Mr Ziomal
Dołączył/a: sierpień 2013
Gniezno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
żeby chociaż jednego strzelił
4
teraz 500 komentarzy o tym ,że powinien być karny
0
pachnie bramką
0
Msn=nms= nie masz szans
4
a ja???????????????
2
Komentarz usunięty
0
http://fangol.pl/view/99058/nowe-znaczenie-bbc haahahha
0
no powiedz mi ,że sędzia nie sędziuje realowi
0
Kolejny biały masz racje sędzia w ogóle nie sędziuje realowi w ogóle!
0
zapytam sie czy tobie na NFZ będzie
2
perez zrobi przelew w przerwie temu sędziemu
0
Przed chwilą z TV dowiedziałem się , że Barca 18 raz awansowała do Champions League
0
Iwański sądzi że juventus gra bez pogby.....
0
nie być może tylko na pewno
0
trool czy naprawdę nie wiesz?
0
"Messi jest spektakularny"
73
mała korekta Barca stała się zespołem najlepiej grającym na świecie
0
Jak 3 raz wystawią mu ocenę 10 to będzie chyba rekord .Trzecia z rzędu 10
0
chciałeś powiedzieć muller(nie wiem jak się to pisze) nauczy się szacunku do rywala
4
bravo juve !!!!!!!!!!!!!
0
bo co bo rudy? więcej szacunku
0
psg 3x
0
w czym to barca nie jest najleprza?
0
leewandowski jak kaen
3
javi martinez lahm gotze schweinsteiger,thiago ,benatia Bayern b? #respect
3
to z arsenalem nie jest już śmieszne
0
visca el bravo
0
ciesz się z tego co jest
0
pique będzie 3 dziecko
1
alves jak za starych dobrych lat