0

żeby chociaż jednego strzelił

4

teraz 500 komentarzy o tym ,że powinien być karny

0

pachnie bramką

0

Msn=nms= nie masz szans

4

a ja???????????????

2

Komentarz usunięty

0

0

no powiedz mi ,że sędzia nie sędziuje realowi

0

Kolejny biały masz racje sędzia w ogóle nie sędziuje realowi w ogóle!

0

zapytam sie czy tobie na NFZ będzie

2

perez zrobi przelew w przerwie temu sędziemu

0

Przed chwilą z TV dowiedziałem się , że Barca 18 raz awansowała do Champions League

0

Iwański sądzi że juventus gra bez pogby.....

0

nie być może tylko na pewno

0

trool czy naprawdę nie wiesz?

0

"Messi jest spektakularny"

73

mała korekta Barca stała się zespołem najlepiej grającym na świecie

0

Jak 3 raz wystawią mu ocenę 10 to będzie chyba rekord .Trzecia z rzędu 10

0

chciałeś powiedzieć muller(nie wiem jak się to pisze) nauczy się szacunku do rywala

4

bravo juve !!!!!!!!!!!!!

0

bo co bo rudy? więcej szacunku

0

psg 3x

0

w czym to barca nie jest najleprza?

0

leewandowski jak kaen

3

javi martinez lahm gotze schweinsteiger,thiago ,benatia Bayern b? #respect

3

to z arsenalem nie jest już śmieszne

0

visca el bravo

0

ciesz się z tego co jest

0

pique będzie 3 dziecko

1

alves jak za starych dobrych lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?