Shreka na Camp Nou. Na Onecie pracują idioci, czego oni nie wymyślą ?

0

O puszczaniu nerwów to ja akurat wiem dużo i ci co śledzą fcbarca.com też wiedzą, że czasem zachowuje się jak Zidane ;p

Co do Zidane to wiadomo, że była prowokacja mistrzowska ze strony Materaziego. Włosi potrafią. Zobaczymy co tam Pepe odwali w przyszłości. Wtedy to chyba było pokazanie frustraci związanej z grą Realu.

0

ZbigniewWodecki

To, że się uczysz świadczy, że pragniesz wiedzy. To trochę inna sprawa.

A Pepe jest profesjonalistą i kopiąc kolegę po fachu raczej nie dał najlepszego przykładu. Później oświadczenie, że myślimy o końcu kariery. O ile dobrze pamiętam dostał kiedyś czerwoną kartkę w superpucharze Hiszpanii z Sevillą. Widać, że nie wytrzymuje presji i to może go kiedyś popchnąć do podobnych czynów. Z drugiej strony Roy Keane lepszy nie był a był wielkim piłkarzem, jest wielką legendą i menadżerem.

0

Mimo wszystko uważam, że Pepe i tak warty tyle nie jest i nie był. Skopał przeciwnika, później dał drugiemu w mordę. Lubi obejrzeć czerwień. Lubi dać babola ale jest walczakiem. Potrafi walczyć jak Puyol ale czasami jest nierównoważny psychicznie.

0

Nie tylko Lass. Pique tak samo..

0

madridista21

A ocena Pedro ? xD

Wiesz, Pepe też na początku i często do tej pory pokazuje, że 30 mln to za dużo. Trzeba dać Ukraińcowi trochę czasu, tak jak dla Pique i myślę, że będzie dobrze.

0

CNFCB

Nie zgodzę się. Bergkamp był typowym cofniętym napastnikiem. Van Persie dzisiaj lubi takiego grać, Tevez, Robinho.

Zlatan i Eto'o są typowymi ŚŃ, rozliczą ich bramki przede wszystkim choć nie jest to jedyny czynnik. Pewne jest jedno, już teraz nie można oceniać.

FCB-kat

To nie on zawodził, zawodził cały Inter a on ciągnął grę. Z MU w tamtym roku Inter mógł wygrać gdyby Ibra miał więcej szczęścia. Reszta drużyna paraliż, Zlatan sam nie mógł wycudować za dużo.Eto'o był katem Casillasa. No jasne i chwała mu za to. Nic do Eto'o nie mam więc nie musisz o niem wspominać. Chodzi mi o to żeby teraz nie wspominać i nie oceniać. Poczekać do końca sezonu, no chociaż do GD.

0

Chelsea ogólnie słabo na wyjazdach. Wigan, Villa, Atlrtico. Dziwne, że Aguero wchodzi na 2 połowy. Z Cfc tak samo i ratuje zespół. Przecież to gwiazda najjaśniejsza, nie wiem jak oni tam myślą.

0

ekwi

Potrafisz użyć 4 w 3 zdaniach. Rzadko się zdarza, że ktoś używa więcej ale bana też się raczej nie dostaje za takie coś. No ale wiesz, zawsze można dostać.

Dla mnie argumenty o VV były słabe. Pokazały tylko klasę innych a o VV było mało. proste

0

No nie. Myślałem, że dostaną po dupie i Barca będzie mogła odetchnąć do GD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?