Moyart
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę,że taktyka Pepa z wprowadzaniem podstawowych graczy polega na motywowaniu ich i pokazaniu, że nie są wcale tacy najważniejsi. Że ci 'słabsi' też są bardzo ważni;)
0
A Messi już jest ! xD
Kocham Barca ;)
0
Pedro też będzie wielki ! ;D
0
Bojan kiedyś będzie wielki ;)
0
Miejsce Del Piero i nieobecność kilku piłkarzy Barcy nie jest żadnym zaskoczeniem gdy zobaczymy kto głosował.
0
caspian44
Może jest w tym trochę prawdy ale bez przesady. Tym bardziej nie można mieć pretensji do Barcy. W umbro mają biegać ? A pewien jestem, że ci co nałożyli te zarzuty na Nike, pomykają na co dzień w ich produktach.
Zachowanie Zlatana nazwałbym mało profesjonalnym. Ej, nie jest argumentem to, że nie ma sukcesów z reprezentacją. Przykład, taka Anglia też sukcesów nie ma a jednak piłkarze nie rezygnują z tego powodu, nikt nie może zapewnić, że Szwedzi nie są w stanie wygrać jakieśgoś turnieju albo dojśc do 1/2. Szanse mają większe jak Grecja. Prędzej jest tak, że Ibra nie ma zapału do gry w rep. Szwecji bo nie pochodzi z tego kraju.
0
Riv
Buahaha śmieszne, weź przestań bo wszyscy się śmieją.
0
Riv
chociaż jeden się kapnął..
0
rod riquez
Jesteś śmieszny. Nie dorastam ci do pięt jeśli chodzi o język polski ? Weź mnie człowieczku nie rozśmieszaj. Piszesz coś a niczym tego nie potwierdzisz, tylko się ośmieszasz pisząc Runej. Nic o mnie nie wiesz więc po co takie oświadczenie.Ja Przynajmniej umiem poprawnie napisać nazwisko a ty jako taki wielki polonista nie powinieneś popełniać tego typu wykroczeń.
Kto pierwszy zaczął się cwanić ? Ty ze swoim dopiskiem "ale skąd ty możesz to wiedzieć"
Ludzie, kto to jest rod riquez ? Jakiś kibic Realu wygnany z RM.pl za brak szacunku do piłkarzy ?
A gdzie ja napisałem, że Rooney przyda się Barcelonie ? A co ty w ogóle jesteś ? Wróżka, że wiesz czy Rooney się przyda ? Ibrahimović też miał się nie przydać a jednak się przydaje.
Twierdzisz, że można pisać tak jak się słyszy ? Powodzenia
To już naprawdę był mój ostatni post do ciebie bo nie zamierzam pisać z wróżką która nie potrafi poprawnie napisać nazwiska piłkarza.
0
Jak można mieć gdzieś człowieka który unieszczęśliwiał nas przez 3 sezony i doprowadził Barce do ogromnych sukcesów ?
0
Ty masz dużo do powiedzenia. Twierdzisz, że jestem typowym Polakiem w necie. Ot się psycholog wielki znalazł, humanista przy okazji.
Jak jeszcze chodziłeś do szkoły to pisałeś 'historja', 'jenzyk' albo ''mie', a ewentualna 1 tłumaczyłeś w taki sposób.
-'Historja to fonetyczny zapis słowa historia ale skąd ty to możesz wiedzieć'
-'Jenzyk to fonetyczny zapis słowa język.. ale skąd ty to możesz wiedzieć'
-'Mie to fonetyczny zapis słowa mnie ale.. skąd ty to możesz wiedzieć'
-"łatkę słabego ucznia daję się najczęściej gdy nie wie się co powiedzieć i brakuje argumentów czyli w waszym przypadku (czyt. nauczyciele ) Hm a jakim argumentem była łatka typowego sfrustrowanego Polaka ? Czyżby brak argumentów. Twoje słowa wzajemnie się wykluczają.
Twój mózg można porównać do białego pokoju bez klamek. Dziwne, że dostajecie tam internet.Daj spokój. O czym ja z tobą gadam ? Idąc twoim tokiem myślenia wychodzi, że błędu nie da się popełnić.
Piszesz, że moje "poematy" ociekają pianą a sam sprawdź kto pierwszy się zbulwersował. Rzeczywiści moje określenie "kto to jest runej?" musiał cie urazić i było bardzo agresywne żebyś od razu się podniecił faktem iż ktoś w końcu zwrócił uwagę na akt twej bezmyślności na tej stronie.
Nie zamierzam odpisywać już dla ciebie bo nie ma sensu tłumaczyć tobie czegoś czego i tak nie jesteś w stanie pojąć.
0
Bardziej mnie to ubawiło niż rod riquez który twierdzi, że pisząc nazwisko Rooneya w taki sposób 'runej', nie popełnia błędu xD
Zgadzam się z Lonias'em i Santiago. tęsknota
0
rod riquez z takim poczuciem humoru możesz startować do zakonu na księdza. Brak szacunku do czyjegoś nazwiska to te twoje poczucie humoru ?brawo. Z takim określeniem jak 'runej' to raczej tobie przypisałbym słomę wystającą z buta. Tak, jestem sfrustrowany gdy widzę jak jakiś bez mózg bezmyślnie przekręca czyjeś nazwisko.Może ja jestem typowym Polakiem w internecie. Cieszę się. Ty za to jesteś typowym dzieckiem w internecie zwanym pieszczotliwe neo.
Czekam aż zaczniesz pisać 'Ałr'i albo 'Czawi' fonetyku wielki.
Mówisz, że ja jestem pępkiem świata a co ja takiego zrobiłem ? Spytałem się, kto to jest 'runej'. Ty się spieniłeś i zacząłeś wypisywać swoje śmieszne racje więc się nie bulwersuj, ochłoń i pomyśl kto tu chciał przykozaczyć
0
chyba nie bardzo wiesz co mówisz. A jeśli zaraz powstanie z tego afera, Laporta wszystkiemu zaprzeczy. Ferguson powie, że Rooney nigdzie nie odchodzi a sam piłkarz wyśmieje tą informacje i będzie to się ciągnęło tygodniami to co wtedy ? Mamy się o tym nie dowiedzieć ?
0
tomekh13
No, no w sumie to tak też można. Jeszcze zapomniałem o 'Dżerardzie' i 'Czawim', jak kto woli 'Ksawim' xD
0
rod riquez
Nazwiska nie można zapisać w fonetyczny sposób. W ogóle jakiekolwiek słowo zapisane w taki sposób jest błędem "ale co ty możesz o tym wiedzieć"
A te swoje przeliczenia możesz sobie w pupcie schować bo i tak nikt ich nie respektuje.
A co cie to obchodzi kim jestem ? Zwróciłem uwagę bo popełniłeś tępy błąd. Ciekawe jak piszesz Henry. Auri ? A Busquets to Buskes ? Nie zapomnijmy o "Waldesie", "Pike" albo "Pujolu" Dorzućmy "Casijasa", "Skolsa" i "Kina". Naucz się pisać poprawnie nazwiska i nie pouczaj jak nie masz pojęcia o co chodzi.
0
rod riquez
Kto to jest 'runej' ?
0
Sprawdza się to o czym pisałem jakiś czas temu. Barca chcę każdego i wszędzie. To jest co najmniej śmieszne. Ta angielska gazeta nie miała co napisać to oczywiście wielką sensacje zrobili.
Ciekawe kogo na 'oku' ma jeszcze Barca ? Lampard, Essien, Van Der Sar, Giggs, Ferdinand, Nani, Reina, Totti a może Del Piero ? Poczekajmy trochę to taki news się ukaże.
0
Prowokujesz z tym "coraz lepiej gra" ? Po drugie, w żadnej 'barcie' tylko w Barcy.
0
Pajo
No chyba Rooney ma mordę jak Shrek ? Gravesen też ale znam kibiców MU którzy Rooneya określają tym pieszczotliwym określeniem xD
0
Co za debil wymyśla takie bzdury o transferze Shreka na Camp Nou. Na Onecie pracują idioci, czego oni nie wymyślą ?
0
O puszczaniu nerwów to ja akurat wiem dużo i ci co śledzą fcbarca.com też wiedzą, że czasem zachowuje się jak Zidane ;p
Co do Zidane to wiadomo, że była prowokacja mistrzowska ze strony Materaziego. Włosi potrafią. Zobaczymy co tam Pepe odwali w przyszłości. Wtedy to chyba było pokazanie frustraci związanej z grą Realu.
0
ZbigniewWodecki
To, że się uczysz świadczy, że pragniesz wiedzy. To trochę inna sprawa.
A Pepe jest profesjonalistą i kopiąc kolegę po fachu raczej nie dał najlepszego przykładu. Później oświadczenie, że myślimy o końcu kariery. O ile dobrze pamiętam dostał kiedyś czerwoną kartkę w superpucharze Hiszpanii z Sevillą. Widać, że nie wytrzymuje presji i to może go kiedyś popchnąć do podobnych czynów. Z drugiej strony Roy Keane lepszy nie był a był wielkim piłkarzem, jest wielką legendą i menadżerem.
0
Mimo wszystko uważam, że Pepe i tak warty tyle nie jest i nie był. Skopał przeciwnika, później dał drugiemu w mordę. Lubi obejrzeć czerwień. Lubi dać babola ale jest walczakiem. Potrafi walczyć jak Puyol ale czasami jest nierównoważny psychicznie.
0
Nie tylko Lass. Pique tak samo..
0
madridista21
A ocena Pedro ? xD
Wiesz, Pepe też na początku i często do tej pory pokazuje, że 30 mln to za dużo. Trzeba dać Ukraińcowi trochę czasu, tak jak dla Pique i myślę, że będzie dobrze.
0
CNFCB
Nie zgodzę się. Bergkamp był typowym cofniętym napastnikiem. Van Persie dzisiaj lubi takiego grać, Tevez, Robinho.
Zlatan i Eto'o są typowymi ŚŃ, rozliczą ich bramki przede wszystkim choć nie jest to jedyny czynnik. Pewne jest jedno, już teraz nie można oceniać.
FCB-kat
To nie on zawodził, zawodził cały Inter a on ciągnął grę. Z MU w tamtym roku Inter mógł wygrać gdyby Ibra miał więcej szczęścia. Reszta drużyna paraliż, Zlatan sam nie mógł wycudować za dużo.Eto'o był katem Casillasa. No jasne i chwała mu za to. Nic do Eto'o nie mam więc nie musisz o niem wspominać. Chodzi mi o to żeby teraz nie wspominać i nie oceniać. Poczekać do końca sezonu, no chociaż do GD.
0
Chelsea ogólnie słabo na wyjazdach. Wigan, Villa, Atlrtico. Dziwne, że Aguero wchodzi na 2 połowy. Z Cfc tak samo i ratuje zespół. Przecież to gwiazda najjaśniejsza, nie wiem jak oni tam myślą.
0
ekwi
Potrafisz użyć 4 w 3 zdaniach. Rzadko się zdarza, że ktoś używa więcej ale bana też się raczej nie dostaje za takie coś. No ale wiesz, zawsze można dostać.
Dla mnie argumenty o VV były słabe. Pokazały tylko klasę innych a o VV było mało. proste
0
No nie. Myślałem, że dostaną po dupie i Barca będzie mogła odetchnąć do GD.